Agnieszka Popielewicz o faworytach "Tańca z Gwiazdami"
ONS
Newsy

Popielewicz o Zając i Siwiec w "TzG": Wcale nie są najlepsze

W programie zobaczymy sporo niespodzianek

Agnieszka Popielewicz będzie jedną z gwiazd nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarka poprowadzi "Kulisy Tańca z Gwiazdami", emitowane po zakończeniu każdego z odcinków, którego AfterParty.pl jest patronem medialnym. Gwiazda bardzo cieszy się z powierzonej roli, jest pewna, że będzie to hit ramówki. Nie ma swoich faworytów, ale czuje, że będzie duże zaskoczenie jeśli chodzi o zwycięzcę.

Zobacz: Gwiazdy TzG integrowały się na imprezie. Kto z kim siedział, a kto kogo unikał?

W rozmowie z AfterParty.pl Agnieszka Popielewicz przyznaje, że choć widziała tylko fragmenty tańców wszystkich par, ma swoje podejrzenia co do "czarnych koni" w tanecznym show. Przeczuwa, że typowani faworyci:

Nie widziałam ich w tańcu dłużej, tylko urywki. Osoby które na pierwszy rzut oka wydawały się, że będą najlepsze, okazywało się, że wcale tak nie jest, a te co kompletnie nie rokowały, okazało się, że rokują bardzo dobrze. Będzie duże zaskoczenie. - przepowiada dziennikarka


Czy rzeczywiście faworyci tanecznego show, tacy jak Aneta Zając czy Natalia Siwiec nie dają sobie rady na parkiecie? 

Tak wyglądał ślub Popielewicz:

TV-Show
Konflikt między Agnieszką Hyży, a Pauliną Sykut? Poszło o "Taniec z gwiazdami"! Jaka jest prawda?
Konflikt między Agnieszką Hyży, a Pauliną Sykut? Poszło o "Taniec z gwiazdami"! Jaka jest prawda?

Przyjaźń Agnieszki Hyży i Pauliny Sykut wystawiona na próbę? Jak podaje tygodnik "Na żywo", Hyży chciała poprowadzić kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami". Tymczasem propozycję tę otrzymała Paulina Sykut , z którą prowadziła do tej pory "Kulisy Tańca z Gwiazdami". Podobno Agnieszka jest zawiedziona decyzją stacji, a Paulina bardzo zaskoczona: Sykut prowadzi "Kulisy Tańca z Gwiazdami" znacznie krócej niż Popielewicz, więc ten wybór nie był oczywisty. Czuję się niezręcznie, bo przyjaźni się z Agą i nie chce, aby jej nagły awans popsuł ich wzajemne, dobre relacje - stwierdził informator gazety. Czy Agnieszka rzeczywiście ma żal do Pauliny o to, że to akurat ona została prowadzącą show? Plany Agnieszki Hyży Jak udało się dowiedzieć Party.pl,  Agnieszka Hyży bardzo kibicuje Paulinie w nowej roli i trzyma za nią kciuki. Sama ma teraz sporo obowiązków zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziennikarka wraz z ukochanym, Grzegorzem Hyżym właśnie skończyła remont mieszkania, do którego wkrótce się wprowadzą. Poza tym Agnieszka szykuje się do swojego nowego programu "Powiedz tak", który pojawi się już jesienią na antenie Polsat Cafe. Jak widać prezenterka nie może narzekać na brak zajęć. Obu paniom gratulujemy nowych wyzwań!   Zobacz:  Maja Hyży PIERWSZY RAZ o ślubie Grzegorza i Agnieszki. "Pogratulowałam, mam do tego..."   Agnieszka Popielewicz zazdrości Paulinie Sykut prowadzenia "Tańca z Gwiazdami"? Paulina Sykut w "Tańcu z gwiazdami" zastąpi Annę Głogowską, która prowadziła cztery edycje tanecznego show.

Agnieszka Popielewicz wygryzie Annę Głogowską z Tańca z Gwiazdami?
ONS
Newsy
Popielewicz wygryzie Głogowską z „Tańca z gwiazdami”? Mamy komentarz!
Wiemy jakie będą zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"

Dziś gruchnęła wiadomość, że Agnieszka Popielewicz ma zastąpić Annę Głogowską w prowadzeniu „Tańca z Gwiazdami”. Ponoć produkcja show ma zastrzeżenia do Głogowskiej. „ Ania jest zbyt sztuczna w tym, co robi. Agnieszka Popielewicz jest natomiast gwiazdą Polsatu i już wcześniej robiła kulisy programu, które bardzo wszystkim się podobały. Pojawił się więc pomysł, aby sama robiła rozmowy z uczestnikami show ” – zdradza informator jednego z tabloidów. Zapytaliśmy więc Agnieszkę Popielewicz, czy to prawda?   Nic o tym nie wiem. Nie zajmuję się plotkami i spekulacjami – mówi nam Popielewicz. Zadzwoniliśmy też do osoby z produkcji show, zapytać, czy rzeczywiście Agnieszka wygryzie z posady Annę Głogowską.   Bzdura, wszystko zostaje prawie po staremu. Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz pozostają prowadzącymi show. A Agnieszka Popielewicz na Polsat Cafe poprowadzi kulisy po odcinku. Jedyna zmiana jest taka, że będzie je prowadzić sama bez Bilguuna Ariunbaatara , który już nie będzie współprowadzącym programu – mówi nam osoba z produkcji tanecznego show. Czyli zmiany są, ale nie aż tak sensacyjne. Szkoda Wam trochę Bilguuna? Czytaj także: Popielewicz i Hyży urządzają mieszkanie Zobacz Polki.pl: Popielewicz i Wendzikowska na modowej imprezie. Pięknie wyglądały.    

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino podczas biegu w sukniach ślubnych
Akpa
Newsy
Sienkiewicz i Terrazzino parą nie tylko na parkiecie. Przyszli razem na wielką imprezę
Stefano wspierał Anetę Zając

Dziś w Warszawie odbył się charytatywny bieg w sukniach ślubnych. Na wydarzeniu nie zabrakło wielu polskich gwiazd, m.in. Anety Zając . Choć aktorka pojawiła się w ślubnej stylizacji, odbiegała trochę od reszty sławnych pań. Przypomnijmy:  Zając w ślubnej stylizacji na imprezie. Wyróżniała się jedną rzeczą Na imprezie pojawili się również Agnieszka Sienkiewicz oraz Stefano Terrazzino . Faworyci "Tańca z Gwiazdami" przyszli do parku Agrykola razem by wspierać Anetę podczas biegu. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że tancerz dużą sympatią darzy Zając, od dawna plotkuje się również, że łączy ich coś więcej niż tylko bliska znajomość. - Chociaż przyszedł z Agnieszką, wiele czasu spędził z Anetą. Dziewczyny polubiły się, a Stefano chętnie spędza czas z obiema, ale wyraźnie widać, że z Sienkiewicz tylko przyjaźni się, a z Zając to bardzo zażyła znajomość - mówi AfterParty.pl świadek zdarzenia Tak Agnieszka i Stefano promują program. Zobacz: Sienkiewicz i Wyszkoni najlepsze na parkiecie. Przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami"  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner