M jak Miłość Ula i Bartek rozstaną się? M jak miłość odc. 1386 - Marek M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko? M jak miłość odc. 1386  - Ula
M jak Miłość Ula i Bartek rozstaną się?
1/4
M jak Miłość Ula i Bartek rozstaną się?

Takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał! Wszystko wskazuje na to, że jedna na zabój zakochany w sobie serialowych par, rozstanie się. Choć pomiędzy zakochanymi nadal będzie iskrzyło, przeciwności losu, jakimi są rodzina i przyjaciele - wezmą górę. Nad którą parą pojawią się czarne chmury? Przypomnijmy tylko, że Kinga (Kasia Cichopek) z Piotrem (Marcin Mroczek) oczekują swoich kolejnych dzieci, Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) cieszą się po wygranej sprawie mężczyzny, a Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wrócili szczęśliwi do Grabiny. Sprawdźcie!

 

Polecamy: "M jak miłość": Marcin zabiera Maję do Grabiny, Artur jedzie za nim! Czy Kisielowa zdradzi mu kryjówkę Chodakowskiego?

 

W najnowszych odcinkach okaże się, czy Paweł i Julka zostaną parą

"M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
MTL Maxfilm
MTL Maxfilm

2/4
M jak miłość odc. 1386 - Marek
MTL Maxfilm

W 1386 odcinku dojdzie do kolejnej sprzeczki pomiędzy braćmi: Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i Andrzejkiem (Tomaszem Oświecińskim). Starszy z panów wręcz zmiesza z błotem byłego kryminalistę:

Myślisz, że nie widzę, że teraz kolejnej lasce robisz wodę z mózgu? Co ty możesz jej zaoferować? Nic! Zero - wykrzyczy mu prosto w twarz!

 

Bartek zareaguje zupełnie inaczej niż ostatnim razem, kiedy w podobnym momencie wyjął nóż... Sprawdźcie co zrobi mężczyzna!

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

Zobacz też: Artur z pistoletem wtargnie do domu, w którym ukrywa się Marcin! Zabije Chodakowskiego?!

3/4
M jak miłość: Bartek okradnie Ulę i siedlisko?
mat. prasowe

Zakochany w Uli mężczyzna spotka się z nią i z ust padną niespodziewane słowa:

Mój brat ma rację... Nie mogę Ci niczego dać. Jestem nikim, nie zasługuję na kogoś takiego jak ty - skwituje.

 

Wtedy poleją się łzy! Ula będzie zaskoczona decyzją ukochanego dla którego zniszczyła swój poprzedni związek i poróżniła się z rodziną! Przeciwko Bartkowi będzie jeszcze jedna osoba, która odbędzie z Mostowiakówną rozmowę!

4/4
M jak miłość odc. 1386  - Ula
MTL Maxfilm

Matka Janka (Ewa Kasprzyk) będzie starała przekonać się zagubioną dziewczynę, iż związek z kryminalistą nie ma przyszłości:

Janek kiedyś będzie bardzo zamożnym człowiekiem. Zapewni ci dostatnie, spokojne życie. A ten gołodupiec? Tylko długi i dziary więzienne - stwierdzi

 

Choć Ula pokłóci się z Sobańską, będzie miała mętlik w głowie. Jaką decyzję podejmie? Odpowiedź już niebawem!

Więcej na temat M jak miłość