Decyzje Telewizji Polskiej już dawno nie były tak zaskakujące jak te, które są podejmowane w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W grudniu na oficjalnym Facebooku TVP przeczytaliśmy, że jako jedyny kraj w Europie nie wystąpimy na Eurowizji (czytaj: Wstyd! Polska rezygnuje z Eurowizji). Teraz losy festiwalu podzielił kultowy program Telewizji Polskiej - "Szansa na sukces".

Reklama

W oficjalnej informacji TVP umieszczonej na Facebooku programu czytamy:

- Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu - Elżbiety Skrętkowskiej, "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy ...

Kończąc emisję kolejnych odcinków "Szansy na sukces" zamyka się pewien etap w historii TVP. Ciężko wyobrazić sobie niedzielne popołudnia bez kultowego od 20 lat talent-show, żartów Wojciecha Manna i największych polskich przebojów w wykonaniu marzących o karierze Polaków. Przypomnijmy, że od przygody w "Szansie na sukces" swoją karierę zaczynali m.in.: Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz, Alicja Janosz, Georgina Tarasiuk, Hania Stach czy Tomek Makowiecki.

Od teraz nie pozostaje nam już nic innego jak oglądanie programów, w których od szukania talentów ważniejsze jest budowanie emocji i szukanie skandali. Szkoda.

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama