Gdy jako pierwsi w Polsce podaliśmy informację o tym, iż nową edycję "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy tej wiosny w Polsacie, a nie jak dotychczas w TVN, jasne było, że wywoła to mnóstwo kontrowersji i rozpocznie prawdziwą lawinę doniesień na temat programu. Kilka dni temu ujawniliśmy też, która para prowadzących wystąpi w roli gospodarzy show. Przypomnijmy: Znamy prowadzących "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie

Reklama

Decyzja Polsatu o wykupieniu praw do formatu wzbudziła również spore poruszenie w branży telewizyjnej i wśród osób związanych z mediami. Swoje zdanie na ten temat ma również Agnieszka Szulim, która jeszcze niedawno wydawała się pewniakiem do prowadzenia show w TVN lub nawet bycia jedną z uczestniczek. Jeden z naszych czytelników przysłał nam screen z komentarzem Agnieszki pod postem na Facebooku. Gwiazda w swoim stylu postawiła na ostrą wypowiedź pisząc, że... Polsat po prostu kopiuje TVN. Ironizuje też na temat kreatywności konkurencyjnej stacji.

Jaki szok? Polsat wszystkie programy kopiuje od TVN, a jeden nawet sobie przywłaszczył. Szok to by był, gdyby wymyślili coś swojego. A nie, przepraszam, wymyślili, "Pamiętniki z wakacji"... - skomentowała.

Zgadzacie się z Agnieszką? My trochę żałujemy, że nie zobaczymy jej na parkiecie.

Zobacz: Chcą Grzeszczak w "Tańcu z Gwiazdami". Przyjmie zaproszenie Polsatu?

Zobacz także

Reklama

Agnieszka Szulim z ukochanym na salonach:

Reklama
Reklama
Reklama