Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Durczoka
ONS

Oficjalnie: Wiemy, kto zastąpi Kamila Durczoka w "Faktach"

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Durczoka
ONS

Kamil Durczok po tym jak utracił pracę w stacji TVN będzie dochodził swoich praw, jakie zostały naruszone, jego zdaniem, przez dziennikarzy "Wprost". Dziennikarz domaga się bardzo wysokiego odszkodowania. Zobacz: Durczok nie odpuści redaktorom "Wprost". Domaga się wysokiego odszkodowania

W jednej z największych stacji w Polsce nastąpiło teraz wiele zmian. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl wybrano już następcę Durczoka. Został nim Adam Pieczyński, członek zarządku TVN ds. programów informacyjnych. Dziennikarz związany jest ze stacją od 2001 roku i ma spore doświadczenie w branży, ponieważ był między innymi korespondentem hiszpańskiego pisma „El Pais”, wicenaczelnym programów informacyjnych w Polskim Radiu oraz naczelnym „Wiadomości” w TVP. 

Prywatnie Pieczyński związany jest z Justyną Pochanke, która jeszcze niedawno sama była jedną z faworytek do objęcia tego stanowiska. Jednak to nie jedyna zmiana jaka zaszła. Stacja zmieniła także właściciela. Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały większościowy pakiet udziałów w spółce TVN amerykańskiej firmy Scripps Networks Interactive. Wartość transakcji to 584 mln euro.

Zmiany na lepsze?

Zobacz: Kamil Durczok na okładce nowego "Party". Co jeszcze straci?
 Kamil Durczok na salonach:

Więcej na temat TVN Kamil Durczok Wprost
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05