Party.pl

fiszka orange Advertisement

Basia Kurdej-Szatan o serialu W rytmie serca

Serial „W rytmie serca” okazał się hitem? Znamy wyniki oglądalności nowego serialu z Kurdej-Szatan. To duże zaskoczenie!

Basia Kurdej-Szatan o serialu W rytmie serca

Serial „W rytmie serca” miał być dla Polsatu hitem jesieni. W ostatnią niedzielę mieliśmy szansę zobaczyć dwa pierwsze odcinki nowego serialu tej stacji. Czy udało się przyciągnąć przed telewizory serialowych widzów? Wyniki oglądalności nie pozostawiają wątpliwości.

 

Oglądalność serialu „W rytmie serca”

Jak wynika z danych przekazanych przez stację, w  niedzielnym prime–time serial „W rytmie serca” oglądało aż 2,4 miliona widzów. 

Wysoka widownia przełożyła się również na świetne udziały. Polsat w trakcie nadawania serialu zanotował 15,2 % w grupie 16-49 i 16,1% w grupie 4+ - czytamy w komunikacie stacji.

Wygląda więc na to, że obyczajowy serial opowiadający historie medyczne i kryminalne, zyskał całkiem sporą widownię. W rolach głównych występują Mateusz Damięcki (dr Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (Maria Biernacka), Maria Dębską (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Polk (dr Robert Nowakowski), Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek), Piotr Fronczewski (dr Michał Zych) i Małgorzata Foremniak (Olga Krajno). Zobacz też - Kto jest kim w serialu.

Kolejny odcinek serialu Polsat wyemituje 17 września o godzinie 20:00.

A co z innymi produkcjami z ramówki Polsatu? Dobry start zanotowała „Wyspa przetrwania”. Przygodowe reality–show było w piątkowy wieczór liderem oglądalności w grupie 16-49, notując 15,5%.

Oglądaliście nowe propozycje stacji? Jak Wam się podobają?

 

Polsat pokazał w niedzielę pierwsze dwa odcinki serialu "W rytmie serca"

Basia Kurdej-Szatan o serialu W rytmie serca

Basia Kurdej-Szatan o serialu W rytmie serca

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25