Małgorzata Kożuchowska karmi syna warzywami z własnego ogródka
ONS

Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę w nowym serialu. Znamy szczegóły!

Małgorzata Kożuchowska karmi syna warzywami z własnego ogródka
ONS

O Małgorzatę Kożuchowską biją się największe stacje telewizyjne. Tymczasem TVN już dawno nie miał serialu, który skradłby serca widzów. "Nie rób scen" z Joanną Brodzik oraz "Mąż czy nie mąż" z Magdaleną Schejbal nie miały na tyle dobrej oglądalności, by przetrwać w kolejnych ramówkach. Dlatego teraz TVN postanowił nie ryzykować i postawił na największą gwiazdę! 

Kożuchowska zagra w serialu TVN "Druga Szansa"

Okazuje się, że gwarancją sukcesu może być tylko Małgorzata Kożuchowska. Jest dobrą aktorką, uwielbianą przez Polaków i w dodatku wygląda teraz spektakularnie! Zdjęcia do serialu ruszają już w listopadzie, a obok Małgosi, która wcieli się we właścicielkę agencji gwiazdorskiej, na planie pojawi się plejada najlepszych polskich aktorek - m.in. Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch i Maja Ostaszewska. Podobno Tamara Arciuch i Małgosia Kożuchowska zagrają rywalki. Oj, coś czujemy, że będzie się działo!

Czy Kożuchowska zniknie z Rodzinki.pl? 

Przeciwnie. Magazyn "Flesz" nieoficjalnie dowiedział się, że planowane są już kolejne sezony "Rodzinki.pl". Serial widzowie pokochali miłością absolutną. Dziś ogląda go około 1,5 miliona fanów.

Czy nowy serial odniesie sukces?

– Poprzednimi rolami w serialach Małgosia Kożuchowska wysoko postawiła sobie poprzeczkę. Kolejna rola będzie więc wyzwaniem. Kożuchowską kochamy, bo ma urodę, jest sympatyczna, serdeczna, lekko uwodzicielska i z charakterem. Ale powinna uważać, by nie chodzić przetartymi przez siebie ścieżkami, bo widzowie kochają być zaskakiwani – mówi "Fleszowi" medioznawca prof. Wiesław Godzic.

Szczegóły w najnowszym "Fleszu"

 

ALLONS_1407491.jpg

Tamara Arciuch
ONS

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26