Egurrola w "Maglu towarzyskim" o "Tańcu z gwiazdami"
ONS

Egurrola o nowym "Tańcu z gwiazdami": Gwiazdy odmawiają udziału

Egurrola w "Maglu towarzyskim" o "Tańcu z gwiazdami"
ONS

Od kilku tygodni w mediach trwają spekulacje na temat tego, kto wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami", która na antenie TVN pojawi się już wiosną. Na razie stacja nie potwierdziła żadnego z nazwiska, więc dziennikarze już tworzą własne listy.

Ostatnio gościem "Magla towarzyskiego" był Agustin Egurrola, który wraz z Karoliną Korwin Piotrowską i Tomaszem Kinem dyskutowali na temat tego, kto mógłby pojawić się na parkiecie.

- Na pewno widziałbym panią Gessler. Naszą ukochaną Perfekcyjną Panią Domu. Myślę, że by przepięknie tańczyła, ma piękną linię nóg. Myślę, że Grycanki by nadały kolorytu.


Choreograf zdradził również, że kilka razy na temat udziały w tanecznym show rozmawiał z Piotrem Adamczykiem i Tomaszem Karolakiem. Aktorzy jednak za każdym razem odmawiali wzięcia udziału w nowej edycji "TzG" ze względu na napięte grafiki.

- Kilka razy rozmawiałem z Karolakiem i Adamczykiem. Oni chętnie by wzięli udział w "Tańcu z gwiazdami", tylko żeby im to powiedzieć wcześniej, żeby mogli się oni wkomponwać w plan swoich zajęć. Oni też szukają nowych wyzwań.


A wy kogo byście chcieli zobaczyć na parkiecie?Gwiazdy "Mam talent" na konferencji przed odcinkami na żywo:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33