Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN
ONS

Po Balu TVN telefony Rozenek i Majdana nie milczą. Wszyscy dzwonią w jednej sprawie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN
ONS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są w związku już blisko od roku. Miłości gwiazd od początku towarzyszy ogromne zainteresowanie mediów, ale sami zainteresowani nie chcą zbyt wiele mówić o swoich uczuciach. Przed wielkim debiutem pary na salonach podczas Balu Fundacji TVN, Perfekcyjna zaledwie raz opowiedziała o ukochanym w mediach i to przed naszą kamerą. Przypomnijmy: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam parę smaczków

Medialny debiut podczas imprezy stacji Rozenek odbił się szerokim echem - zdjęcia pary obiegły sieć i bezapelacyjnie skradli show innym gwiazdom. Taki krok ośmielił też media do ponowienia propozycji, które składane są Rozenek i Majdanowi od miesięcy. Jak donosi "Party", kolorowe magazyny biją się o wspólny wywiad Małgorzaty i Radka, ale oni konsekwentnie odmawiają. Powód? Nie chcą wzbudzać niezdrowego zainteresowania i niepotrzebnie podkręcać atmosfery wokół swojego związku.
 

Od razu po imprezie prestiżowe rodzime magazyny zaczęły namawiać gwiazdy na wspólne wywiady i sesje okładkowe. Czy najgorętsza para show-biznesu przyjęła którąś z propozycji? Jak dowiedziało się "Party", wszyscy usłyszeli zdecydowane "nie". Powód? Małgosia i Radek nie potrzebują dodatkowego zainteresowania mediów. Paparazzi i tak stoją pod ich domem czy szkołą dzieci. Opowiadając publicznie o swojej miłości, para rozpętałaby kolejną burzę medialną, a tego chce teraz uniknąć za wszelką cenę - czytamy w "Party".


Mądra decyzja?

Zobacz: Rozenek nie boi się już mówić o związku. Na balu TVN padło przełomowe wyznanie

Rozenek i Majdan na balu Fundacji TVN:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48