Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Oni odeszli w 2019 roku... Na zawsze pozostaną w naszej pamięci

Oni odeszli w 2019 roku... Na zawsze pozostaną w naszej pamięci

1 listopada skłania do refleksji i zadumy nad mijającym czasem. To również dzień, w którym wspominamy wszystkich, którzy odeszli już z tego świata. Ten rok przyniósł nam wiele łez i gorzkich pożegnań. Na początku stycznia w tragicznych okolicznościach zginął Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska. Równie zaskakujące i bolesne było także odejście Piotra Woźniaka-Staraka, który zmarł na skutek wypadku na jeziorze Kisajno.

Kogo jeszcze pożegnaliśmy w 2019 roku? Zobaczcie nasze wideo, aby dowiedzieć się więcej. 

W tym roku pożegnaliśmy także dwójkę bohaterów popularnych programów - Cezarego z "Sanatorium miłości" oraz Justynę z "Nasz nowy dom"

Cezary Mocek z
Mat. prasowe

Zobacz także: Wójt Giżycka i sanepid zawiadomili policję w sprawie grobu Piotra Woźniaka-Staraka!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iza Mączka i Agnieszka Woźniak-Starak na planie "Big Brothera"
East News
TV-Show
Iza Mączka o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak, czy Gabi Drzewiecka zdoła ją zastąpić?
Iza Mączka o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak, czy Gabi Drzewiecka zdoła ją zastąpić?

13 września ruszyła nowa edycja  "Big Brothera".  Niestety, w programie zabrakło  Agnieszki Woźniak-Starak, która ze względu na osobistą tragedię nie była w stanie poprowadzić "Big Brothera". Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Jak zmianę prowadzącej komentuje była uczestniczka poprzedniej edycji programu, Iza Mączka? Czy według Izy Gabi Drzewiecka radzi sobie w nowej roli?  Posłuchajcie, co o zmianach w programie powiedziała nam Iza Mączka! Zobacz także:   Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać" Nową edycję "Big Brothera" poprowadzi Gabi Drzewiecka.

Joanna Racewicz, Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews/ONS
Newsy
Joanna Racewicz wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: "Wiem, że przeżywanie straty jest piekłem"
Joanna Racewicz wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: "Wiem, że przeżywanie straty jest piekłem"

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, by razem z ważnymi dla niej ludźmi obejrzeć film jej zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra". To dla Agnieszki bardzo trudny okres w życiu, co doskonale rozumie Joanna Racewicz. Racewicz straciła swojego męża Pawła Janeczka w katastrofie smoleńskiej. Zobacz także:  Wzruszające słowa o Piotrze Woźniaku-Staraku. "Wiecznie śmiejące się oczy mówiły: bracie, możesz na mnie liczyć" Joanna Racewicz dodała emocjonalny wpis, w którym wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. Myślę dzisiaj dużo o Agnieszce. Myślę od chwili, gdy świat runął na Jej głowę. Jej i całej Rodziny. O dramacie przeżywanym na oczach kraju, o emocjach pokazywanych we wszystkich mediach, o aparatach fotograficznych wycelowanych prosto w twarz, bez pytania - czy wolno, o komentarzach pisanych bez odrobiny szacunku i wyobraźni. Myślę o żałobie, którą trzeba nosić pod ostrzałem spojrzeń i ocen. Bez znieczulenia. "Agnieszka w drodze na premierę ostatniego filmu Piotr", "Łzy wzruszenia podczas projekcji" - czytam relacje z Gdyni. I zaciskam pięści. Z bezsilności - gdy widzę zdjęcia - Agnieszki, Pani Anny, Pani Julii, Pana Jerzego... Przeżywanie Straty jest piekłem. Piekłem samotności, bo wobec Ostatecznego jesteśmy pojedynczy, choćby przyjaciele trzymali za ręce. Jak dźwigać koszmar, gdy nie ma dokąd uciec? Kiedy stygmat wypalony na czole widać z daleka, bo skutecznie oświetla go tysięczny flesz? Odwieczny problem - popytu i podaży. Dopóki będą ludzie gotowi oglądać cudzą rozpacz - tak długo rozpacz będzie zwierzyną, na którą się poluje. Kiedyś były pręgierze i publiczne egzekucje. Teraz wystarczy gazeta. Zdjęcie. I podpis" - napisała Racewicz. Zobacz także:   Joanna Przetakiewicz szczerze...

Doda o dramacie Agnieszki Woźniak-Starak
East News
Newsy
Doda o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak. Takich słów nikt się nie spodziewał
Doda o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak. Takich słów nikt się nie spodziewał

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wszystkich. Kiedy ponad miesiąc temu w mediach pojawiły się doniesienia, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał wypadek na jeziorze Kisajno na Mazurach, a kilka dni później wiceszef MSWiA poinformował, że służby znalazły jego ciało, w sieci pojawiło się mnóstwo poruszających wpisów, w których gwiazdy i przyjaciele żegnali producenta filmowego. Tragicznych wydarzeń do tej pory w żaden sposób nie komentowała Doda, która już od kilku lat jest w konflikcie z Agnieszką Woźniak-Starak. Teraz jedna z reporterek zapytała piosenkarkę wprost, czy w obliczu dramatu jest gotowa podać rękę gwieździe TVN. Musicie zobaczyć, co powiedziała Doda! Doda o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak Konflikt Dody i Agnieszki Woźniak-Starak ciągnie się już od wielu lat. Wojna między gwiazdami rozpoczęła się, kiedy w jednym z odcinków programu "Na językach", który prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim), pojawił się materiał o rodzinie piosenkarki. Wspominano w nim m.in. o nieślubnym dziecku ojca artystki. Kilka tygodni po emisji show Doda i Agnieszka spotkały się na imprezie w Chorzowie, gdzie miało dojść między nimi do ostrej awantury. Piosenkarka i dziennikarka oskarżały się wzajemnie o pobicie, a sprawy w sądzie ciągnęły się latami.  Czy teraz w obliczu tragedii, która dotknęła Agnieszkę Woźniak-Starak, Doda wyciągnie do niej rękę na zgodę? Artystka w rozmowie z Wideoportalem skomentowała dramat gwiazdy TVN! Mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie, ja wiem jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam i wiem,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner