Agnieszka Sienkiewicz, n.s.
instagram

Agnieszka Sienkiewicz drugi raz zostanie mamą! Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka Sienkiewicz, n.s.
instagram

Kilka dni temu Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się z fanami wyjątkową wiadomością. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" ogłosiła na swoim Instagramie, że już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą! Jeden z tygodników zdradził już płeć dziecka. Czy córka Agnieszki, Zosia będzie miała brata, a może siostrę?

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży

Gdy pod koniec 12. sezonu serialowa Dorotka z "Przyjaciółek" ogłosiła, że spodziewa się dziecka, nikt nie przypuszczał, że odtwórczyni tej roli również! Agnieszka Sienkiewicz jest mamą blisko 3-letniej Zosi. I jak się kilka dni temu dowiedzieliśmy jej rodzina niedługo znów się powiększy. 34-latka od kilku lat jest w szczęśliwym związku. W 2017 roku aktorka wyszła za mąż za Mikołaja Gauerę. 

Kochani! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę - napisała gwiazda na Instagramie. 

Według tygodnika "Świat i ludzie" Agnieszka najprawdopodobniej urodzi... córkę! Nie wiadomo, na kiedy dokładnie planowany jest termin porodu. 34-latka może pochwalić się jednak już dużym brzuszkiem! Być może w najbliższym czasie pojawi się zatem jakaś specjalna kolekcja ubranek dla niemowląt, która potwierdzi płeć dziecka? Aktorka w Łodzi prowadzi sklep z artykułami dziecięcymi i rodzinnymi. 

Agnieszce jeszcze raz gratulujemy!

Aktorka dzieląc się wiadomością o ciąży poprosiła o wsparcie dla chorej Kasi Jędrasiak

Agnieszka Sienkiewicz, n.s.
instagram

Aktorka ma już spory brzuszek! 

Agnieszka Sienkiewicz
eastnews

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz pierwszy raz pokazała brzuszek na ściance. Gwiazda "Przyjaciółek" niedługo zostanie mamą

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40