Piotr Starak w białej koszuli

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak: najgorętsza para showbiznesu pracuje nad filmem!

Piotr Starak w białej koszuli

Gwiazda TVN Agnieszka Szulim zaczęła współpracę ze swoim narzeczonym - producentem filmowym Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym spotyka się od ponad roku. Piotr jest właścicielem firmy producenckiej Watchout Production i po sukcesie filmu "Bogowie" z Tomaszem Kotem w roli głównej, szykuje się do kolejnego hitu kinowego! Tym razem towarzyszyć będzie mu jego miłość życia!

Szulim pracuje przy filmie

Agnieszka Szulim często w wywiadach wspominała, że bardzo ciekawi ją film od kulis. Starak postanowił spełnić kolejne marzenie gwiazdy i zaproponował jej udział w swoim projekcie. Okazuje się jednak, że to Agnieszka znalazła pomysł na film!

Jak dowiedział się "Flesz", wspólne dzieło Agnieszki i Piotra reżyserować będzie jurorka programu "The Voice of Poland" Maria Sadowska, która odniosła spory sukces za sprawą swojego debiutanckiego pełnometrażowego filmu pt. "Dzień kobiet".

O czym będzie film Agnieszki i Piotra?

Na razie nie mogę zdradzić, o czym konkretnie będzie ten film. Ale dotyczy tematu solidarności kobiet i opowiada o ważnej polskiej postaci – mówi tajemniczo "Fleszowi" Sadowska.

Więcej szczegółów na temat produkcji filmowej Szulim i Staraka znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz".

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48