Agnieszka Szulim krytykuje Polsat
ONS
Newsy

Szulim wkurzyła się na Polsat za "Taniec z gwiazdami": Wszystko kopiują od TVN!

Nie była zadowolona z informacji o zmianie barw

Gdy jako pierwsi w Polsce podaliśmy informację o tym, iż nową edycję "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy tej wiosny w Polsacie, a nie jak dotychczas w TVN, jasne było, że wywoła to mnóstwo kontrowersji i rozpocznie prawdziwą lawinę doniesień na temat programu. Kilka dni temu ujawniliśmy też, która para prowadzących wystąpi w roli gospodarzy show. Przypomnijmy: Znamy prowadzących "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie

Decyzja Polsatu o wykupieniu praw do formatu wzbudziła również spore poruszenie w branży telewizyjnej i wśród osób związanych z mediami. Swoje zdanie na ten temat ma również Agnieszka Szulim, która jeszcze niedawno wydawała się pewniakiem do prowadzenia show w TVN lub nawet bycia jedną z uczestniczek. Jeden z naszych czytelników przysłał nam screen z komentarzem Agnieszki pod postem na Facebooku. Gwiazda w swoim stylu postawiła na ostrą wypowiedź pisząc, że... Polsat po prostu kopiuje TVN. Ironizuje też na temat kreatywności konkurencyjnej stacji.
 

Jaki szok? Polsat wszystkie programy kopiuje od TVN, a jeden nawet sobie przywłaszczył. Szok to by był, gdyby wymyślili coś swojego. A nie, przepraszam, wymyślili, "Pamiętniki z wakacji"... - skomentowała.


Zgadzacie się z Agnieszką? My trochę żałujemy, że nie zobaczymy jej na parkiecie.

Zobacz: Chcą Grzeszczak w "Tańcu z Gwiazdami". Przyjmie zaproszenie Polsatu?

Agnieszka Szulim o Tańcu z Gwiazdami

Agnieszka Szulim z ukochanym na salonach:

Agnieszka Szulim o Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" miał być hitem TVN. Szulim: Bardzo żałuję
Agnieszka miała zatańczyć w show?

Kilka dni temu doszło do dość ciekawej sytuacji. W czwartkowe popołudnie swoją konferencję wiosennej ramówki zaplanował TVN i pojawiły się na niej wszystkie największe gwiazdy stacji. W tym samym czasie Polsat rozesłał do mediów oficjalną informację z listą uczestników nowego "Tańca z Gwiazdami", co odebrano jako próbę odwrócenia uwagi od konkurencji. Przypomnijmy: Mamy oficjalną listę gwiazd "Tańca". Są niespodzianki Show było flagowym hitem TVN-u przez niemal dekadę, a nieoczekiwane wykupienie praw do formatu przez Polsat było dużym zaskoczeniem nie tylko dla publiczności, ale i osób związanych bezpośrednio z branżą. Dość ostro na ten temat wypowiedziała się swego czasu Agnieszka Szulim . Zobacz: "Polsat kopiuje wszystkie pomysły od TVN-u" Gwiazda była oczywiście obecna na prezentacji wiosennej ramówki swojej stacji i postanowiliśmy zapytać ją o transfer tak dużego show do konkurencji. W rozmowie z nami Szulim przyznała, że program wciąż ma bardzo duży potencjał i żałuje, że znalazł się w rękach Polsatu.   Bardzo mocno wyeksploatowany format, ale widać było, że ma cały czas potencjał i ten pas medialny też chyba to pokazywał - to że wszystkie media, które zajmują się show-biznesem już wybierały prowadzących, tańczących i tak dalej. To pokazywało, że program po przerwie wciąż ma potencjał i może być chętnie oglądany. No trudno, ja bardzo żałuję - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Agnieszka. Kilka gwiazd TVN-u ostrzyło już sobie zęby na udział w show, a w obliczu pojawienia się go w ramówce Polsatu, musieli o tym zapomnieć. U konkurencji "Taniec" też będzie hitem? Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie zmienia nazwę i logo. Mamy nowy projekt   Potwierdzona lista uczestników nowego "Tańca z Gwiazdami":

Marta Grycan w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
To może uratować jej karierę. Marta Grycan wystąpi w...
Wiosną zobaczymy Grycankę w telewizji

Od momentu ogłoszenia powrotu "Tańca z Gwiazdami", ale w ramówce Polsatu, a nie jak dotychczas TVN, ruszyła medialna lawina doniesień i komentarzy. Niektórzy są bardzo zadowoleni z obecności programu w nowej stacji, innym zaś taki obrót spraw nie bardzo przypadł do gustu. Głośno swoje zdanie na ten temat wyraziła Agnieszka Szulim . Przypomnijmy: "Polsat wszystko kopiuje od TVN!" Jeśli zaś chodzi o potwierdzonych uczestników, jurorów czy prowadzących to wciąż wiadomo stosunkowo niewiele. Kilka dni temu zdradziliśmy wam, jaką parę zobaczymy w roli gospodarzy show oraz kto będzie towarzyszył gwiazdom na parkiecie i sali treningowej. Zobacz: Wiemy kto poprowadzi "Taniec z Gwiazdami w Polsacie" Teraz natomiast "Fakt" wyjawił, kto jest pierwszym potwierdzonym przez ich źródło uczestnikiem show. Według informatorów na pewno w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy Martę Grycan . Celebrytka ponoć podpisała już umowę, a udział w programie ma reaktywować jej nieco podupadłą karierę w mediach. To dla niej duża szansa, bowiem ostatnio najczęściej widywaliśmy ją na... Instagramie. Zobacz: Psy Grycanów żyją jak w bajce. Tak wyglądają ich luksusy Myślicie, że udział Marty Grycan w "Tańcu" to dobra decyzja? Ma szanse wygrać? AKTUALIZACJA: Marta Grycan zdementowała na Instagramie swój udział w Tańcu z Gwiazdami. Czułości Marty Grycan z mężem:

Beata Tyszkiewicz w Tańcu z Gwiazdami w Polsacie
ONS
Newsy
Tyszkiewicz wraca do "Tańca z Gwiazdami"? Jest oficjalny komentarz
Pani Beata wróci do jury show?

Wiosną do telewizji wraca "Taniec z Gwiazdami", ale tym razem taneczne popisy znanych i lubianych zobaczymy w Polsacie. Publikacja tej informacji przez nas serwis wywołała falę spekulacji, a z upływającym czasem na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły. Ostatnio informowaliśmy was, kogo stacja oddelegowała do prowadzenia show. Przypomnijmy: Wiemy kto poprowadzi "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie Najwięcej emocji budzi oczywiście lista gwiazd, które mają znaleźć się w programie, choć równie duże zainteresowanie jest wokół jurorów oceniających popisy celebrytów. Wszystko wskazuje na to, że Polsat zamierza wykorzystać niektóre patenty, które sprawdziły się za czasów, gdy show było emitowane TVN. Jak donosi "Fakt", jedną z jurorek będzie Beata Tyszkiewicz , która wystąpiła aż w dwunastu edycjach "Tańca". Gwiazda w rozmowie dziennikiem potwierdza te doniesienia i zapowiada swój powrót do programu.   Złożono mi propozycję, wracam do jury. Było już tyle edycji „Tańca”, że trudno byłoby teraz znaleźć zupełnie nową ekipę - wyznała Tyszkiewicz w rozmowie z "Faktem". Cieszycie się z powrotu Beaty Tyszkiewicz na wizję? Czy Polsat powinien postawić na zupełnie nowe twarze? Zobacz: Chcą Grzeszczak w "Tańcu z Gwiazdami". Przyjęła zaproszenie Polsatu? Impreza po finale ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner