Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"?

Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"? Poznajcie ją bliżej! 

Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"?

Wśród przedstawicieli "M jak miłość" na ramówce TVP pojawiła się m.in. Monika Mielnicka, czyli serialowa Liliana Banach, dziewczyna Mateusza (Krystian Domagała). Na konferencji towarzyszył jej m.in. Jakub Kucner. Poznajcie bliżej Monikę Mielnicką!

Kim jest Monika Mielnicka z "M jak miłość"?

Monika Mielnicka ma 20 lat, jest ubiegłoroczną maturzystką z Cicibora na Lubelszczyźnie. W 2016 roku jako szesnastolatka zadebiutowała w „Powidokach” Andrzeja Wajdy, wcześniej zagrała w kilku przedstawieniach bialskiego Teatru Słowa. Dziś ma już na swoim koncie nagrodę za najlepszą kreację aktorską w filmie „Odbicie” (wyróżniło ją nią jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych „Open Space 2019”), udział w „Na Wspólnej” i „Lombardzie. Życiu pod zastaw” oraz rolę Lilki Banach w "M jak miłość". W Lilkę wciela się od dwóch lat, ale dopiero teraz – jak żartuje – i ona, i jej bohaterka naprawdę się rozkręcają.

Jestem pełna podziwu dla pani Aliny Puchały i kierowanego przez nią zespołu twórców pionu literackiego za to, co dla nas (Lilki i granego przez Krystiana Domagałę Mateusza – przypis red.) wymyślają i piszą. Gwałt, próba samobójcza, niechciana ciąża, dwa podejścia do oświadczyn... A to dopiero początek! Zapewniam, że widzowie nie będą się nudzić – powiedziała niedawno w jednym z wywiadów.

Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"? Czy przebije popularnością Basię Kurdej-Szatan lub Annę Muchę, które z produkcją są związane od lat? Na pewno ma aspiracje, by przyćmić... Julię Wieniawę.

Podziwiam Julię za pracowitość i determinację w działaniu, ale nie lubię wchodzić w cudze buty. Chcę być sobą. Tak więc drżyj, Julio Wieniawo, bo nadchodzi Monika Mielnicka - śmieje się aktorka.

Odważnie.

Zobacz także: M jak miłość: Niania pobije bliźniaczki Zduńskich! Kinga i Piotrek odkryją przerażającą prawdę!

Monika Mielnicka na ramówce TVP.

Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"?

Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"?

W "M jak miłość" Monika gra Lilkę. 

M jak miłość Lilka
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44