Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Koncerty Joanny Moro
ONS
Newsy

Wpadka nic jej nie nauczyła... Joanna Moro rusza z koncertami

Zainteresowali się nią... za granicą

Joanna Moro w ciągu ostatnich miesięcy wzbudziła wiele sympatii nie tylko wśród Polaków, ale i Polonii na całym świecie. Rola Anny German przyniosła jej olbrzymią sławę, a wydana ostatnio płyta z coverami nieżyjącej gwiazdy estrady z pewnością pomoże jej podtrzymać popularność.

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że aktorka zamierza wyruszyć w wielką trasę koncertową po Polsce. W repertuarze ma mieć oczywiście piosenki German. Mogłoby się wydawać, że po opolskiej wpadce artystka zrezygnuje z planów podboju krajowych scen. Jak donosi "Rewia" jest wręcz przeciwnie. Moro nie przejmuje się potknięciem i cały czas zastanawia się nad koncertami.

Podjęcie ostatecznej decyzji może być bardzo trudne. Tabloid informuje również, że domy kultury i ośrodki skupiające Polaków za granicą wysyłają do Moro listy z prośbą o występy, a w zamian oferują olbrzymie honoraria. Tak więc Joanna ma również spore rzesze fanów za granicą, a jak wiadomo występy dla Polonii zawsze kończą się ogromnymi sukcesami.

Na razie Joanna Moro ponownie postanowiła skupić się na swojej karierze aktorskiej. Już niebawem pojawi się na planie zdjęciowy w Rosji, gdzie pojawi się w nowym przebojowym serialu. Jesteśmy ciekawi, czy aktorka skusi się i wyruszy w trasę koncertową. W końcu nie każdy ma odwagę wyjść na scenę jeszcze raz po takiej fali krytyki. Przypomnijmy: Edyta Górniak skomentowała wpadkę Joanny Moro w Opolu

Zobacz: Joanna Moro wyjechała na wakacje. Tak odpoczywa po wpadce

Joanna Moro i jej interpretacja "Człowieczego losu" na festiwalu w Opolu:


Joanna Moro odsłoniła gwiazdę Anny German w Opolu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Moro znowu wcieli się w rolę Anny German
ONS
Newsy
Joanna Moro znowu jako Anna German. Tym razem w innym serialu
Wróci na szczyt popularności?

Rola Anny German przyniosła Joannie Moro ogromną popularność. Aktorka stała się ulubienicą widzów i mediów dzięki serialowi TVP. Moro nie tylko wcieliła się w słynną piosenkarkę , ale również wydała płytę z jej piosenkami . Gwiazda serialu miała również okazję wystąpić podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niestety na scenie nie wypadła zbyt najlepiej. Zobacz: Kompromitacja Joanny Moro w Opolu. Tego nie da się słuchać WIDEO Okazuje się, że po Joanna Moro znowu zmierzy się z legendą. Jak donosi „Fakt”, aktorka ponownie wcieli się w postać Anny German. Moro pojawi się w nowym serialu TVP o życiu Violetty Villas. W naszym scenariuszu do spotkania Villas i German dochodzi za kulisami opolskiego festiwalu. Obie tam rozmawiają o doświadczeniach emigracyjnych . O tym, że powinny trzymać się razem, ponieważ obie urodziły się poza granicami kraju. To oczywiście scena wymyślona, ale na pewno nie nieprawdopodobna - zdradził w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim, Wojciech Fułek z produkcji. Wciąż jednak nie wiadomo, kto wcieli się w rolę Violetty Villas . Według tabloidu największe szanse mają Joanna Liszowska i Margaret . Zobacz też: Joanna Moro na planie "Blondynki" ZDJĘCIA

Koncerty Joanny Moro i płyta to porażka
ONS
Newsy
Płyta Joanny Moro to niewypał! Koniec kariery?
To nie jest jedyna porażka jaką poniosła

Serial o losach Anny German , w którym Joanna Moro zagrała główną rolę zapowiadał się jako przełomowy w karierze aktorki. Ogromna popularność, nad którą pracowała od kilkunastu lat, kontrakty, propozycje reklamowe i występy w najpopularniejszych programach w najlepszym czasie antenowym zwiastowały narodziny nowej gwiazdy. Niestety, seria wpadek i fatalny występ na festiwalu w Opolu przekreśliły jakiekolwiek szanse na dalszy sukces. Zobacz: Wpadka Moro! Nie odkleiła ceny spod butów Jak donosi "Flesz", Moro nie zagra w tym roku ani jednego koncertu . Szumnie zapowiadana trasa w Polsce i USA, nie dojdzie ona do skutku ( zobacz: Polonia chce posłuchać Moro ). Aktorka liczyła też, że zarobi na wydanej przed Opolem płycie z coverami przebojów German. Tutaj również brakuje jakichkolwiek powodów do radości, bowiem album nie trafił nawet na listę najchętniej kupowanych płyt zalegając na sklepowych półkach , a legendarne hity w wykonaniu Moro nie zagościły nawet w poczekalniach list przebojów. Dodajmy, że na liście OLiS (50 najlepiej sprzedających się płyt) znalazły się aż 4 albumy Anny German. Czyżby gwiazda Joanny Moro zgasła szybciej niż zabłysnęła? Na szczęście pozostała jej jeszcze kariera w Rosji, w której "nie jest wielką gwiazdą" . Joanna Moro u szczytu popularności:

Steczkowska o występie Moro z Opola
ONS
Newsy
Steczkowska o Moro: Śpiewanie nie jest jej profesją
Zaskakujący komentarz diwy

Ciągle nie milką echa wpadki Joanny Moro z tegorocznego opolskiego festiwalu. Aktorka nie udźwignęła ciężaru wykonania piosenki Anny German "Człowieczy los". Występ oceniły m.in.: Edyta Górniak i Elżbieta Zapendowska . Dziś swoją opinię na ten temat postanowiła wyrazić Justyna Steczkowska . Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wpadkę Joanny Moro w Opolu Wokalistka na swojej oficjalnej stronie wydała oświadczenie, odnoszące się do spekulacji jakoby pouczała Moro, jak należy śpiewać Annę German. Wszystko za sprawą wykonania piosenki "Człowieczy los" z 2004 roku, jakie pojawiło się na Facebooku diwy w tym samym momencie kiedy Moro zaliczyła wpadkę. Dzisiaj wideo zniknęło z sieci . - Nie jestem od tego, żeby kogokolwiek pouczać, a szczególnie aktorkę, bo śpiewanie nie jest jej profesją. Sama uważam, że moje wykonanie tej piosenki nie było wcale dobre. Wychodziłam dopiero z zapalenia krtani, co niestety słychać :( Nikt z nas nie dorówna Annie German i nie sądzę, żeby ktoś w ogóle się starał, bo każdy kto śpiewa ma świadomość, że jej głos był absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny! Niemniej jednak śpiewając jej piosenki tak jak potrafimy najlepiej, wspominamy Annę dając wyraz niesłabnącej miłości i szacunku do tej wokalistki. - czytamy na stronie Justyny. Na sam koniec Justyna napisała do Joanny Moro kilka ciepłych słów, życząc jej wszystkiego co najlepsze i powodzenia w dalszej karierze. Być może ta jedna z niewielu przychylnych wypowiedzi podbuduje nieco nadszarpnięty wizerunek aktorki. Szczególnie teraz, kiedy planuje ruszyć w trasę kocnertową w Polsce i za Oceanem. Zobacz: Wpadka nic jej nie nauczyła... Joanna Moro rusza z koncertami Wakacyjne zdjęcia Justyny Steczkowskiej:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner