Party Stories
Agnieszka Szulim i Adam Darski
ONS
Newsy

Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"

Gwiazdy flirtują na Facebooku. Ich romans jest prawdziwy?

Nic tak dobrze się nie sprzedaje w sezonie ogórkowym, jak romanse gwiazd. Plotkarskie tygodniki ostatnio donosiły, że w romans wdała się Anna Maria Jopek, a także o tym, iż ku sobie mają się Agnieszka Szulim i Adam Darski. Zobacz: Negral i Szulim są razem!?: Zaimponowała mu jej przebojowość

Dziennikarka i wokalista prywatnie bardzo się lubią. Wielokrotnie zdarzało im się spotykać prywatnie. Oboje mają podobne podejście do świata, więc świetnie się ze sobą dogadują. Na razie żadne z nich nie potwierdziło, że są parą. Jednak Nergal i Agnieszka wiedzą, że są teraz bacznie obserwowani przez media.

To że Szulim i Darski utrzymują bliskie relacje można zaobserwować śledząc ich aktywności na Facebooku. Ostatnio wokalista napisał gwieździe TVN na tablicy dość oryginalne i dwuznaczne pozdrowienia oraz załączył swoje zdjęcie. Wpis o dziwo nie był prywatny.

- Czarny Aniol Ruchania - dywizja 3-city pozdrawia Szulimowa bande!;) [pisownia oryginalna] - napisał Darski.


Takie wpisy z pewnością tylko podgrzeją atmosferę wokół gwiazd. W sumie gdyby wszystkie doniesienia się potwierdzili byśmy mieli w show-biznesie koleją gorącą parę. I ciekawe co ma się wydarzyć 25-tego ;)

Zobacz: Wielki debiut opalonej Szulim w "Dzień Dobry TVN". Jak wypadła?Ostatnie wakacje Agnieszki Szulim:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)
Newsy
Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary
Kolejne szczegóły dotyczące gorącego romansu

Nowy związek Agnieszki Szulim z Maciejem Żakowskim wzbudza sporo emocji. Głównie za sprawą tego, że dziennikarka nie ma jeszcze rozwodu z mężem Adam Badziakiem . Pikanterii wszystkiemu dodawały również tajemniczo brzmiące wpisy Nergala , z którym rzekomo miała spotykać się gwiazda TVN''''u. Zobacz: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia" Magazyn "Party" informuje, że to właśnie Adam Darski zeswatał Agnieszkę z Maciejem . Para poznała się na jednej z warszawskich imprez, na którą muzyk zabrał dziennikarkę. - Wpadli sobie w oko i od razu się polubili. Ale co w tym dziwnego! Maciek jest niezwykle otwartym, a przy tym szarmanckim mężczyzną. Zaczęli od bycia dobrymi kumplami. Ale z biegiem czasu koleżeński układ zamienił się w coś więcej - zdradza "Party" znajoma Szulim. Znajomi pary jednogłośnie twierdzą, że Szulim i Żakowski idealnie do siebie pasują. - Ich relacja nie polega na tym, że piją wieczorem czerwone wino, patrzą sobie w oczy i szepczą czułe słówka. Znajdują czas i na pracę i na wspólne przyjemności, i na to, aby z osobna rozwijać swoje pasje . Ideał! - przytacza "Party" wypowiedzi osób z otoczenia pary. Magazyn donosi również, że Agnieszka Szulim nie jest zadowolona z zamieszania medialnego wokół jej nowego związku . - Agnieszka nie była zadowolona, że jej związek został ujawniony. Nie dlatego, że się wstydzi Maćka . Po prostu nie chciała stać się jedną z tych gwiazd, których życie prywatne rozkładane jest na części pierwsze przez portale i gazety piszące o gwiazdach - wyznał znajomy dziennikarki. Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż para oficjalnie pojawi się razem. Z takim podejściem ten moment z pewnością nie nadejdzie szybko. Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim? Prywatnie zdjęcia Macieja Żakowskiego i Agnieszki...

Agnieszka Wesołowska w Na językach zamiast Boskiego Adriana
ONS/AKPA
Newsy
Szulim ma nową reporterkę w swoim show. "Boskiego Adriana" zastąpi znana celebrytka
Kto to jest?

Agnieszka Szulim jest flagową twarzą stacji TVN. Prowadzi nie tylko "Na językach", ale i "Stylowy magazyn" w TVN Style. Na ostatniej ramówce to ona wzbudziła największe zainteresowanie. Nad prezenterką rozpływają się również inne gwiazdy. Przypomnijmy: Szelągowska po rozstaniu imprezuje z Szulim. Nam zdradziła kulisy nocnych wypadów Nie tylko w życiu prywatnym Agnieszki zaszły ostatnio wielkie zmiany, ale i w zawodowym. Według Nocoty, okazuje się, że w programie "Na językach" nie zobaczymy już "boskiego Adriana", który chodził na imprezy i rozmawiał z celebrytam i. Jego funkcję przejęła zaś... Agnieszka Wesołowska , znana wszystkim jako żona Kuby Wesołowskiego, a prywatnie przyjaciółka Szulim. Zetknęła się już z profesjonalnym dziennikarstwem, a "Na językach" jest dla niej szansą aby nie uchodzić już tylko za żonę znanego aktora i przyjaciółkę Anny Lewandowskiej . Będziecie oglądać? Zobacz: Lewandowska zmieniła dietę Wesołowskiej. Agnieszka zrezygnowała z wielu przysmaków Agnieszka Szulim na ramówce TVN Style:

Nergal będzie pisał o seksie?
ONS
Newsy
Nergal będzię dawał korepetycje z seksu?
Darski dostał propozycję nowej pracy

Adam Darski ostatnio ponownie zyskał na popularności. Wszystko dzięki przyjaźni z Agnieszką Szulim, z którą miał mieć nawet romans. Atmosferę wokół jego osoby z pewnością podgrzał wpis na Facebooku dziennikarki. Nergal napisał w nim pozdrowienia od "Czarnego Anioła Ruchania". Zobacz: Nergal do Szulim: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia" Na fali tego incydentu jeden z miesięczników zaproponował Darskiemu rubrykę . Lider grupy Behemoth miał by w niej pisać o seksie oraz doradzać sfrustrowanym w tej sprawie czytelnikom . O ofercie pracy jaką dostał Darski podzielił się z fanami na Facebooku. Do wpisu dołączył fotkę z ewidentnym podtekstem seksualnym. - T aka sytuacja. Napisali do mnie z poczytnego polskiego miesięcznika, żebym na fali ostatnich medialnych wydarzeń obiął u nich comiesięczną rubrykę o seksie, gdzie odpowiadałbym na pytania sfrustrowanych pan i panów. Chcą to nazwać CZARNY ANIOŁ RUCHANIA RADZI... - chwali się Nergal. Niestety, z dalszej wypowiedzi wynika, że raczej nie podejmie współpracy - 30pln (bez VATU) piechotą nie chodzi, ale w sumie się waham... "Dzień dobry panie Czarny Aniele Ruchania. Nie staje mi, bo moja dziewczyna pachnie rosołem. Co mam robić? Czarny Anioł: Upewnij się, ze nie jest kura..." Hm, co myślicie? [pisownia oryginalna] - napisał Nergal na Facebooku. Myślicie, że Darski sprawdziłby się w roli eksperta od spraw łóżkowych. W końcu ma spore doświadczenie z kobietami? Zobacz: Powstał MOTOR na cześć Nergala Nergal z Andrzejem Piasecznym na koncercie Depeche Mode w Warszawie:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner