Oni grali w M jak miłość
Zobacz, kto jeszcze grał kiedyś w "M jak miłość"
1/20
Oni grali w M jak miłość

We wtorkowym odcinku "M jak miłość" (12.09.2017r.) pożegnaliśmy serialowego Tomka Chodakowskiego - aktor postanowił odejść z serialu, dlatego też jego postać została uśmiercona. Trudno będzie oglądać nam serial bez Tomka, ale cóż... Aktorzy chcą iść dalej.  W związku z odejściem Andrzeja Młynarczyka mamy dla Was  galerię z archiwalnymi zdjęciami z serialu i przypomnieniem, kto przewinął się przez słynną "Emkę" i w jakim wątku grał!

 

Zobacz: Adam Ferency, Julia Pietrucha, Bosak czy Małaszyński - pamiętasz kogo zagrali w "M jak miłość"?

 

Kto grał w "M jak miłość"?

Każdy pamięta Paweł Małaszyński jako wielka miłość Hanki Mostowiak czy młodziutką Weronikę Rosati. A inni? Wiesz, że w serialu wystąpiła Kasia Kępka, Krzysztof Ibisz czy Olgierd Łukaszewicz? Kogo zagrali? Dowiecie się z naszej galerii!

2/20
Olgierd Łukaszewicz w M jak miłość

Olgierd Łukaszewicz wcielał się w postać neurologa, doktora Edmunda Kazana, który przeprowadził operację małej Ani (Julia Paćko), córki Marty Budzyńskiej (Dominika Ostałowska), u której wykryto guza przysadki mózgowej. 

Ania Wojciechowska, córka Marty i Norberta Wojciechowskiego (Mariusz Sabiniewicz) zachorowała i jedyną nadzieja była w profesorze. Zapraszamy do naszej galerii z przypomnieniem kto kogo zagrał w "M jak miłość". Sprawdźcie, czy pamiętacie!

 

Zobacz także: Gdy umiera nadzieja… Tomek nie ma szans na przeżycie? Co dalej w nowym odcinku "M jak miłość"?

3/20
Weronika Rosati w M jak miłość

Weronika Rosati zagrała Anię, artystkę - kiedyś dziewczynę Pawła, przyjaciółkę Kingi. Pierwszy raz pojawiła się na ekranie, gdy zawiadomiła Piotra o wypadku samochodowym Kingi (w którym straciła wzrok). Weronika Rosati zagrała w MjM w 25 odcinkach.

4/20
Stefan Moller w M jak miłość

Steffen Moller grał Stefana Mullera. Syn Simony, z pochodzenia Niemiec. To był drugi były mąż Małgosi Mostowiak, obecnie mąż Elżbiety Muller. Były sąsiad Mostowiaków i wspólnik Marka, z którym prowadził pub. Był w Małgosi bardzo zakochany, ale ona go tylko lubiła...

5/20
Laura Samojłowicz w M jak miłość

Laura Samojłowicz grała Majkę. Byłą dziewczynę Pawła. Pracowała jako kelnerka w klubie Oaza. Wyjechała z Warszawy razem z matką i złamała mu serce.

6/20
Robert Gonera w M jak miłość

Robert Gonera zrezygnował z roli Jacka Mileckiego w 2009 roku. Były mąż Mary Mostowiak, uzależniony od hazardu wzięty adwokat zniknął z jej życia, zostawiając ją i syna.

7/20
Monika Krzywkowska w M jak miłość

Monika Krzywkowska w "M jak miłość" zagrała aż dwie role. W 2013 roku wcieliła się w Jolę Kaczmarek, seksownej prawniczki, której wpadł w oko Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Jola została szefową Budzyńskiego w kancelarii w Milanówku. A 11 lat przedtem Krzywkowska zagrała Marię Szeląg - terapeutkę Marty (Dominika Ostałowska), która walczyła z lekomanią.

Po zamachu na Martę, którą próbowali zabić gangsterzy powiązani z jej uzależnionym od hazardu mężem Jackiem (Robert Gonera) leżała długo w szpitalu i nie mogła dojść do siebie. Później szukała ucieczki od traumatycznych przeżyć w lekach. Maria Szeląg pomagała Marcie pokonać lekomanię.

Po latach urodziła Budzyńskiego :). 

8/20
Rafał Królikowski w M jak miłość

Rafał Królikowski wcielał się w postać wykładowcy na studiach Małgosi Mostowiak, z którym Mostowiakówna miała ognisty romans. 

9/20
Robert Rozmus w M jak miłość

Robert Rozmus wcielił się w postać Mariusza Kwiatkowskiego, ojca Mirki, koleżanki Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek).

10/20
Przemek Cypryanski Marieta Zukowska w M jak miłość

Marieta Żukowska, też grała w "M jak miłość. Nieśmiała Marzena wprowadziła się do mieszkania obok studentów i wpadła w oko Kubie, który miał problemy z żoną Olgą... 

11/20
Violetta Arlak w M jak miłość

Violetta Arlak, w serialu grała rolę Cecylii Kwaśniakowej. Kwaśniakowa była jedną z najśmieszniejszych postaci w serialu, ale wyszła za mąż za Stanisława (Włodzimierz Matuszak) i przeprowadziła się z mężem na Wybrzeże. 

12/20
Olga Bołądź w M jak miłość

Olga Bołądź też miała przygodę z "M jak miłość", grała kardiologa w przychodni Łagody. Przez jakiś czas podobał się jej Artur Rogowski. 

13/20
Robert Wabich w M jak miłość

Ojciec Maciusia - był alkoholikiem - wcielał się w niego Robert Wabich. Po tym jak Romanowski umarł, Maćka zaadoptowali Madzia z Olkiem. 

14/20
Marek Kaliszuk w M jak miłość

Marek Kaliszuk wcielał się w postać Bogusia, przyjaciela Zduńskich z czasów, gdy Kinga pracowała w studio telewizyjnym. Dom na Deszczowej należał kiedyś do jego ciotki. Jako menadżer zajmuje się karierą Asi (Jadwiga Gryn). Prywatnie: donżuan i lekkoduch. Ale dzięki Asi zaczął myśleć o poważnym związku…

15/20
Krzysztof Ibisz w M jak miłość

W 611. odcinku "M jak miłość" pojawił w serialu Krzysztof Ibisz. Była to nowa postać: Adam Butor. Telewizyjny gwiazdor, przez którego Asia (Jadwiga Gryn) zaczęła się zastanawiać czy Boguś to był dobry wybór. 

16/20
Maja Bohosiewicz w M jak miłość

Maja Bohosiewicz, grała Ewelinę - byłą współwięźniarkę Grażyny. Za kratkami oddała Raczyńskiej niejedną przysługę. Po wyjściu z więzienia zażądała zapłaty i była dość niebezpieczna. Złodziejka i lekka wariatka, zniknęła szybko w srialu.

17/20
Katarzyna Kępka w M jak miłość

To były czasy Kasia Kępka, która przez jakiś czas była dziewczyną Przemka Cypryańskiego przewinęła się w serialu "M jak miłość". 

Wcieliła się w postać Elżbiety - szkolnej nauczycielki Krzysia, adoptowanego syna Kuby (Przemysław Cypryański). 

Kuba zaabsorbowany problemami szkolnymi syna, zacznie spotykać się z nauczycielką, która szybko przypadnie mu do gustu. Z tego powodu Alicja (Julia Pietrucha), która od dawna podkochiwała się w Kubie, poczuła się zagrożona i zazdrosna...

18/20
Dominika Figurska Cezary Morawski w M jak miłość

Pierwszy romans w "M jak miłość" to Ewa (Dominika Figurska) i Krzysztof  (Cezary Morawski). Ewa, była córką Janiny, koleżanki Marysi, a Cezary jej mężem. Potem Cezary umarł na atak serca, a Ewa wylądowała w łóżku z przypadkowo poznanym na dyskotece mężczyzną - Leszkiem. Przygoda ta zakończyła się ciążą. Ewa została samotną matką Oleńki. Zaopiekował się nią lekarz Janusz Kotowic (Marek Kalita) z, który pokochał Ewę i jej córkę. Przypadek sprawił, że na drodze Ewy ponownie stanął Leszek i dowiedział się o dziecku. Para wzięła ślub i długo wiodła szczęśliwe życie. Okazało się jednak, że Leszek miał romans z inną kobietą, która zaszła z nim w ciążę. Gdy prawda wyszła na jaw, Ewa załamała się. W odzyskaniu równowagi pomógł jej Janusz. Ewa, Janusz i Ola przebywali razem w Londynie. Potem ponownie wyjechała do Londynu już z Leszkiem. Leszka grał postać mąż Figurskiej (Michał Chorosiński).

19/20
Agnieszka Wiedlocha w M jak miłość

Agnieszka Więdłocha grała w M jak miłość. Teraz to już była żona Pawła Zduńskiego. Ich związek rozpadł się po tym, jak Joanna zdradziła męża ze swoim dawnym kochankiem, Janem Kozłowskim. Młoda pani weterynarz wyjechała z nowym ukochanym za granicę. 

20/20
Agnieszka Warchulska i Radosław Pazura w M jak miłość

W serialu "M jak miłość" lata temu grała Agnieszka Warchulska. Wcielała się w czarny charakter - Alicję, przyjaciółkę Simone (w tej roli Agnieszka Fitkau-Perepeczko). Przyjechała z Niemiec do Grabiny. Była bezwzględną bizneswoman, która zrobiła wszystko, by przejąć przetwórnię Mostowiaków. Jej pasierbem był Peter, który knuł razem z nią jak zniszczyć Mostowiaków. W tej roli Radek Pazura.