Party Stories
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk protestują przeciwko ustawie łowieckiej
ONS
Newsy

Włodarczyk i Krawczyk namawiają do prostetów pod sejmem. Walczą o prawa zwierząt

Para nie zgadza się z przygotowywaną ustawą łowiecką

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wiele razy brali udział w akcjach na rzecz obrony zwierząt. Para na każdym kroku walczy o ich prawa. Ostatnio Włodarczyk i Krawczyk wzięli udział w poruszającej akcji przywrócenia wolności bielikowi w Starzawie. Aktorska para odwiedziła wówczas Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk działają na rzecz zwierząt. Wzięli udział w szlachetnej akcji [FOTO]


Okazuje się, że zakochani planują właśnie udział w kolejnej akcji.Tym razem będą protestować przeciwko ustawie łowieckiej. W sejmie kończą się właśnie prace nad kontrowersyjną ustawą z którą przeciwni są m.in. Państwowa Rada Ochrony Przyrody, UNICEF i inne organizacje działające na rzecz ochrony praw dzieci i zwierząt. Okazuje się, że myśliwi nie zgodzili się m.in. na bezwzględny zakaz udziału dzieci w polowaniach, czy wycofanie ołowianej amunicji, która uszkadza wątrobę, nerki i powoduje bezpłodność. Co roku myśliwi używają ok. 540 ton tego typu amunicji.

Włodarczyk i Krawczyk namawiają do udziału w  manifestacjach pod gmachem Sejmu. Demonstracja odbędzie się 26 maja. Weźmiecie w niej udział?

Zobacz na Polki.pl: Modne Siwiec, Włodarczyk i Skrzynecka wspierają bezdomne pieski

Przejęci Włodarczyk i Krawczyk pod Sejmem. Protestowali przeciw oburzającej ustawie:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk chcą otworzyć dom adopcyjny dla psów
ONS
Newsy
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk chcą otworzyć dom adopcyjny dla psów
Aktorska para chce pomagać zwierzętom

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Para poznała się na planie serialu "Pierwsza miłość". Niestety, w mediach pojawiły się wówczas informacje według których to przez aktorkę Krawczyk rozstał się ze swoją partnerką i matką dzieci, Anetą Zając . Włodarczyk w wielu wywiadach tłumaczyła, że Krawczyk i Zając od dawna nie są razem. Pomiędzy gwiazdami zaczęło dochodzić do nieprzyjemnych sytuacji. Zobacz: Włodarczyk atakuje Zając: Mikołaj prosił mnie o spotkanie z dziećmi, ale... Po kilku latach sytuacja pomiędzy aktorami wyraźnie się poprawiła. I chociaż jakiś czas temu plotkowano o tym, że Mikołaj Krawczyk odszedł od Agnieszki Włodarczyk to para wciąż ma się świetnie. Pomimo kłótni celebryci walczą o swoją miłość i wspólnie remontują dom na warszawskim Wawrze. Jak donoszą "Gwiazdy" aktorzy, którzy razem walczą o prawa zwierząt planują wkrótce otworzyć dom adopcyjny dla psów . - Aga i Mikołaj chcą stworzyć dom adopcyjny dla psów. Myślą o kupieniu działki niedaleko, też na Wawrze, i prowadzeniu przytułka dla potrzebujących zwierząt - w tygodniku zdradza znajomy Agnieszki. Informator gazety dodał, że założenie domu adopcyjnego z pewnością zbliży ich jeszcze bardziej. Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: to koniec związku? Włodarczyk i Krawczyk działają na rzecz zwierząt. Wzięli udział w szlachetnej akcji:

Agnieszka Włodarczyk w koszuli w kratę
Newsy
Wiemy, jak Agnieszka Włodarczyk spędzi Walentynki! Z Mikołajem czy bez?
Ma bardzo konkretny plan...

Jak Agnieszka Włodarczyk spędzi Walentynki? Aktorka ma na ten dzień bardzo konkretny plan. Nie ma on nic wspólnego z kolacją przy świecach i kartkami z serduszkami, ale... sporo wspólnego z miłością. Miłością do zwierząt. Aktorka zaangażowała się w akcję walki o konie. Gwiazda planuje pojawić się w Skaryszewie na jednym z największych targów koni rzeźnych. Opowiedziała o tym we wzruszającym filmiku, zamieszczonym na stronie Fundacji Tara: Nie wiem, czy dam radę. Czy udźwignę, żeby obejrzeć to wszystko na żywo, ale chcę tam być w Skaryszewie i namawiam was gorąco do tego, żebyśmy wszyscy stanęli jak jeden mąż i bronili koni. Targ odbędzie się w godzinach między 22 a 6 rano z 14 na 15 lutego. Agnieszka Włodarczyk apeluje do wszystkich, którym los koni nie jest obojętny, aby byli tam razem z nią. Włodarczyk chce też wyrazić swój sprzeciw w sprawie dotacji dla rolników na "produkcję" koni rzeźnych. A pomysły są takie, by poszerzyć rynek zbytu koni rzeźnych nie tylko o Włochy, ale również o Azję. Na nasze pytanie, czy w tej akcji będzie towarzyszył jej ukochany Mikołaj Krawczyk, Agnieszka powiedziała, że będzie na targach koni sama. Para od dawna wspólnie angażowała się w akcje pomocy zwierzętom. Nie zajmuje się plotkami, tylko nadal robię swoje... Namawiam ludzi, żeby pojechali ze mnę i Fundacją Tara do Skaryszewa z 14 na 15 lutego - powiedziała Party.pl Agnieszka Włodarczyk. Czy para faktycznie się rozstała? Informacje na ten temat od jakiegoś czasu pojawiają się mediach. Czy Walentynki spędzone osobo to ostateczne potwierdzenie ich rozstania? Zapewne wkrótce się dowiemy, jaka jest prawda. Na pewno po walentynkach Włodarczyk będzie kontynuowała akcję "One czują tak jak my" i namawiała znane osoby do zaangażowania się w walkę o prawa zwierząt.   Zobacz filmik Agnieszki Włodarczyk!...

Mikołaj Krawczyk na okładce magazynu "Vege"
Facebook
Newsy
Mikołaj Krawczyk na okładce magazynu dla wegetarian: Lenistwo karmi się mięsem
Udzielił też szczerego wywiadu

Mikołaj Krawczyk od momentu kiedy związał się z Agnieszką Włodarczyk coraz częściej angażuje się w projekty na rzecz zwierząt. Aktor bierze udział w protestach, a także regularnie zachęca do adopcji zwierząt ze schronisk. Kilka tygodni temu w sieci pojawiło się kontrowersyjne wideo, które para wspólnie nagrała, aby przybliżyć innym ludziom, jak cierpią zwierzęta. Zobacz:  Przestraszona i pobita Włodarczyk z Krawczykiem. Przeszli tortury Teraz gwiazdor serialu "Pierwsza miłość" pojawił się na okładce magazynu "Vege" skierowanego przede wszystkim do ludzi, którzy są wegetarianami lub weganami. Aktor udzielił wywiadu, w którym opowiada o zdrowym stylu życiu i dbałości o swoje zdrowie. Na zdjęciu pozuje z nieco groźną miną, która idealnie wpasowuje się w zapowiedź rozmowy z okładki. Wynika z niego, że Krawczyk ma sprecyzowane zdanie na temat ludzi, którzy jadają mięso: Lenistwo karmi się mięsem Jak wypadł? Zobacz:  Mikołaj Krawczyk ściął włosy na krótko. W nowej fryzurze wygląda jeszcze bardziej sexy     Krawczyk i Włodarczyk protestują pod Sejmem:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner