Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną?

Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną?

W lipcu media zalały informację o "tajemniczym ślubie" Marty Manowskiej. Gwiazda znienacka pokazała na swoim Instagramie zdjęcia z obrączką na palcu, ale oczywiście nie zdradziła żadnych szczegółów, co wywołało falę spekulacji. Gwiazda show "Rolnik szuka żony" w kwestii wypowiadania się na tematy prywatne jest jednak bardzo zachowawcza! Na czym stanęła więc nasza próba uzyskania jakiejkolwiek informacji? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Marta Manowska o finałowej piątce nowej edycji "Rolnik szuka żony". Dlaczego w programie zabraknie Joanny?

Marta Manowska o pierścionku na palcu
AKPA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Marta Manowska o finałowej piątce nowej edycji "Rolnik szuka żony". Dlaczego w programie zabraknie Joanny?
Marta Manowska w rozmowie z reporterką Party.pl skomentowała finałową piątkę uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i zdradziła, dlaczego w programie zabraknie Joanny.

Marta Manowska w rozmowie z reporterką Party.pl skomentowała finałową piątkę uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i zdradziła, dlaczego w programie zabraknie Joanny. Już 13 września (w niedzielę) Telewizyjna Jedynka wyemituje premierowy odcinek hitu o poszukujących miłości rolnikach. Jak już wiemy, w programie zobaczymy: Pawła, Dawida, Magdalenę, Józefa i Macieja. To właśnie oni otrzymali od zainteresownych nimi kobiet i mężczyzn najwięcej listów. Niestety, w show zabraknie Joanny, którą poznaliśmy w pilotażowym odcinku "Rolnik szuka żony', który został pokazany w kwietniu br. Po emisji inaugurującego odcinka w sieci pojawiły się komentarze, że kobieta ma zbyt wysokie wymagania wobec swoich potencjalnych kandydatów. Jak komentuje to Marta Manowska? Posłuchajcie, co przed kamerą powiedziała prowadząca "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Rolnik szuka żony 7. Mamy zwiastun kolejnej edycji! Pojawili się w nim byli uczestnicy programu 7. edycja "Rolnik szyka żony" ruszy 13 września.

	Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" przygotowała wyjątkową niespodziankę dla Adriana! Zobaczcie, co zrobiła! 
Ilona z "Rolnik szuka żony" przygotowała wyjątkową niespodziankę dla Adriana! Zobaczcie, co zrobiła! 

Adrian z "Rolnik szuka żony" pokazał, jaką niespodziankę przygotowała dla niego Ilona! Rolnik podczas relacji na InstaStories opublikował krótki film na którym pokazał się u boku swojej ukochanej i zdradził, że jego partnerka zorganizowała dla niego urodzinową imprezę niespodziankę! Zobaczcie, jak się bawili!  Adrian podziekował Ilonie za wielką niespodziankę Ilona i Adrian wzięli udział w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". O serce rolnika razem z Iloną walczyły jeszcze Agata i Wioleta. Adrian do samego końca nie zdradzał, która z kandydatek jest jego faworytką i dopiero w dniu ostatecznych wyborów ogłosił, że chciałby spróbować stworzyć szczęśliwy związek z Iloną. Od tamtej pory zakochani wciąż są razem. Ostatnio okazało się nawet, że para otworzyła własną stadninę koni i rozpoczęła remont nowego mieszkania. Teraz chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" czekaja na informacje o ślubnych planach zakochanych. Ilona i Adrian mają swoje konta na Instagramie, dzięki czemu możemy podglądać, jak wygląda ich życie po programie. Ostatnio rolnik za pośrednictem portalu społecznościowego zdradził, jaką niespodziankę przygotowała dla niego Ilona. Okazuje się, że z okazji urodzin Ilona zorganizowała dla ukochanego przyjęcie niespodziankę! Na imprezie nie zabrakło bliskich Adriana oraz Jakuba z szóstej edycji "Rolnik szuka żony"- rolnik oznaczył kolegę z programu na swoim krotkim nagraniu. Zobaczcie, jak świętowali Ilona i Adrian! Zobacz także:   Rolnik szuka żony 7. Mamy zwiastun kolejnej edycji! Pojawili się w nim byli uczestnicy programu Ilona przygotowała imprezę niespodziankę dla Adriana. Ilona i Adrian poznali się na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony".  

Edyta Górniak zajmie się polityką?
Newsy
Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"?! Gwiazda pokazała zaskakujące nagranie 
Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"?! Gwiazda pokazała zaskakujące nagranie 

Edyta Górniak pojawi się z 7. edycji " Rolnik szuka żony" ?! Nagranie, które opublikowała w sieci sporo namieszało. Najnowsza edycja hitowego show TVP rusza już 13 września. Czy diva polskiej piosenki pojawi się na planie?  Zobacz także:  Marta Manowska o finałowej piątce nowej edycji "Rolnik szuka żony". Dlaczego w programie zabraknie Joanny? Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"? Fani "Rolnik szuka żony" nie mogą się doczekać nowej edycji show. Pewne jest, że swojej miłości będzie szukało czterech rolników i jedna rolniczka. Poznamy bliżej Pawła, Dawida, Józefa, Macieja i Magdalenę. Internauci doskonale już znają zasady programu, więc jakie było zdziwienie, gdy na profilu Edyty Górniak pojawiło się nagranie zza kulis, na którym stojąc przed kamerą mówi:  Dobry wieczór. Słyszałam, że... jakiś rolnik szuka żony?  Nagranie nagrane w studyjnej reżyserce opublikowała w sieci opisując słowami: "Jesienna rozmówka ...🤩🐖🐓🦩". Internautom spodobało się poczucie humoru piosenkarki:  - Będą żniwa  - Na pewno znajdziesz wielu kandydatów Edi  - No miałby szczęście!  Trzeba przyznać, że to by była bardzo emocjonująca edycja! Wyobrażacie sobie miny rolników, którzy otwierają list od Edyty Górniak?  Zobacz także:  Uczestnicy "Rolnik szuka żony" 7 na nagraniu czołówki programu! Reżyser zdradził jaka będzie nowa edycja Edyta Górniak opublikowała zabawne nagranie nawiązujące do programu "Rolnik szuka żony". Możecie je zobaczyć TUTAJ.   Nowa edycja "Rolnik szuka żony" rusza już 13 września.  Wyobrażacie sobie Edytę Górniak w "Rolnik szuka...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner