Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha pozują do zdjęć, Magdalena Walach w wodzie
Eastnews/ONS

Antek Pawlicki wkręcił narzeczoną do serialu? Więdłocha ma zastąpić Walach w "Komisarzu Alexie"!

Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha pozują do zdjęć, Magdalena Walach w wodzie
Eastnews/ONS

Agnieszka Więdłocha dołączy do obsady serialu "Komisarz Alex"! Okazuje się, że aktorka będzie występować u boku swojego narzeczonego, Antoniego Pawlickiego. Więdłocha zastąpi Magdalenę Walach, która po pięciu latach żegna się z produkcją. Według doniesień Faktu do odejścia Walach miał przyczynić się sam Antoni Pawlicki, który ponoć nie chciał dalej współpracować ze starszą aktorką. Informator tabloidu twierdzi bowiem, że aktorzy, którzy w serialu mieli gorący romans, prywatnie nie przepadali za sobą.

Ich wzajemna niechęć była wyczuwalna na planie, ale dotychczas zagryzali zęby i starali się profesjonalnie wcielać w powierzone im postacie. Każdy wiedział, że nie ma między nimi chemii, a scenariusz wymagał, by grali kochanków - zdradza informator Faktu.

Informacje o odejściu z serialu potwierdziła Magdalena Walach. Aktorka w rozmowie z tabloidem nie chciała jednak zdradzać, dlaczego nie wystąpi w kolejnych odcinkach "Komisarza Alexa".

Potwierdzam, że już nie zagram w serialu, ale nie będę się wdawać w szczegóły dlaczego - przyznała Magdalena Walach.

Informator tabloidu zdradził, że do zakończenia współpracy z Walach doszło wtedy, gdy aktorka ze względu na inne zobowiązania poprosiła o przesunięcie zdjęć na inny termin, a to ponoć nie spodobało się Antoniemu Pawlickiemu.

Najpierw przebąkiwał, że sam odejdzie, a przecież bez niego nikt nie wyobraża sobie serialu. Później powiedział wprost, że to dobry czas, by zrezygnować z Magdy.

Żałujecie, że Magdalena Walach odchodzi z serialu? Będziecie oglądać kolejne odcinki produkcji, już z udziałem Agnieszki Więdłochy?

 

Zobacz także: Ślub kościelny – formalności w kancelarii parafialnej i Urzędzie Stanu Cywilnego

 

Agnieszka Więdłocha będzie występować w serialu Komisarz Alex?

Agnieszka Więdłocha na pokazie 4F

Narzeczona Antoniego Pawlickiego ma zastąpić Magdalenę Walach.

Magdalena Walach
ONS

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05