Ksiądz potępia nagą sesję Radwańskiej
ONS

Amerykański magazyn ESPN zaprosił do swojego specjalnego wydania "The Body Issue" 21 sportowców z całego świata na rozbieraną sesję zdjęciową. Wśrod nich znalazła się Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka. Przypomnijmy: Radwańska NAGO w amerykańskim magazynie!

Seksowne zdjęcie obiegły już internet i wzbudziły wielkie emocje, nie tylko wśród polskich kibiców. Niestety, nie u wszystkich wzbudziły zachwyt. Radwańska to zadeklarowana katoliczka, która wielokrotnie podkreślała, że "nie wstydzi się Jezusa", więc jej śmiała decyzja nie spodobała się duchownym. Jeden z nich powiedział wprost, że jest mu przykro:
 

Osobiście jest mi bardzo przykro, gdy ktoś deklarujący się po stronie Jezusa jednocześnie poddaje się mentalności tych, którzy traktują człowieka jak rzecz do oglądania, a nie osobę, dziecko Boże zasługujące na szacunek i miłość, i postępujące w sposób właściwy swojej godności - powiedział ksiądz Dziewiecki w rozmowie z portalem Fronda.pl.


Dziewiecki dodaje, że Agnieszka będzie kiedyś żałować tych zdjęć i gdy założy rodzinę to będzie jej zależało na tym, aby nagie fotografie... ukryć przed bliskimi.
 

Jeśli pani Agnieszka Radwańska spotka mężczyznę, który potrafi wiernie kochać i założy szczęśliwą rodzinę, wychowując dzieci w duchu katolickim, czyli zgodnie z Ewangelią miłości i błogosławionej czystości, to sesję zdjęciową, na którą się zdecydowała, będzie chyba chciała ukryć przed bliskimi - dodaje duszpasterz.


Waszym zdaniem Agnieszka Radwańska powinna wstydzić się tych zdjęć? Czy jej wiara nie ma nic wspólnego z decyzjami zawodowymi?