Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Szulim rozwiodła się z mężem
ONS
Newsy

Agnieszka Szulim już po rozwodzie! Może spokojnie wyjść za Piotra Staraka

Od kiedy nie jest żoną Adama Badziaka?

Miniony weekend z pewnością należał do Agnieszki Szulim. Nie tylko za sprawą pierwszego odcinka nowego programu "Aplauz, Aplauz", który prowadzi, ale przede wszystkim za sprawą jej zaręczyn z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Milioner oświadczył się pięknej prezenterce na charytatywnym balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Agnieszka Szulim przyjęła piękny pierścionek zaręczynowyna oczach gwiazd, dziennikarzy i tłumu gości. Zobacz: Piotr Starak o Agnieszce Szulim: "To jest kobieta mojego życia"


Już kilka godzin po romantycznych zaręczynach w mediach zaczęły pojawiać się pytania, czy para planuje ślub i co z rozwodem Agnieszki Szulim. Gwiazda TVN przez 7 lat była żoną Adama Badziaka. Ich małżeństwo jednak rozpadło się jakiś czas temu. Jak się okazuje, Agnieszka Szulim już w czerwcu spotkała się z Adamem Badziakiem na sprawie rozwodowej. Według portalu Fakt.pl Agnieszka Szulim jest już wolna i może planować kolejny ślub.


Z niecierpliwością czekamy na informację kiedy Agnieszka Szulim i Piotr Wożniak-Starak powiedzą sobie TAK!

 

Agnieszka Szulim na balu fundacji

Agnieszka Szulim

 

akpa20110806_red_bull_0126.jpg

Agnieszka Szulim z Adamem Badziakiem

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak na 10-leciu PISFu

Agnieszka Szulim i Piotr Starak

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rozwód Agnieszki Szulim
Newsy
Agnieszka Szulim przyjęła oświadczyny Piotra Staraka. Ale co z jej rozwodem?
Dziennikarka wciąż jest mężatką

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka na charytatywnym balu TVN wywołały dużo emocji. Milioner poprosił swoją ukochaną o rękę przy wszystkich gościach, a ona powiedziała "tak" . Wiele osób do tej pory nie może uwierzyć w to, co się stało. Inne z kolei zadają sobie pytanie: czy dziennikarka rozwiodła się już z Adamem Badziakiem? Agnieszka Szulim tej sprawy w ogóle nie komentuje. Z mężem Adamem Badziakiem rozstała się po 7 latach związku. I trzeba przyznać, że było to rozstanie z klasą. Agnieszka i Adam dalej się przyjaźnili, spotykali. Ale nie rozwiedli się. Agnieszka Szulim pytana, dlaczego nie chce rozwodu, odpowiadała krótko: „Bo nie mam takiej potrzeby". Kiedy spotykała się z Maciejem Żakowskim, została zapytana o ślubne plany w programie Magdy Mołek. Odparła wtedy szczerze: „Musiałabym być bigamistką. Nie jestem jeszcze rozwiedziona". W styczniu tego roku znowu pojawiły się plotki, że Agnieszka Szulim chce wystąpić o rozwód z Adamem Badziakiem. Zaręczyny z Piotrem Starakiem są chyba dobrym powodem, by ten krok w końcu uczynić... A może Agnieszka Szulim już jest rozwiedziona, tylko po prostu nikt z nas o tym nie wie? Jeszcze raz gratulujemy Agnieszce i Piotrowi! Zobacz:  Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak mają powody do radości! Jak wyglądała historia ich związku? Przeczytaj również: Ewa Minge: Starak jest przystojnym, wykształconym człowiekiem, a Szulim to bogini! Seksowna Agnieszka Szulim tańczy na jachcie ukochanego. W bardzo odważnym bikini!  Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po raz pierwszy publicznie wyznali sobie miłość! Jakie to urocze! Szulim i Woźniak-Starak wrzucili zdjęcie z jachtu. Hejterzy próbowali popsuć im humory, ale Piotr zareagował. Jak?  

Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS
Newsy
Ślub na Mazurach? Znamy szczegóły wesela Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka już okrzyknięto ślubem roku! Wiemy kiedy i gdzie para powie sobie "tak". Ślub Szulim i Woźniaka-Staraka Miniony rok Agnieszka Szulim z pewnością może zaliczyć do najbardziej udanych w swojej karierze. Powód? Dziennikarka poprowadziła aż trzy programy: "Aplauz, Aplauz" oraz "Na językach" w stacji TVN oraz "Stylowy magazyn" w TVN Style, co również przełożyło się na jej stan konta. Okazuje się bowiem, że Szulim zalicza się do najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show-biznesie . Ale, co najważniejsze, Agnieszka znalazła też miłość swojego życia - Piotra Woźniaka-Staraka , zaręczyła się , a już w wakacje narzeczeni planują wziąć ślub . Choć Agnieszka i Piotr nie chcą rozmawiać z prasą na temat swojego wesela, jeden ze znajomych pary zdradził magazynowi "Party" kilka szczegółów tej uroczystości! Wesele Szulim w wakacje Wesele pary odbędzie się w wakacje , a nie, jak wcześniej spekulowano, w czerwcu na Zamku Królewskim w Warszawie czy w Cannes! Agnieszka i Piotr planują zorganizować go w jednym z eleganckich hoteli położonych nieopodal Puszczy Piskiej . Agnieszka i Piotr wymarzyli sobie ślub w plenerze, dlatego zależy im, by hotel był elegancki, ale jednocześnie kameralny, z pięknym widokiem na jezioro i las. Para ma już nawet kilka typów - zdradził "Party" informator.  Jakie mają oczekiwania? Po pierwsze hotel musi pomieścić niemal 400 gości, bo tyle Szulim i Woźniak-Starak planują zaprosić na swój ślub . Po drugie, zależy im, by na terenie należącym do obiektu stanęły białe namioty , w których goście będą się bawić podczas wesela. Jeśli chodzi o menu, to zakochanym zależy, by było wykwintne, ale łączące dania mięsne i wegetariańskie , bo Agnieszka od wielu lat nie je mięsa. Jakie stroje przyszli państwo młodzi zaplanowali na ten ważny...

Agnieszka Szulim z różowymi ustami
Newsy
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?

Agnieszka Szulim dostanie nowy program w TVN, ale dopiero trwają nad nim prace. Szulim nie pojawiła się na wiosennej ramówce stacji, wyjechała z narzeczonym Piotrem Woźniakiem-Starakiem na rejs niespodziankę. Zapytaliśmy Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, co szykuje dla swojej jednej z największych gwiazd. Agnieszka jest teraz za granicą, ale będzie miała nowy program, już nad tym myślimy. Ale to nie znaczy, że "Na językach" zniknie z anteny, ten program ma stałą widownie. Szykujemy też kolejną edycję "Aplauz, Aplauz" z Agnieszką na jesień. A nowy program... mogę powiedzieć tylko tyle, że to będzie rozrywka - mówi Party.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. "Na językach" trwa już kolejny sezon, a w tej ramówce stacji  Agnieszka Szulim nie ma żadnego nowego programu, dlatego mogła sobie pozwolić na nieobecność. Za to jesień zapowiada się dla dziennikarki pracowicie. Ciekawe, czy już wtedy będzie po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Podobno data została wyznaczona na sierpień. A na ramówce pojawiły się plotki, że może właśnie Szulim i Starak teraz wyjechali wziąć na wakacjach ślub :).   Zobacz także: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada...   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po hucznych zaręczynach mniej udzielają się publicznie. Ostatnie wspólne zdjęcie pokazali z Sylwestra.   Agnieszka Szulim od dwóch lat prowadzi program "Na językach" w TVN. Ostatnio zadebiutowała w dziecięcym show "Aplauz, Aplauz" jako gospodyni.   Agnieszka Szulim ma też program w TVN Style "Stylowy magazyn".

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner