Paweł wraca do Na dobre i na złe! Paweł wraca do Na dobre i na złe! Paweł wraca do Na dobre i na złe! "Na dobre i na złe" odc. 672 Na dobre i na złe, styl Wiktorii Consalidy
Paweł wraca do Na dobre i na złe!
1/5
Paweł wraca do Na dobre i na złe!

Co wydarzy się tuż po wakacjach w "Na dobre i na złe"? Prawdziwa rewolucja w życiu Agaty. Jak informuje "Świat Seriali" w szpitalu na Leśnej Górze znów pojawi się Paweł (Maciej Marczewski), były mąż Agaty (Emilia Komarnicka)! Czy szaleniec, który zamienił życie lekarki w horror, znów zakłóci jej spokój? Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach naszej galerii! 

Zobacz: Najczęstsze choroby psychiczne u dzieci

A to wszystko w 675 odcinku "Na dobre i na złe", tuż po wakacjach w TVP 2!

Zobacz także: Co w "Na dobre i na złe" po wakacjach? Czy Ola przeżyje wybuch gazu? A co z jej dzieckiem?! 

2/5
Paweł wraca do Na dobre i na złe!

Agata pewnego dnia dostanie kwiaty w szpitalu. Będzie pewna, że są one od Szczepana (Kamil Kula). Pielęgniarz jednak twierdzi, że to nie od niego. W tym samym czasie w Leśnej Górze pojawia się nagle Paweł (Maciej Marczewski). Czy zdążył się wyleczyć? W trakcie małżeństwa lekarka przeszła z nim horror. Mężczyzna okazał się chory psychicznie - więził ją w domu, wmawiał zdradę, ostatecznie chciał popełnić samobójstwo. 

3/5
Paweł wraca do Na dobre i na złe!

Szaleniec porozmawia z Lipskim, który nie jest świadomy niczego. Następnie Paweł wyzna Agacie, że przeszedł terapię i jest już zdrowy. Błaga ją o wybaczenie. Woźniacka odmawia i grozi wezwaniem ochrony. Potem opowiada Szczepanowi swoją historię.

Paweł jednak nie podda się...

4/5
"Na dobre i na złe" odc. 672

Jak będzie o nią walczył? To wszystko w nowych odcinkach Na dobre i na złe! 

5/5
Na dobre i na złe, styl Wiktorii Consalidy