Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy

Wiemy, jak będzie brzmiała nowa nazwa marki Meghan i Harry’ego. Co na to królowa?

Meghan i Harry zrezygnowali z nazwy SussexRoyal! Jak postanowili nazwać swoją markę?

Meghan i Harry, decydując się na opuszczenie rodziny królewskiej, stracili wiele przywilejów. Najwięcej poświęcił wnuk Elżbiety II, rezygnując z funkcji i tytułów wojskowych, które miały dla niego ogromne znaczenie. Wybrał spokojniejsze życie z rodziną w Kanadzie.

Jednak nikt się nie spodziewał, że monarchini pozbawi parę tytułów książęcych. Tak się jednak stało! Co więcej Elżbieta II nie zgodziła się na używanie przez wnuka i jego żonę nazwy „SussexRoyal”. Jak wiadomo pierwotnie tak miała się nazywać ich marka i fundacja, którą tworzą!

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Jak brzmi nowa nazwa marki Meghan i Harry’ego?

Meghan i Harry jednak nie zamierzają wchodzić na wojenną ścieżkę z królową i uszanowali jej decyzję. Wszystko wskazuje na to, że para ma już nową nazwę dla swojej marki i ma ona niewiele wspólnego z nazwą „Sussex Royal”. Jak informuje „Daily Mail” to Jessica Mulroney pomogła Meghan i Harry’emu zarejestrować nową nazwę, która miałaby brzmieć:

Sussex Global Charities

Miała powstać nawet strona internetowa dla fundacji  pod adresem sussexglobalcharities.com. Jednak domena nadal jest wolna, co oznacza, że Meghan i Harry być może zdecydują się na inny adres internetowy dla swojej fundacji!

Według tabloidów Harry spokojnie przyjął decyzję królowej, jednak Meghan znacznie trudniej było zaakceptować ten fakt, bo nazwę "Sussex Royal" uznała za pewnik.

 

Meghan Markle, książę Harry trzymają się za ręce
East News

Meghan musiała się pogodzić z decyzją królowej!

Meghan Markle i książę Harry
East News

Królowa nie zgodziła się, aby Meghan i Harry używali nazwy Royal po opuszczeniu rodziny królewskiej.

Książę Harry, Królowa Elżbieta II w różowym
EastNews

 

 

Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News
Newsy
Meghan Markle znów podpadła Elżbiecie II. Jej nowe oświadczenie rozwścieczyło królową?
Widać, że Meghan Markle nie zależy na sympatii ze strony rodziny królewskiej. Wszystko musi zrobić po swojemu!

Królowa nie zgodziła się, aby Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej posługiwali się tytułem "royal" ani używali tej nazwy do własnych celów. Chodzi oczywiście o nazwanie fundacji "Sussex Royal" i stworzenie marki o tej samej nazwie. Będą musieli zmienić też nazwę swojego Instagrama. Meghan nie była zadowolona z tego powodu! Nie uwierzycie, co zrobiła... Królewski ekspert oskarża Meghan o obrażenie królowej! Meghan opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym pisze, odnosząc się do zakazu królowej dotyczącego używania nazwy "royal", że to oni sami zdecydowali się zrezygnować z używania tej nazwy.  Nie ma żadnych jurysdykcji królewskich dotyczących używania słowa "royal" - czytamy w oświadczeniu. Tom Bower, biograf księcia Karola, nie ma wątpliwości, że Meghan jest zła na królową, że nie pozwoliła jej i Harry'emu posługiwać się nazwą "royal": Oświadczenie było złośliwą furią Meghan. To, czego Meghan chce, to dostanie. Było to niegrzeczne w stosunku do królowej. To, co jest w tym złośliwe to fakt, że niedawno wżeniła się w rodzinę królewską i opuściła ją. Ale chciała to zrobić na swoich warunkach - powiedział Tom Bower w "Good Morning Britain". Królewski ekspert nie ma też wątpliwości, że nazwisko Meghan Markle jest obecnie znane na całym świecie tylko dlatego, że została żoną Harry'ego. Jako aktorka nie miałaby takiej siły przebicia. Niestety, wyraźnie widać, że Meghan od początku pracuje jedynie na własną markę. Rodzina królewska nie zyskała na tym, że Markle została żoną wnuka Elżbiety II . Wręcz przeciwnie - ciągłe afery sprawiły, że Pałac Kensington był zmuszony do wydawania oświadczeń w sprawie wpadek księżnej Sussex:...

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Książę Harry został upokorzony! Jest pozbawiony tytułów wojskowych i ma zakaz noszenia munduru wojskowego
Książę Harry został upokorzony! Jest pozbawiony tytułów wojskowych i ma zakaz noszenia munduru wojskowego

Książę Harry nie będzie mógł już nosić munduru wojskowego podczas oficjalnych wizyt. Decyzja jego i Meghan o odejściu z rodziny królewskiej oznacza, że rezygnuje ze wszystkich swoich ról, patronatów i tytułów wojskowych. Z tymi ostatnimi Harry’emu najtrudniej było się rozstać! W końcu wojsko to przez wiele lat była jego praca i pasja. A jak tę informacje przyjęli żołnierze? Książę Harry traci tytuły wojskowe przez Meghan? Harry musi zrezygnować ze stanowiska kapitana generalnego Royal Marines, a także honorowego dowódcy sił powietrznych w bazie Royal Air Force Honington. Książę jako emerytowany żołnierz będzie mógł nosić swoje wojskowe medale, ale nie będzie mógł zakładać munduru wojskowego podczas oficjalnych wydarzeń. Chodzi między innymi o takie wydarzenia, jak oficjalne urodziny królowej Elżbiety czyli Trooping the Color. Następnym razem, gdy [książę Sussex] będzie na imprezie wojskowej, powinien być w cywilnym ubraniu, ponieważ nie jest już zaangażowany w żadne jednostki wojskowe. (...) To bardzo niefortunne. To bardzo smutne, że tracę go z wojska. - powiedział dla "The Telegraph" Lord West of Spithead.  Harry i jego kariera wojskowa Książę Harry przez 9 lat był związany z armią jako oficer armii brytyjskiej znany pod pseudonimem „kapitan Walia”. W tym czasie dwukrotnie wyjeżdżał na misje do Afganistanu, gdzie otrzymał medal Służby Operacyjnej. Royal Marines byli bardzo zaskoczeni decyzją Harry’ego ponieważ doskonale wiedzą, jak dużą rolę w jego życiu zajmowała armia. Funkcję kapitana generalnego książę Sussex odziedziczył po swoim dziadku. Oprócz tych oficjalnych ról pomagał też weteranom wojennym i patronował zawodom wojskowym. Książę Harry żałuje decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej?...

Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Meghan i Harry stracą królewskie tytuły?! Mieszkańcy Sussex napisali szokującą petycję
Meghan i Harry stracą królewskie tytuły?! Mieszkańcy Sussex napisali szokującą petycję

Mieszkańcy hrabstwa Sussex nie chcą, aby Meghan i Harry nosili swoje królewskie tytuły księcia i księżnej Sussex, które zostały im nadane w dniu ich ślubu. Sprawa podzieliła hrabstwo i to do tego stopnia, że powstała nawet petycja od części mieszkańców, która ma być poddana głosowaniu na radzie miejskiej. To pierwsza taka sytuacja i spory problem dla rodziny królewskiej. Czy to możliwe, że Meghan i Harry stracą swoje tytuły? Kto może im je odebrać? Dlaczego chcą odebrać tytuły Meghan i Harry'emu? Każda książęca para w dniu ślubu dostaje od królowej tytuły. To tradycja w rodzinie królewskiej. Kate i William w dniu ślubu zostali księżną i księciem Cambrige, a Meghan i Harry otrzymali tytuł księżnej i księcia Sussex. Do niedawna dla nikogo nie było to problemem, ale teraz część mieszkańców hrabstwa Sussex sprzeciwia się takiemu tytułowaniu Meghan i Harry’ego. Na petycji udało się zebrać prawie 4 tys. podpisów, co oznacza, że rada musi rozpatrzeć ten wniosek. Jak mieszkańcy uzasadnili swoje żądanie? My, niżej podpisana Rada Brighton & Hove, chcemy odrzucić użycie tytułów„ Książę Sussex” i „Księżna Sussex ” przez osoby Henry („ Harry ”) Windsor i Rachel Meghan Markle jako moralnie złe dla zachodniego hrabstwa Susex i stanowiące antydemokratyczny symbol opresji społeczeństwa przez elity – piszą wprost mieszkańcy w petycji. Mieszkańcy uważają, że przez takie tytułowanie czują się uciskani przez elitę Wielkiej Brytanii. Brytyjskie tabloidy piszą o tym, że tego typu petycje nie mają szans na przegłosowanie ponieważ ten tytuł wnukowi i jego żonie nadała królowa Elżbieta II i tylko ona może go odebrać.  Meghan i Harry są aż tak nielubiani?  ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner