Czesław Mozil o seksie z Martą Wierzbicką
ONS

Czesław Mozil swego czasu należał do bardzo alternatywnego grona muzyków w naszym kraju. Jego płyty sprzedawały się w wielotysięcznych nakładach, ale nikt tak naprawdę nie wiedział, jak Czesław wygląda i jakim jest człowiekiem. Wszystko zmieniło się po wkroczeniu do mediów i udziale w "X-Factor". Od tego momentu Mozil nie przestaje nas zaskakiwać. Przypomnijmy: Mozil wkurzył się podczas wywiadu i zdemolował kawalerkę

Zanim jednak Czesław mocno się zirytował w kawalerce Łukasza Jakóbiaka, odpowiedział na serię pytań, z których niemal każde było związane z seksem. Muzyk bez skrępowania opowiadał o swoich seksualnych eskapadach z przypadkowymi dziewczynami, fankami czy umawianiu się przez Facebooka. Zdradził również, że jest jedna polska celebrytką, z którą poszedłby do łóżka. Oczywiście zrobił to w charakterystycznym dla siebie stylu. Wybór padł na... Martę Wierzbicką.
 

Ale którą chciałbym zobaczyć nago czy po prostu wyruchać? Okej, z którą chciałbym współżyć. Ta co ma takie duże piersi, była Wodzianką u Wojewódzkiego. Ta aktorka, co mówiła, że ma duże piersi i ma z tym problem. O, Marta Wierzbicka! Ona mi się podoba - wyznał w programie "20m2 Łukasza".


Mozil nigdy nie owija w bawełnę, choć przyznacie, że mógłby być trochę delikatniejszy... Ciekawe co na takie wyznanie Marta?

Zobacz: Wierzbicka kusi gigantycznym biustem w katalogu bielizny

Dla przypomnienia - naga sesja Wierzbickiej do "Playboya":