Aleksandra Żebrowska, piękna żona Michała Żebrowskiego, słynie ze swojego poczucia humoru i łamania tematów tabu. Jej instagramowy profil śledzi ponad 153 tys. internautów, którzy stale są pod wrażeniem jej autentyczności i szczerości. Gwiazda nigdy nie owija w bawełnę i pokazuje życie takie, jakie naprawdę jest. Nie zakłamuje rzeczywistości i już wielokrotnie jej szczerość została doceniona! Właśnie między innymi za tą naturalność, którą prezentuje w mediach społecznościowych, pokochało ją tysiące fanów.

Reklama

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcie! Żona Michała Żebrowskiego pozuje nago, a internauci komentują "Takie prawdziwe"

Jaka naprawdę jest Aleksandra Żebrowska?

W naszym wideo zebraliśmy dla Was wpisy gwiazdy, które odbiły się szerokim echem w internecie. Aleksandra Żebrowska już nie raz pozytywnie zaskoczyła fanów swoimi publikacjami na Instagramie, które są pełne poczucia humoru, ale jednocześnie poruszają ważne tematy.

Reklama

Bardzo cenimy Aleksandrę Żebrowską za naturalność i szczerość. Oby więcej było takich osób w polskim show biznesie! Zobaczcie wideo, w którym znajdziecie kilka najodważniejszych zdjęć i nagrań Aleksandry Żebrowskiej!

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama