Agnieszka Kaczorowska zdradziła sekret swojej figury Agnieszka Kaczorowska i Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach 2018 Kaczorowska i Pisarek w identycznej sukience! Agnieszka Kaczorowska na Wielkim Teście TVP Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska zdradziła sekret swojej figury
Instagram
1/5
Agnieszka Kaczorowska zdradziła sekret swojej figury
Instagram

Agnieszka Kaczorowska ostatnio mocno schudła - tancerka i aktorka zrzuciła ok. 10 kilogramów! Gwiazda serialu "Klan" i tancerka "Tańca z Gwiazdami" może pochwalić się świetną, szczupłą figurą, którą chętnie podkreśla odważnymi i seksownymi stylizacjami. Okazuje się, że Kaczorowska nie stosowała specjalnej diety. Jak przyznała w jednym z wywiadów, chudnie przez stres! 

Co tak stresuje Agnieszkę Kaczorowską? Komentarz gwiazdy na następnym slajdzie.

 

Zobacz także: NIENAWIDZISZ PRZYSIADÓW I POMPEK? TE ĆWICZENIA POMOGĄ CI SCHUDNĄĆ BEZ WYSIŁKU!

2/5
Agnieszka Kaczorowska i Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach 2018
Mat. promocyjne

 

Agnieszka Kaczorowska w kilka miesięcy schudła blisko 10 kilogramów. Jak to zrobiła? Gwiazda w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że tak zadziałał na nią stres! 

Żadna dieta i nie jakieś bardziej wzmożone treningi. Myślę, że to jest kwestia poukładania sobie pewnych spraw, swojej firmy, dużo stresu i takie ogólne szczęście - przyznała w rozmowie z SE. - Stres jest zawsze, kiedy się ma swoją firmę, zarządza nią. Ciągle mam bardzo, bardzo dużo na głowie, a teraz jeszcze dochodzi "Taniec z gwiazdami". Więc tych projektów jest bardzo, bardzo dużo, a ja jeszcze teraz kręcę "Klan", więc doba jest dla mnie trochę za krótka. Nie mam czasu na jedzenie i podjadanie.

Zobacz także: Co jeść, by stracić zbędne kilogramy po zimie?

3/5
Kaczorowska i Pisarek w identycznej sukience!
ONS.pl

Musimy przyznać, że nowa figura Agnieszki Kaczorowskiej jest zachwycająca! Gwiazda prezentuje się świetnie! 

4/5
Agnieszka Kaczorowska na Wielkim Teście TVP
ONS

Zgadzacie się z nami? Zagłosujcie w naszej sondzie! 

5/5
Agnieszka Kaczorowska
Eos
Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska