Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ksiądz potępia nagą sesję Radwańskiej
ONS
Newsy

Ksiądz potępia nagą sesję Radwańskiej: Będzie ją ukrywać przed mężem

Duszpasterz nie jest zachwycony rozebraną Agnieszką

Amerykański magazyn ESPN zaprosił do swojego specjalnego wydania "The Body Issue" 21 sportowców z całego świata na rozbieraną sesję zdjęciową. Wśrod nich znalazła się Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka. Przypomnijmy: Radwańska NAGO w amerykańskim magazynie!

Seksowne zdjęcie obiegły już internet i wzbudziły wielkie emocje, nie tylko wśród polskich kibiców. Niestety, nie u wszystkich wzbudziły zachwyt. Radwańska to zadeklarowana katoliczka, która wielokrotnie podkreślała, że "nie wstydzi się Jezusa", więc jej śmiała decyzja nie spodobała się duchownym. Jeden z nich powiedział wprost, że jest mu przykro:
 

Osobiście jest mi bardzo przykro, gdy ktoś deklarujący się po stronie Jezusa jednocześnie poddaje się mentalności tych, którzy traktują człowieka jak rzecz do oglądania, a nie osobę, dziecko Boże zasługujące na szacunek i miłość, i postępujące w sposób właściwy swojej godności - powiedział ksiądz Dziewiecki w rozmowie z portalem Fronda.pl.


Dziewiecki dodaje, że Agnieszka będzie kiedyś żałować tych zdjęć i gdy założy rodzinę to będzie jej zależało na tym, aby nagie fotografie... ukryć przed bliskimi.
 

Jeśli pani Agnieszka Radwańska spotka mężczyznę, który potrafi wiernie kochać i założy szczęśliwą rodzinę, wychowując dzieci w duchu katolickim, czyli zgodnie z Ewangelią miłości i błogosławionej czystości, to sesję zdjęciową, na którą się zdecydowała, będzie chyba chciała ukryć przed bliskimi - dodaje duszpasterz.


Waszym zdaniem Agnieszka Radwańska powinna wstydzić się tych zdjęć? Czy jej wiara nie ma nic wspólnego z decyzjami zawodowymi?

 

Agnieszka Radwańska nago w Body Issue
Newsy
Radwańska wykluczona z organizacji katolickiej
Wszystko przez nagie fotki. Przesada?

Naga sesja Agnieszki Radwańskiej dla "The Body Issue ESPN" wzbudza kontrowersje i to mimo faktu, że tenisistka nic w niej nie pokazała. Po serii komentarzy na temat jakości zdjęć, pojawiły się te dotyczące głębokiej wiary gwiazdy. Przypomnijmy, że Agnieszka od ponad roku wspierała akcję "Nie wstydzę się Jezusa" , która ma na celu rozpowszechniać wiarę katolicką. Wspierała, bowiem jak się okazuje, została... wykluczona z roli ambasadorki akcji! Film, w którym tenisistka deklarowała wiarę w Jezusa już zniknął z sieci. Zobacz: Ksiądz potępia Radwańską: "Będzie się wstydzić" Pomysłodawcy kampanii napisali specjalne oświadczenie, w którym podkreślono, że odcinają się od postępowania Agnieszki Radwańskiej, określając je jako "niemoralne" - poinformował portal Pch24.pl. Do grona krytyków dołączyli katoliccy księża, prawicowi publicyści i cała rzesza moralistów, dla których widok nagiego kobiecego ciała jak się okazuje jest złem wcielonym. Zważywszy na fakt, że księża rzadko oglądają kobiety nago, nie ma się co dziwić. Wszystko czego nie znają jest dla nich złem. Ale przydałoby się znać trochę Biblii i np. 1 list apostoła Pawła do Koryntian (12 : 23-24) i ten oto fragment: „dla wstydliwych członków naszych dbamy o większą przyzwoitość, podczas gdy przyzwoite członki nasze tego nie potrzebują" . Odnosimy wrażenie, że wszystkie swoje "wstydliwe członki" Radwańska w sesji ukryła. A poza tym prezentuje się w sesji jak biblijna Ewa, więc... o co ta afera?  Zobacz więcej nagich zdjęć Radwańskiej >>> '); //--> Tak Agnieszka wyglądała kiedyś:

Agnieszka Radwańska z chłopakiem, Dawidem Celtem
Newsy
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt biorą dziś ślub. Poznaj szczegóły uroczystości. Atrakcją na weselu będzie kabaret!
Wiemy jeszcze więcej!

  To dziś! 22 lipca 2017 roku najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska  i jej sparingpartner Dawid Celt biorą ślub! Msza odbędzie się w centrum Krakowa o godz. 15.30 Na Skałce. Na świadkową Agnieszka wybrała swoją siostrę Urszulę, a świadkiem Dawida będzie jego najstarszy brat, Błażej. Czy na ślubie pojawi się jej tata Robert Radwański, z którym tenisistka jest skonfliktowana? Zobacz:  Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub. ZDJĘCIA z uroczystości. Podoba Wam się sukienka Isi?   Radwańska ślub szczegóły   Po ceremonii państwo młodzi z gośćmi pojadą do oddalonych o 20 km Tomaszowic do Hotelu Dwór. Tam odbędzie się wesele Radwańskiej (28 lat) i Celta (32 lat). Co będą jedli goście? Tatar z wędzonego łososia, krem brokułowy z płatkami migdałów, polędwiczkę wieprzową podaną w sosie grzybowym z puree z batatów, każual z fasolą i czerwonym winem oraz kompozycją groszku cukrowego i pieczonego buraczka.  Zaproszono 131 gości. Jak podał "Super Express" wśród zaproszonych gości są m.in. tenisistki  Karolina Woźniacka i Niemka Andżelika Kerber. Zobacz:  Agnieszka Radwańska ma konflikt z ojcem? Dlaczego od lat ich relacje są napięte? Poznaj historię Co będzie atrakcją wesela? Między innymi występ kabaretu Koń Polski, fontanna czekolady czy fotobudka. Ile Radwańska i je przyszły mąż mają czasu dla siebie? Tenisistka zaczyna mecze dopiero w sierpniu. Przed US Open zagra jeszcze w Toronto (7-13 sierpnia). Młodej parze serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  Agnieszka Radwańska w Krakowie zachwyciła stylizacją! Tylko te buty! Dlaczego wzbudziły tyle emocji? Agnieszka Radwańska i Dawid Celt znają się od ponad 10 lat. Dawid poznał przyszłą żonę jak miała 17 lat i wzbraniał się przed uczuciem. Radwańska jest drugą partnera Dawida Celtą. Trener ma 6 letnie...

Ksiądz potępia nagą sesję Radwańskiej
ONS
Newsy
Radwańska wydała oświadczenie w sprawie nagiej sesji
Gwiazda sportu oficjalnie zabrała głos

Opublikowana tydzień temu naga sesja Agnieszki Radwańskie j dla magazynu "Body Issue" wywołała w Polsce lawinę komentarzy. Na sportsmenkę spadła fala krytyki, głównie ze strony przedstawicieli kościoła katolickiego. Za pokazanie ciała Radwańska została nawet wyrzucona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa" . W obronie gwiazdy wypowiedzieli się przedstawiciele show-biznesu. Zobacz: "Jest współczesną Ewą" Agnieszka zdecydowała się dosłownie przed chwilą wystosować oficjalne oświadczenie w całej sprawie. Na Facebooku zamieściła wpis, w którym wyjaśnia ideę sesji: Zdjęcia oczywiście nie miały nikogo urazić, a odczytywanie ich jako niemoralne jest wyraźnie sprzeczne z profilem magazynu. Co więcej, zdjęcia te nie zawierają żadnych nieprzyzwoitych treści. Bardzo ciężko trenuję, by utrzymać moje ciało w formie i to właśnie jest myśl przewodnia tego materiału oraz całego magazynu. Jeśli przeczytacie wywiad, przekonacie się, że poświęcony jest on tylko i wyłącznie mojej pracy jako sportowca i temu co muszę robić, aby pozostać w jak najlepszej kondycji w czasie nadchodzących turniejów . Sportsmenka zaprzeczyła również plotkom jakoby za zdjęcia dostała wynagrodzenie:   Niektórzy przedstawiciele prasy (i nie tylko) insynuowali, że otrzymałam za tę sesję wynagrodzenie, a to nie jest prawda. Ani ja, ani inni sportowcy nie otrzymali takiego wynagrodzenia. Zdecydowałam się na udział w tej sesji, by zwrócić uwagę młodych ludzi, szczególnie dziewcząt, na ich kondycję i zdrowie oraz zachęcić do regularnych ćwiczeń . Całą treść oświadczenia prezentujemy poniżej. Mamy nadzieję, że w tym momencie zakończy się cała afera, która została rozdmuchana zupełnie bez powodu. Zobacz: Cała naga sesja Agnieszki Radwańskiej dla Body Issue Tak Agnieszka Radwańska zmieniała się w seksbombę:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner