Choć niedawno Paulina Smaszcz zapowiadała, że "może odejść", a fani dopatrywali się w jej słowach zapowiedzi zniknięcia z Instagrama, nic bardziej mylnego. Gwiazda nadal jest aktywna w sieci, a na InstaStories regularnie publikuje i udostępnia treści. Tym razem Paulina Smaszcz pisze o tym, że chciałaby być aresztowana! Dlaczego?

Reklama

Paulina Smaszcz zaskakuje wyznaniem. "Chcę, żeby założył mi kajdanki"

Medialny konflikt między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim jeszcze do niedawna wydawał się nie słabnąć - w sierpniu Maciej Kurzajewski wybrał się na wakacje z Katarzyną Cichopek, a w tym czasie była żona zaatakowała zakochanych mocnym wpisem na Instagramie - nazwała Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek "obślizgłymi szczurami".

Teraz Paulina Smaszcz napisała na InstaStories jeszcze bardziej zaskakujące słowa. Choć tym razem nie dotyczą one wspomnianej wyżej pary, to jednak nie da się przejść obok nich obojętnie.

- Chcę być aresztowana przez tego policjanta. Chcę, żeby założył mi kajdanki. Chcę, żeby był moim nocnym stróżem w więzieniu - pisze Paulina Smaszcz.

Zobacz także: Paulina Smaszcz nie odpuszcza: "Życzę wam tego samego, co spotkało i spotyka mnie"

O co dokładanie chodzi? Na nagraniu, które udostępniła Paulina Smaszcz na InstaStories, można zobaczyć dobrze zbudowanego funkcjonariusza policji, który prowadzi interwencję na ulicy, a cały film nagrano najprawdopodobniej we Włoszech. Czyżby Paulina Smaszcz wyrażała tęsknotę właśnie za tym krajem, w którym mieszkają jej syn i wnuczka, czy może potrzebę odrobiny romantyzmu w życiu? Oceńcie sami.

Zobacz także
Instagram @paulinasmaszcz

W jednym z ostatnich wpisów Paulina Smaszcz odniosła się do negatywnych komentarzy fanów, którzy krytycznie podchodzili do jej publikacji uderzających w Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek.

- A tym, którzy mnie niszczyli słowem, komentarzami, kłamliwymi artykułami, manipulacjami faktami, szczuli na mnie, życzyli śmierci, powiem krótko. Życzę wam tego samego, czego doświadczyłam z waszej strony i tych samych życiowych doświadczeń (opuszczenia, upokorzenia, bagatelizowania waszej choroby i uczuć, depresji, lęków o dzieci i ich przyszłość, kłamstw i manipulacji, oczerniania was w imię pieniędzy, rzeczy i ludzi, którzy, w ostatecznych rozrachunku, nie są niczego warci) - napisała Paulina Smaszcz.

Myślicie, że słowa Pauliny Smaszcz o areszcie wywołają podobnie skrajne reakcje wśród jej obserwatorów?

Reklama

Zobacz także: Paulina Smaszcz zareagowała na wpis Macieja Kurzajewskiego. Takich słów nikt się nie spodziewał

Instagram @paulina.smaszcz
Instagram @paulina.smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama