Party Stories
ONS
Newsy

Aleksandra Kwaśniewska pozuje z telewizorem. A na ekranie jej mąż

Para spędza ze sobą... każdą chwilę

Aleksandra Kwaśniewska słynie ze swojego poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Na swoim profilu na Instagramie nierzadko zamieszcza zabawne migawki z życia prywatnego oraz chętnie odpowiada na komentarze swoich fanów. Niedawno w humorystyczny sposób skomentowała sugestię fanki o tym, jakoby była w ciąży. Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała fance na sugestię o ciąży

Kuba Badach, mąż Aleksandry, jest muzykiem i często wyjeżdża na koncerty.Na profilu Kwaśniewskiej pojawiło się osobliwe zdjęcie, na którym widzimy córkę byłego prezydenta głaszczącą ekran telewizora, na którym widać postać jej męża. Jak widać małżonkowie nawet jeśli spędzają weekendy osoby, to jednak starają się być "razem". Zdjęciu towarzyszy opis:

Weekend z mężem, sport, szaleństwo, rekreacja.

Fanom Kwaśniewskiej bardzo spodobał się ten ironiczny żart i skomplementowali oni poczucie humoru prezydentówny.

A wam jak się podoba?

Zobacz na Polki.pl: Aleksandra Kwaśniewska zdradza sekrety swojego styluKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała fance na sugestię o ciąży
Zostanie mamą?

Aleksandra Kwaśniewska jakiś czas temu wyszła za mąż i od tej pory wszyscy dopytują się, kiedy na świecie pojawi się potomek pary. Kwaśniewska jak do pory nic sobie z tych pytań nie robiła i z uśmiechem na twarzy komentowała każde kolejne doniesienie o jej rzekomej ciąży. Rodzice Kwaśniewskiej nie ukrywają, że marzą o wnuku lub wnuczce, lecz czy to już ten moment? Zobacz też: Ola Kwaśniewska na wakacjach w Maroko. Pochwaliła się zdjęciami [FOTO] Ola niedawno pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie pięknymi zdjęciami z wakacji w Maroku. Na jednym ze zdjęć widzimy prezydentównę w luźniej bluzce, pod którą delikatnie widać brzuch Kwaśniewskiej. Oczywiście pod fotografia zaraz pojawiły się pytania, czy aby Ola nie spodziewa się dziecka. Kwaśniewska postanowiła odpowiedzieć na nie w następujący sposób: To powszechna teoria, lecz luźne ciuchy to czasem po prostu luźne ciuchy - napisała w komentarzu. Myślicie, że ma już dość plotek o ciąży? Zobacz na Polki.pl: Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży?    

Aleksandra Kwaśniewska w czerwonej marynarce
East News
Newsy
"Ola, dzieci robić czas zacząć". Kwaśniewska odpowiedziała na bezczelny komentarz internauty!

Aleksandra Kwaśniewska  niedawno wraz z mężem Kubą Badachem była na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia z podróży publikowała na swoim profilu na Instagramie wraz z zabawnymi opisami przy pomocy hashtagów. Widać, że Ola Kwaśniewska wraz z mężem świetnie się bawili i wykorzystywali czas na zwiedzanie i podziwianie widoków. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest miłośniczką podróży, a na swoim koncie ma już wyprawy do takich krajów, jak: Maroko, Japonia, Wietnam, Tajlandia czy Kuba. Komuś jednak nie spodobało się szczęście Oli Kwaśniewskiej, bo pod jednym z jej zdjęć zamieścił bezczelny komentarz. Gwiazda zareagowała po mistrzowsku! Ola Kwaśniewska zareagowała na wpis internauty o ciąży Na jednym z najnowszych zdjęć Oli Kwaśniewskiej na Instagramie możemy podziwiać zarówno ją, jak i jej męża. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, więc od razu nasuwa się wniosek, że podróż jest wyjątkowo udana. Ola Kwaśniewska jak zwykle w zabawny sposób opisała fotografię. Hajkingowa grupa pod wezwaniem świętej Adrenaliny, w drodze na szlaki. Nasza taktyka jest prosta: idziemy po emocje typu krew się gotuje, włosy dęba, żołądek skręcony do Wigilii, moczenie nocne. Ber Gryls to przy nas francuska sunieczka z kokardą albo nawet kokardka tej sunieczki - napisała. Pod zdjęciem nie brakuje pozytywnych komentarzy od fanów Oli, z jednym wyjątkiem. Internauta opublikował bowiem bezczelny komentarz o ciąży.  Ola ,dzieci robić czas zacząć...Aleksander i Jola na pewno czekają - napisał. Ola Kwaśniewska zareagowała po mistrzowsku! fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty - odpowiedziała. Pod odpowiedzią Oli Kwaśniewskiej pojawiła się lawina komentarzy od...

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
ONS/Instagram
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska po raz pierwszy pokazała wspólne ZDJĘCIE z mężem! "Piękna i przystojniak"

Aleksandra Kwaśniewska pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z mężem! Być może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że para do tej pory bardzo chroniła swoje życie prywatne, nigdy razem nie pokazywała się publicznie, ani nie pozowała do wspólnych fotek. Ostatnie wspólne zdjęcia pochodzą z  ich głośnego ślubu sprzed kilku lat . Teraz Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła swoim fanów na Instagramie i wstawiła fotkę z mężem, którą podpisała w dość zaskakujący sposób... #straszniesiętuzaniebyłamgdyżbyłamzupełniegdzieindziej #powyżejprzyłapananaprzyłapywaniumewnawodnychigraszkach #starewariatki #fotywrzucaćbędęna @lets.go.everywhere #więcjakktośchcesięwespółposzlajaćpoświecietospraszamtamże- napisała córka byłego prezydenta. Internauci byli zachwyceni nowym zdjęciem na jej profilu. Co pisali w komentarzach? Super ludzie,to super Para Piękna i przystojniak Szczęśliwości. . Miło patrzeć :) Zobaczcie pierwsze wspólne zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej z mężem, Kubą Badachem na Instagramie. Widać, że bardzo się kochają!   Zobacz także: WOW! Ola Kwaśniewska razem z mężem nagrała piosenkę. I to o Natalii Kukulskiej!   Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wspólnym zdjęciu. Aleksandra Kwaśniewska pokazała pierwsze zdjęcie z mężem.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner