Agnieszka Sienkiewicz-Gauer
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie, które powinno rozgniewać inne matki. Stało się inaczej

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz wybrała się ze swoją 2-miesięczną córeczką na wakacje. Aktorka nie boi się podróżować z niemowlęciem. Kto powiedział, że z dzieckiem trzeba siedzieć w domu? Gwiazda za swoją podróż nie została skrytykowana przez internautki, choć wyprawa wydaje się niebezpieczna! Zobaczcie jak Agnieszka podróżuje z córeczką.

Agnieszka z córką w górach 

W połowie lipca Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą. Gwiazda urodziła dziewczynkę, która otrzymała na imię Maria. Tym samym aktorka jest już matką dwóch córek. W 2016 roku na świat przyszła Zosia. 

Agnieszka uwielbia podróżować z dziewczynkami i mężem, Mikołajem Gauerem. Ostatnio na Instagramie wyznała, że jej starsza córka do trzeciego roku życia widziała więcej świata, niż ona do trzydziestki! Ostatnie dni cała rodzina spędziła najprawdopodobniej w polskich górach. Zdjęcie z wakacji zachwyciło internautów! 

... z roku na rok jakoś coraz ciężej 😜😜 I sama nie wiem czy to kwestia bagażu czy lat i kondycji 🤱😱😱 #motherhood #traveling #travelingwithkids - napisała Agnieszka w sieci. 

Co ciekawe, za bardzo podobne zdjęcie kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska została skrytykowana. Aktorka wraz z mężem i córką wyjechali do Włoch. Tam świeżo upieczona mama zapozowała z córką na rękach na tle wodospadu. Zdjęcie z wyprawy oburzyło internautów. Wszystko przez nieodpowiednie buty gwiazdy "Klanu", która miała na sobie klapki! 

Sienkiewicz była lepiej przygotowana do podróży. Zobaczcie zdjęcie, którym zachwycili się fani w sieci. 

Agnieszka z córką na wakacjach. 

Agnieszka Sienkiewicz z córkami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszyscy, którzy są z tu ze mną dłużej wiedzą, że uwielbiamy rodzinnie podróżować. Czasem sama łapię się za głowę, że moja starsza córka do trzeciego roku życia widziała więcej świata niż ja do 30-tki🤪 I chociaż teraz chwilowo jesteśmy „uziemieni” to już planujemy kolejnę wyprawy!!! Póki co jutro ruszamy w cudowne miejsce ( obiecuje pokazać👌) Nasze ojczyste !!! A tak w ogóle, to polecam super rozmowę z @agnieszkamaciag w @uroda_zycia_miesiecznik !!! O poszukiwaniu spełnienia, akceptacji.... o zmianach.... Mam takie poczucie, że warto iść za głosem swojej intuicji, raz na jakiś czas zweryfikować to gdzie jesteśmy i czy to co robimy nadal daję nam radość.... a jak jest u Was???? Lubicie zmiany i wyzwania???? Napiszcie.... ❤️ P.S Kochane, pytacie o to w czym jest Mała, to nie nosidło tylko chusta elastyczna od @poofi_com !!! #slowlife #motherhood #momslife #goodvibes #travelingwithkids #noszebokocham #rodzicielstwobliskosci

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53