Aleksandra Żebrowska znów zaskoczyła i zachwyciła swoich obserwatorów na Instagramie. Żona gwiazdora serialu "Na dobre i na złe" opublikowała w sieci nowe zdjęcie, na którym pozuje bez ubrań i bielizny! Młoda mama pokazała, jak wygląda jej rzeczywistość kiedy musi sią wykąpać i ogolić nogi, a najmłodsze dziecko akurat chce jeść... Musicie to zobaczyć! Internauci są zachwyceni najnowszą fotką Aleksandry Żebrowskiej.

Reklama

Zaskakujące zdjęcie Aleksandry Żebrowskiej

Aleksandra i Michał Żebrowscy na początku sierpnia po raz trzeci zostali rodzicami. Od tamtej chwili żona aktora co jakiś czas publikuje w sieci zdjęcia, na których pokazuje, jak naprawdę wygląda macierzyństwo czy powrót do formy po porodzie. Młoda mama nie boi się pokazać bez makijażu, czy w samej bieliźnie. Teraz z kolei internauci zachwycili się najnowszym zdjeciem Aleksandry Żebrowskiej, na którym pokazała się nago! Pod fotką żona Michała Żebrowskiego napisała, o jakim prezencie marzy.

#pomysłnaprezent - ogól mi nogi #multitasking #momlife #giftidea #shavemylegsplease
???? @zebrowski.michal- czytamy na Instagramie.

Jak na zdjęcie i wpis zareagowali internauci?

- To jest sztuka! Piękne zdjęcie!
- Naprawdę tak to wygląda???? jestem mamą półrocznego Jaśka❤️ golę się na raty????
- Super zdjęcie❤️takie prawdziwe, ale estetyczne
- Prawdziwie, życiowo, bez ściemy i lukru ... Pięknie ????❤️ .. Samo życie ????- komentują fani.

Niestety, nie wszyscy byli zachwyceni najnowszą fotką Aleksandry Żebrowskiej!

- I cyk, zjeżdżam na śliskiej wannie i dziecko z rozbitą głową. Tylko czekać, jak instagramowe mamusie będą chciały powtórzyć ten wyczyn, albo co gorzej - wprowadzić to do życia. Brawo- skomentował jeden z internautów.

- Uwielbiam panią Olę, ale zgadzam się z tą opinią. Pierwsze, co pomyślałam, to że może się poślizgnąć. Moja obsesja, ale byłam z wizytą w klinice Budzik i właśnie jedna 7-letnia dziewczynka tak w śpiączkę wpadła. Tak samo jak picie gorącej kawy z dzieckiem na rękach. Naprawdę trzeba uważać- zareagowała kolejna osoba.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Aleksandry Żebrowskiej!

Zobacz także

Zobacz także: Żona Michała Żebrowskiego karmi piersią... "Może się Pani zasłonić?" Pokazała zdjęcie i mistrzowską ripostę

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi syna.

Internauci są zachwyceni fotką żony Michała Żebrowskiego.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama