Barbara Kurdej-Szatan w bluzie z kapturem
ONS
TYLKO U NAS!

Basia Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?! Gwiazda dosadnie odpowiedziała hejterom!

Barbara Kurdej-Szatan w bluzie z kapturem
ONS

Czy Basia Kurdej-Szatan jest na zawodowym zakręcie? Ostatnio media rozpisują się o tym, że gwiazda nie wygrała „Tańca z Gwiazdami”, mimo że była faworytką, i dlatego też nie dostanie programu, który pierwotnie miała prowadzić w Polsacie. Na dodatek scenarzyści „M jak miłość” mają pozbyć się z serialu Joanny, bohaterki Kurdej-Szatan... Ile jest w tym prawdy?

To nieprawda, nie ma takich planów - mówi "Party" Karolina Baranowska, PR produkcji serialu.

Co na to sama Basia?

To bzdura. Nie wyrzucą mnie z „M jak miłość” – mówi „Party” aktorka.

Co z teorią, że „jej gwiazda przygasa”?

A niech sobie gdybają, to się wszystko jeszcze okaże, jak będzie w przyszłym roku. Nie lubię, jak jest pisana o mnie nieprawda. To mi się nie podoba, ale co mam zrobić? – mówi nam się gwiazda.

Na razie Basia Kurdej-Szatan szykuje się do koncertów świątecznych, rodzinnych świąt i upragnionego urlopu! Jak się dowiedzieliśmy, w pierwszej połowie stycznia jedzie na wakacje z rodziną w ciepłe kraje. Potem zabiera się ostro do pracy i raczej nie wyglada, aby miała jej mniej.

Barbara Kurdej-Szatan z mężem
East News

Prywatnie Basia ma plan na Nowy Rok - chce znaleźć nowe mieszkanie w Warszawie, by nie musieć z mężem Rafałem i dzieckiem tracić czasu na dojazdy do pracy i szkoły. Rok temu przeprowadzili się na obrzeża stolicy.

Zobacz także: Ile kilogramów Basia Kurdej-Szatan straciła w "Tańcu z gwiazdami"? Zapytaliśmy!

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13