Agnieszka Sienkiewicz fałdki na brzuchu
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie, a na nim... fałdki na brzuchu!

Agnieszka Sienkiewicz fałdki na brzuchu
Instagram

 

Agnieszka Sienkiewicz i fałdki na brzuchu? Sami zobaczcie! Gwiazda należy do grona aktorek, które nie pokazują „lukrowanych” zdjęć na Instagramie. Na swoim profilu umieszcza zdjęcia w domowych stylizacjach, po wizytach u fryzjera i bez make-up'u. Nie boi się pokazywać rzeczywistości takiej, jaką faktycznie jest. Takie podejście ma również do swojego ciała, co bardzo podoba się fanom gwiazdy.

 

Agnieszka Sienkiewicz w bikini

Niedawno Sienkiewicz umieściła swoje zdjęcie z wakacji na jednym z portali społecznościowych. Aktorka pozuje na nim w bikini, a na brzuchu widoczne są małe fałdki. Na uwagę zasługuje jej komentarz, który umieściła pod zdjęciem:

Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z @chodakowskaewa, zapomnialam tez spakować batoniki od @annalewandowskahpba ?￰゚? Straszne niedopatrzenie z mojej strony ?￰゚ Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka ????￰゚

Agnieszka Sienkiewicz na zdjęciu prezentuje się doskonale, w końcu jest zgrabną i piękną kobietą – a fałdki zupełnie jej nie przeszkadzają. Aktorka dodała jeszcze, że spędziła rodzinne wakacje, pełne miłości. I to uszczęśliwia ją najbardziej:

Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem... którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na świecie. To lato było pełne miłości.

 

Zobacz: Jak wygląda córka Agnieszki Sienkiewicz? Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała zdjęcia z wakacji!

 

Tym wpisem Agnieszka Sienkiewicz wykazała się ogromnym poczuciem humoru, dużym dystansem do instagramowego świata i podbiła serca internautów, o czym świadczą same pozytywne komentarze.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas pożegnać się ze złudzeniami.... Lato właśnie się skończyło !!! 🌞😢😢😢 Dla mnie było cudowne 🦄🦄🦄Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z @chodakowskaewa, zapomnialam tez spakować batoniki od @annalewandowskahpba 🤭🤭🤭 Straszne niedopatrzenie z mojej strony 🙈🙈 Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka ???🤭🤔 Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem... którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na swiecie. To lato było pełne miłości.❤️💙❤️ No i jeszcze pizzy i makaronu ale kto by zliczył te wszystkie dobroci 😜😜🍕🍝 A jakie było Wasze lato??? #familly #friends #happiness #allyouneedislove #goodenergy #peopleilove #sister

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 

Agnieszka Sienkiewicz w wieczorowej stylizacji

Agnieszka Sienkiewicz na Flesz Fashion Night
ONS

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27