Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Wiemy, kim są!
TYLKO U NAS

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Wiemy, kim są!

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Wiemy, kim są!

Co za niespodzianka! Pierwszego maja "Pytanie na śniadanie" poprowadzili Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska! Kim są? Czy będą stałymi gospodarzami śniadaniówki w TVP 2? Czy kogoś zastąpią? Wszelkie szczegóły tylko u nas!

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"

Zarówno Małgorzata, jak i Aleksander są związani z "Pytaniem na śniadanie" od miesięcy. Często występują w programie jako eksperci od świata show-biznesu. 1 maja mieli okazję po raz pierwszy poprowadzić "Pytanie na śniadanie"! Czy kogoś zastąpią? Nie! Pozostałe cztery duety nadal będziemy mogli oglądać na ekranie. Jak udało nam się dowiedzieć, nie jest jeszcze podjęta decyzja, czy Małgorzata i Aleksander dołączą do ekipy gospodarzy show na stałe. Pierwszomajowe wydanie "PnŚ" jest dla nich rodzajem próby. 

Kim jest Małgorzata Tomaszewska?

Widzowie doskonale kojarzą Małgorzatę Tomaszewską z... Polsatu, gdzie była prezenterką pogody! Wystąpiła również w "Tańcu z Gwiazdami". Do ekipy "Pytania na śniadanie" dołączyła kilka miesięcy temu.

Kim jest Aleksander Sikora?

29-letni Aleksander zadebiutował w TVP już w maju 2016 roku jako ekspert od świata gwiazd. Wcześniej był związany ze stacją 4fun.tv oraz VIVA Polska. Regularnie pojawia się w "Pytaniu na śniadanie EXTRA", gdzie miał okazję rozmawiać m.in. z Justyną Steczkowską. 

Zrobią karierę? 

Małgorzata i Aleksander w "Pytaniu na śniadanie"!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#pytanienasniadanie #work #blondehair 😁😘

Post udostępniony przez Małgorzata Tomaszewska-Tarci (@malgorzata__tomaszewska)

 

 

 

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08