Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Zbigniew Urbański tłumaczy się z wpisu na Facebooku
ONS
Newsy

Urbański tłumaczy się z szokujacego wpisu na Faceooboku: Wylano na mnie wiadro pomyj

"W tej historii chodziło o jedno..."

Wczoraj w mediach pojawiła się szokująca informacja dotycząca jednej z gwiazd polskiego show-biznesu. Zaskakujące informacje dotyczące celebrytki z pierwszych stron gazet, która na Żoliborzu zostawiła w samochodzie płaczące dziecko, zamieścił na swoim Facebooku Zbigniew Urbański.

Zobacz: Urbański opisał szokujące zachowanie gwiazdy. Zamknęła w samochodzie płaczące dziecko

Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej oburzony zachowaniem anonimowej aktorki opisał zaistniałą sytuację - jednak po kilku godzinach wpis zniknął z sieci.

Okazuje się, że Urbański skasował swój post ze względu na ogromną ilość komentarzy w których fani krytykowali go za ukrywanie nazwiska aktorki.

- Jestem zaskoczony z jaką nienawiścią spotkał się mój wpis. W tej historii chodziło mi o jedno, żeby "gwiazda" nie czuła się bezkarnie i wiedziała, że są tacy, którzy na jej "opiekuńcze" metody reagować. Ten cel został osiągnięty. Myślę, że do tej pani już dotarła fala zainteresowania. Najgorsze, że jestem w stanie przewidzieć ciąg dalszy tej historii. Znana mama będzie udzielać płaczliwych wywiadów i wypierać się tej sytuacji. Albo będzie mówić, że to był wyjątek, a ona nigdy się tak nie zachowała,  a tym razem zapomniała czegoś z domu, coś musiała szybko załatwić i "się zdarzyło", ale nigdy świadomie nie zostawiłaby dziecka w samochodzie- napisał na onet.plUrbański, który opisał sytuację jaka przydarzyła się jego koledze został oskarżony o nieudzielenie pomocy pozostawionemu bez opieki dziecku. Celebryta twierdzi, że nie mógł podać nazwiska gwiazdy do wiadomości publicznej, ponieważ nie pozwala mu na to prawo.

Przekonuje Was tłumaczenie Urbańskiego?Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Jastrzębska skomentowała metody wychowawcze gwiazdy, o której napisał Zbigniew Urbański
ONS
Newsy
Jastrzębska bezlitosna dla gwiazdy, która zamknęła dziecko w samochodzie: Dla mnie jako matki jest to...
Wiecie już o którą aktorkę chodzi?

Na początku tygodnia media poruszyła historia, którą na swoim profilu na Facebooku opisał Zbigniew Urbański . Dotyczyła ona kontrowersyjnych metod wychowawczych pewnej gwiazdy. Zobacz:  Urbański opisał szokujące zachowanie polskiej gwiazdy. Zamknęła w samochodzie płaczące dziecko Wpis szybko zniknął z sieci, a dziennikarz tłumaczył się, dlaczego go usunął. Temat został jednak podjęty przez media i wciąż komentowany. W studiu Dzień Dobry TVN o zaistniałej sytuacji rozmawiały między innymi Anna Kalczyńska i Agnieszka Jastrzębska , która skomentowała takie zachowanie. Przyznała, że nie wyobraża sobie, że można zamknąć w samochodzie płaczące dziecko za karę. Uważa, że jest to skandaliczne: Ja sobie w ogóle nie wyobrażam takiej historii. Jak to po raz pierwszy przeczytałam to sobie pomyślałam, że to jest jakiś ponury żart. Zbyszek nie podał nazwiska tej osoby, powiedział tylko, że jest bardzo znana i teraz w internecie trwa festiwal domysłów, kto to może być. Ktokolwiek by to nie był to dla mnie jako matki jest to absolutnie niewyobrażalna sytuacja - powiedziała w Dzień Dobry TVN.  Domyślacie się o kogo może chodzić? Zobacz: Koralowe usta Jastrzębskiej Zobacz:  Urbański tłumaczy się z szokującego wpisu na Facebooku: Wylano na mnie wiadro pomyj  

Justyna Steczkowska oburzona zachowaniem gwiazdy, która zostawiła dziecko w samochodzie
ONS
Newsy
Steczkowska jest matką trójki dzieci. Teraz zabrała głos w sprawie afery z dzieckiem zamkniętym w samochodzie
Jest oburzona

Kilka dni temu zrobiło się głośno o jednej z gwiazd, która zamknęła swoje dziecko w samochodzie za złe zachowanie. Sytuację na jednym z portali społecznościowych opisał wówczas Zbigniew Urbański . Wpis byłego męża Katarzyny Skrzyneckiej oburzył wówczas wiele gwiazd, które mają nadzieję, że media dowiedzą się kim była bohaterka całej afery. Zobacz: Korwin oburzona gwiazdą zamykającą syna w samochodzie: Żadnej taryfy ulgowej Całą sprawę postanowiła skomentować również Justyna Steczkowska , która w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że jest zszokowana zachowaniem anonimowej celebrytki. - To mi się wydaje niewiarygodne. Nie wydaje mi się, żeby mama, która kocha swoje dziecko zostawiała je, szczególnie trzyletnie, w samochodzie same na parkingu - oceniła piosenkarka. Życzę tej mamie, żeby zastanowiła się nad tym co robi swojemu dziecku. Małe dzieci boją się obcych miejsc i takich w których nie czują się bezpiecznie . To co jest najważniejsze dla małego dziecka to bezpieczeństwo, czyli bliskość rodziców albo miejsca, które zna. Myślę, że jest to jedna z najgorszych metod wychowawczych. Nie spotkałam się nigdy z takimi metodami wychowawczymi. Justyna Steczkowska jako mama trójki dzieci wciąż nie może uwierzyć, że jej koleżanka ze świata show-bieznesu mogła zostawić swoje płaczące dziecko w samochodzie. Zgadzacie się z opinią Steczkowskiej? Zobacz na Polki.pl:  Justyna Steczkowska z mężem w gorącej sesji dla Vivy! Opalona Steczkowska na wielkiej gali:

Wpis Zbigniewa Urbańskiego o polskiej gwieździe
ONS
Newsy
Urbański opisał szokujące zachowanie polskiej gwiazdy. Zamknęła w samochodzie płaczące dziecko
Wpis szybko zniknął z sieci

Metody wychowawcze gwiazd są bardzo różne, a większość z nich chętnie opowiada o swoich technikach w wywiadach. Wiele kontrowersji wzbudza sposoby Anny Muchy na to, by przygotować swoje maluchy do dorosłego życia. Uchodzi ona za raczej surową mamę. Zobacz: Mucha to surowa mama. Jak wychowuje córkę? Dzisiaj na swoim profilu na Facebooku swoimi przemyśleniami na temat metod wychowawczych podzielił się dziennikarz, Zbigniew Urbański . Gwiazdor TVN dodał na profilu obszerny wpis, gdzie opisał sytuację jaka miała miejsce w jednym z garażów na Żoliborzu. Gwiazda, której imienia i nazwiska nie wymienił, pozostawiła dziecko bez opieki w zamkniętym samochodzie, ponieważ dostało taką karę. Wpis szybko został usunięty, ale nam udało się go zachować. Jak myślicie o kogo chodzi? Zobacz:  Były mąż Skrzyneckiej został ojcem. Pokazał zdjęcie noworodka     Tak Aneta Zając samotnie wychowuje synów:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner