Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk protestują przeciwko ustawie łowieckiej
ONS

Włodarczyk i Krawczyk namawiają do prostetów pod sejmem. Walczą o prawa zwierząt

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk protestują przeciwko ustawie łowieckiej
ONS

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wiele razy brali udział w akcjach na rzecz obrony zwierząt. Para na każdym kroku walczy o ich prawa. Ostatnio Włodarczyk i Krawczyk wzięli udział w poruszającej akcji przywrócenia wolności bielikowi w Starzawie. Aktorska para odwiedziła wówczas Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk działają na rzecz zwierząt. Wzięli udział w szlachetnej akcji [FOTO]


Okazuje się, że zakochani planują właśnie udział w kolejnej akcji.Tym razem będą protestować przeciwko ustawie łowieckiej. W sejmie kończą się właśnie prace nad kontrowersyjną ustawą z którą przeciwni są m.in. Państwowa Rada Ochrony Przyrody, UNICEF i inne organizacje działające na rzecz ochrony praw dzieci i zwierząt. Okazuje się, że myśliwi nie zgodzili się m.in. na bezwzględny zakaz udziału dzieci w polowaniach, czy wycofanie ołowianej amunicji, która uszkadza wątrobę, nerki i powoduje bezpłodność. Co roku myśliwi używają ok. 540 ton tego typu amunicji.

Włodarczyk i Krawczyk namawiają do udziału w  manifestacjach pod gmachem Sejmu. Demonstracja odbędzie się 26 maja. Weźmiecie w niej udział?

Zobacz na Polki.pl: Modne Siwiec, Włodarczyk i Skrzynecka wspierają bezdomne pieski

Przejęci Włodarczyk i Krawczyk pod Sejmem. Protestowali przeciw oburzającej ustawie:

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53