Małgorzata Herde zapowiada powrót
ONS

Sprawą Małgorzaty Herde od kilku tygodni żyje cały show-biznes. Początkowo media zalała fala sensacyjnych doniesień, a niemal każdego dnia na jaw wychodziły kolejne szczegóły domniemanych oszustw, których miała dopuścić się menadżerka. Nie brakowało też kuriozalnych sytuacji. Przypomnijmy: Herde oszukała jeszcze jedną gwiazdę. Co zabrała tym razem?

Sama Herde od samego początku była zadziwiająco spokojna i dementowała kolejne doniesienia. Gdy trafiła na okładkę "Wprost" stwierdziła nawet, że jest to jej największy PR-owy sukces w karierze. Do czasu... W końcu ex-menadżerka gwiazd zatrudniła prawników i teraz kontakt z nią jest możliwy tylko za ich pośrednictwem. Ona zaś spokojnie popija ulubionego szampana w drogich europejskich kawiarniach. Zobacz: W kraju afera, a Herde opływa w luksusach za granicą

W końcu jednak postanowiła przerwać milczenie. Z Herde skontaktowało się "Show", który przygotował obszerną publikację dotyczącą oszukanych gwiazd. w rozmowie z dwutygodnikiem Małgorzata przyznaje, że afera przerosła jej najśmielsze oczekiwania i zapowiada, że nie zostawi tej sprawy bez interwencji.
 

Sytuacje osądzeń już przerabiałam z moimi klientami biznesowymi. Ale ta sytuacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dowodów na to, co się pisze w mediach, nie ma, żadna z dziewczyn się nie wypowiedziała w tej sprawie i się nie wypowie. Mogę powiedzieć tyle - ja tego tak nie zostawię. Niebawem na łamach mediów wydam stosowne oświadczenie, w sposób jaki uważam za właściwy - skomentowała w rozmowie z "SHOW" Herde.


Czekamy zatem na oficjalny komunikat od Małgorzaty Herde. Będzie w stanie wytłumaczyć wszystkie niejasności związane z aferą finansową?

Zobacz: Wojewódzki skomentował skandal z Herde

Małgorzata Herde z gwiazdami na salonach:

Więcej na temat Małgorzata Herde