M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie! M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie! M jak miłość: Aneta udowodni, że Karolina wrabia Budzyńskiego M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram
1/4
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram

Aneta (Ilona Lewandowska) oskarży Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) o molestowanie seksualne! Już za kilka tygodni fani "M jak miłość" będą mogli zobaczyć nowe odcinki serialu. Co wydarzy się w kolejnym sezonie "Emki"? Jak się okazuje, spore emocje znów będzie wzbudzać była kochanka Olka (Maurycy Popiel)! Kryńska dowie się, że Andrzej został oskrżony o próbę gwałtu i teraz sama stwierdzi, że... prawnik ją molestował! Aneta chce zniszczyć Budzyńskiego i Madzię? Nie! Okazuje się bowiem, że Aneta ma pewien plan, dzięki któremu... uda się oczyścić Andrzeja z zarzutów o gwałt! 

 

Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

 

Zobacz także: Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"? Znamy datę rozpoczęcia nowego sezonu!

2/4
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram

Do tej pory Aneta była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość". Teraz wszystko wskazuje na to, że była kochanka Olka przeszła sporą metamorfozę! Jak informuje "Świat seriali" w 1378 odcinku "Emki" Kryńska spotka Madzię, która będzie załamana sprawą Budzyńskiego, oskarżonego przez Karolinę (Inga Górecka) o gwałt. Aneta zmartwiona stanem byłej żony Olka postanowi jej pomóc! 

Próbujecie załatwić tę żmiję legalnie, za pomocą paragrafów i przepisów. A tu trzeba inaczej - powie do Magdy i Budzyńskiego. 

Aneta zacznie działać i zatrudni detektywa, który wcześniej pomagał jej znaleźć kompromitujące informacje na temat Magdy. Była kochanka Olka zrobi wszystko, żeby zdemaskować Karolinę, która razem z Jolą (Monika Krzywkowska) próbuje zniszczyć Andrzeja.

Później Kryńska wybierze się do domu Karoliny! Co wydarzy się na spotkaniu Anety i Karoliny? Zobaczcie! 

Zobacz także: Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z M jak miłość!

3/4
M jak miłość: Aneta udowodni, że Karolina wrabia Budzyńskiego
Instagram

Aneta odwiedzi Karolinę w jej domu i powie jej, że Budzyński ją molestował! 

Ja też byłam ofiarą mecenasa Budzyńskiego... Musiałam z panią porozmawiać, bo ja jestem dokładnie w takiej samej sytuacji jak pani. Ta rozprawa... Pani odwaga... To mnie ośmieliło - powie Aneta.

Okazuje się, że Karolina uwierzy Kryńskiej i poprosi ją, żeby zeznawała przeciwko Budzyńskiemu w sądzie! Zachwycona młoda prawniczka powie Joli, że jest ktoś kto obciąży Andrzeja. 

Już się nie boję o wynik procesu, bo wygraną mamy w kieszeni. Mam cennego świadka...- powie Karolina. 

Zobacz także: Olga Frycz rozpętała burzę wokół M jak Miłość! „Nikt nikogo nie szanował, ludzie bali się odejść”

4/4
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram

Anecie uda się zdemaskować Karolinę i Jolę! 

Jesteście zaskoczeni zachowaniem Kryńskiej? My bardzo! 

Więcej na temat M jak miłość