AKPA/ONS
Newsy

ALE CIACHO: Maciej Musiał na boisku

Seksowny aktor w stroju piłkarza

Maciej Musiał na naszych oczach zmienia się z każdym dniem. Młody aktor który na swoim koncie ma większe doświadczenie niż niejedna zawodowa aktorka, wziął wczoraj udział w meczu Polska - Ukraina. Jako członek reprezentacji Polski w piłce nożnej bronił honoru polskich gwiazd. Chociaż mecz zakończył się porażką naszej drużyny to warto zwrócić uwagę, że to właśnie Musiał był jednym z mocniejszych ogniw rodzimej drużyny gwiazdorskiej.

Specjalnie z myślą o naszych czytelniczkach i fankach Maćka, poniżej zdjęcia z wczorajszego meczu. Przystojny i wysportowany Musiał w akcji to niecodzienny widok. Myślicie, że wyrośnie z niego ciacho na ogólnoświatową skalę? My jesteśmy jak najbardziej przekonani, że szanse są spore.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Lewandowski w koszulce reprezentacji
Newsy
Wiemy z kim zagra Polska na Mistrzostwach Europy! Losowanie skomentował Robert Lewandowski. Jak?

Niemcy, Północna Irlandia i Ukraina - z reprezentacjami tych krajów zmierzy się Polska na  Mistrzostwach Europy 2016 w piłce nożnej! Pierwszy mecz - 12 czerwca - rozegramy właśnie z Irlandią Północną w Nicei. P{otem - 16 czerwca - właśnie z Niemcami. Ostatni mecz -21 czerwca - z Ukrainą. Grupy losowano w Paryżu. W Mistrzostwach Europy 2016 zagra 24 reprezentacje. Będzie 6 grup - od A do F.Ambasadorem muzycznym Mistrzostw Europy 2016 będzie znany DJ - David Guetta. Jak Polska awansowała do Mistrzostw Europy 2016? Jak wyglądał nasz awans? Przesądził o tym mecz z Irlandią. Już w 14. minucie tego pamiętnego meczu Grzegorz Krychowiak strzelił pięknego gola dla Polski, ale minutę później sędzia podyktował rzut karny dla naszych przeciwników! Irlandia wykorzystała rzut karny i zremisowała. Całe szczęście w 41. minucie Robert Lewandowski strzelił gola. Podczas drugiej połowy meczu obie drużyny miały wiele okazji do strzelenia gola, ale ostatecznie mecz Polska-Irlandia zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych , co oznaczało, że jedziemy na Euro! Wszyscy świętowali na murawie Stadionu Narodowego po zwycięskim meczu z Irlandią . Mamy nadzieję, że po Mistrzostwach Europy 2016 też będziemy się tak cieszyć!   A tak Robert Lewandowski skomentował wyniki losowania na swoim profilu na FB. Nasz najlepszy piłkarz będzie musiał podczas Mistrzostw walczyć z kolegami ze swojego klubu - Bayernu Monachium. Na profilu napisał: Dziś z chłopakami zdobyliśmy 3 punkty w meczu z Ingolstadt, a na Euro znowu będziemy walczyć przeciwko sobie.       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Today with the...

Sienkiewicz, Stramowski i Musiał w drużynie Gortata
Newsy
Stramowski, Sienkiewicz i Musiał połączą siły w nietypowym projekcie! Znamy szczegóły

Agnieszka Sienkiewicz, Piotr Stramowski oraz Maciej Musiał wezmą udział w nietypowym projekcie! Cała trójka dołączy do drużyny Marcina Gortata podczas Wielkiego Meczu Gortat Team vs. Wojsko Polskie, który odbędzie się 30 lipca w Łodzi!  Zobacz:  Kasia Kowalska i Agnieszka Włodarczyk połączą siły w... sportowym projekcie! Znamy szczegóły W wielkim meczu charytatywnym organizowanym przez Marcina Gortata i jego fundację zmierzą się dwie drużyny. Reprezentacja Wojska Polskiego stanie do sportowej rywalizacji z zespołem Marcina Gortata, do której dołączyli właśnie kolejni zawodnicy. Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Musiał to jedni z najbardziej cenionych i uzdolnionych aktorów w Polsce. Cieszę się, że wśród wielu obowiązków zawodowych znaleźli czas, aby wesprzeć mnie i moją fundację w zebraniu funduszy na cele charytatywne. Nie mam żadnych wątpliwości, że na parkiecie poradzą sobie tak dobrze, jak przed kamerami - mówi Marcin Gortat.  Przypomnijmy, że Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie odbędzie się już 30 lipca 2017 roku o godzinie 17:00 w Atlas Arena w Łodzi. Mecz charytatywny jest zwieńczeniem 10. edycji  Marcin Gortat Camp  - imprez sportowych promujących uprawnianie sportu wśród dzieci i młodzieży. Zobacz:  A jednak! Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat PIERWSZY RAZ razem na imprezie! Zobaczcie zdjęcia W meczu wezmą udział m.in. Agnieszka Sienkiewicz oraz Piotr Stramowski.

Amnezja niemieckiego piłkarza
Facebook Christoph Kramer
Newsy
Dramat niemieckiego piłkarza. Nie pamięta finału Mundialu
Jak to możliwe?

W niedzielę kibice z całego świata z zapartym tchem śledzili finał Mistrzostw Świata w Brazylii, w którym zmierzyły się ze sobą drużyny Argentyny i Niemiec. Ostatecznie puchar trafił w ręce naszych zachodnich sąsiadów, którzy nie posiadali się z radości ze zwycięstwa. Przypomnijmy: Tak Niemcy cieszyli się z Pucharu Świata. Były nawet wzajemne całusy Okazuje się jednak, że nie wszyscy niemieccy piłkarze mają powody do radości. Bardzo przykry incydent spotkał Christopha Kramera . 23-letni zawodnik wybiegł podczas finału w podstawowej jedenastce, ale już w 32. minucie musiał opuścić boisko. Wszystko w efekcie zderzenia z Ezequielem Garayem kilka minute wcześniej, po którym Kramer wrócił na chwilę na boisko. Piłkarz opuścił potem murawę o własnych siłach, ale przyznaje, że nie pamięta wszystkiego.   Nie pamiętam kompletnie nic z pierwszej połowy meczu. Byłem przekonany, że po zderzeniu z argentyńskim obrońcą nie wróciłem już do gry. Ocknąłem się w szatni, nie wiedząc, jak się w niej znalazłem. Dla mnie spotkanie rozpoczęło się w drugiej połowie - wyznał potem Kramer. Po badaniach okazało się, że piłkarz doznał wstrząśnienia mózgu. Zobacz: Rihanna szalała na Mundialu. Rozgrzała kibiców pokazując seksowne ciało Tak Niemcy świętowali zwycięstwo na Mundialu: