ONS
Newsy

Agnieszka Kaczorowska: „Odcięłam się od Bożenki z Klanu!"

Odważne wyznanie gwiazdy "Klanu"

Agnieszka Kaczorowska ma dość bycia Bożenką z Klanu. Zrobi wszystko, by zerwać ze swoim serialowym wizerunkiem. Wygrała Kryształową Kulę, ale to nie koniec planu!

„Odcięłam się już od Bożenki”, powiedziała VIVIE! „Pokazałam się z zupełnie innej strony. To było odcięcie poprzez taniec. A teraz chcę jeszcze odciąć się w ten sposób, że zagram inne rzeczy. To może potrwać, bo muszę czekać na rolę, ale pracuję nad tym. Szkolę głos, myślę o zagranicznych kursach aktorstwa”.

Aktorka i tancerka cieszy się, bo uważa, że publiczność dostrzega jej wysiłek. Już nie kojarzą ją wyłączenie z serialową Bożenką. VIVIE! powiedziała:

"Wchodzę do kawiarni i słyszę: „O, pani jest tą tancerką i aktorką, Agnieszką Kaczorowską?”. Przez ostatni rok zrobiłam milowy krok. Jestem rozpoznawalna jako ja, osoba, nie postać z serialu. To jest sukces. A nie Kryształowa Kula".
 

Cały wywiad w nowej Vivie!

 

Klan 20 lat zdjęcie z 2010 roku
Seriale
Serial "Klan" skończył 20 lat. Zobacz, jak się zmieniły gwiazdy serialu: Kaczorowska, Paschalska i inni GALERIA
Serial "Klan" skończył 20 lat. Zobacz, jak się zmieniły gwiazdy serialu: Kaczorowska, Paschalska i inni GALERIA
Kora z psem na okładce Vivy!
Newsy
Kora z psem w bieli na okładce "Vivy!"
Biel - niewinność. Pasuje do afery o posiadanie marihuany?

Już od czwartku w sprzedaży nowy numer magazynu "Viva!". Tym razem jego główną bohaterką została Kora Jackowska , która na zdjęciu pozuje ze swoim pupilem - suczką Ramonką. Wystylizowana na biało, w bardzo kobiecej stylizacji jest zaprzeczeniem swoich demonicznych, czarnych stylizacji . Zapewne w ten sposób Kora chce ocieplić wizerunek, który nadszarpnęła aferą o marihuanie. Co jeszcze gwiazda powiedziała w rozmowie z "Vivą!"? Cały wywiad w nowej "Vivie!". Zobacz: Kora zdradza szczegóły próby samobójczej (Uwaga! Ostre wyznania)

Agnieszka Kaczorowska miała tańczyć z Mateuszem Banasiukiem
ONS
Newsy
Kaczorowska miała tańczyć w "TzG" z inną gwiazdą. Wybór był nieprzypadkowy
Agnieszka ma poważne plany

Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak tworzą jedną z najlepszych par w " Tańcu z Gwiazdami ". Choć jurorzy są wobec nich nieco krytyczni, mogą liczyć na wsparcie publiczności. Z odcinka na odcinek radzą sobie coraz lepiej, dlatego też wiele osób typuje ich jako kandydatów do zdobycia Kryształowej Kuli. Przypomnijmy:  Maślak i Kaczorowska pobili swój rekord w "TzG". Przed nimi wielkie wyzwanie Nikt też nie ma wątpliwości, że przez ostatnie lata Agnieszka przeszła ogromną metamorfozę. Dzięki udziałowi w tanecznym show może udowodnić wszystkim, że nie jest już skromną Bożenką z Klanu, a prawdziwą seksbombą z wielki sukcesami na koncie. Dla Kaczorowskiej bardzo ważna jest praca, ale to znalezienie miłości stanowi teraz jej główny priorytet. W rozmowie z "Party" przyznała: Czekam na miłość mojego życia. Jestem romantyczką i wierzę, że jest ktoś, kto jest mi pisany. Czekam na rolę w filmie, jestem dumna z tego, co robię na parkiecie, ale właśnie to, żeby spotkać miłość życia jest teraz moim największym marzeniem . - mówi Agnieszka. Co ciekawe, Agnieszka początkowo miała tańczyć z Mateuszem Banasiukiem . Ostatecznie trafiła na Rafała, który również jest singlem . Decyzja producentów na pewno nie była przypadkowa. Zobacz:  Maślak na parkiecie "TzG" dał z siebie wszystko. Wzruszył widzów osobistą dedykacją Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska w TzG:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner