ONS

Kilka dni temu Anna Mucha na swoim blogu skomentowała wypowiedź Katarzyny Zielińskiej, która stwierdziła ostatnio, że już od trzech lat jest na diecie (czytaj: Anna Mucha szydzi z Kasi Zielińskiej). "Przeraża mnie to i współczuję" napisała Anna Mucha, która przy okazji oznajmiła, że na swojej stronie będzie polecać najlepsze knajpy i restauracje.

Mucha nie musiała długo czekać na odpowiedź Katarzyny Zielińskiej. Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" na swoim blogu wyśmiała "jajcaną aferę".

- Żal mi osób, które zamiast książek i dobrych magazynów wybierają portale plotkarskie. Nie rozumiem dlaczego wypowiedz o zdrowym odżywianiu (polecam najpierw przeczytanie całej wypowiedzi w Peso Perfecto... swoją drogą niezły zasięg ma to pismo :) czego gratuluję!!!!) przerodził się w internecie w "plotkarski news" o wieloletnim zagładzaniu się w ciągu tygodnia i zapychaniu się jajkami i wodą w weekend.
Wiem, wiem... Nie jestem aferzystką, nie mam takiej potrzeby "promowania się"... Pewnie autor  "jajcanej afery" wychodził z założenia, że lepszy byle jaki news niż żaden... Tylko po co wciągać w to jeszcze jajka... Tak przed Wielkanocą!!! Biedne kury...
P.S.  A swojego bloga nie zamierzam przekształcać w blog kulinarny ani w nim komentować ogródka koleżanek... -
czytamy na katarzynazielinska.bloog.pl

Ciekawe co na to Anna Mucha. Czy to początek wojny pomiędzy aktorkami?

kb

Więcej na temat Anna Mucha Katarzyna Zielińska