Tila Tequila o powodach śmierci Paula Walkera
ONS

Śmierć Paula Walkera nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jego tragiczny wypadek wciąż jest analizowany przez specjalistów i po badaniach toksykologicznych ma zostać ujawniony szczegółowy i przede wszystkim oficjalny raport. Rodzina aktora zaś planuje pogrzeb. Przypomnijmy: Rodzina i przyjaciele Paula Walkera szykują mu wyjątkowy pogrzeb

Zgodnie ze wstępnym raportem policji, śmierć Walkera była nieszczęśliwym wypadkiem. Są jednak zwolennicy innych teorii, ale dotychczas nikt nie wypowiadał ich głośno. Do czasu. Na odważne wyznanie zdecydowała się gwiazdka amerykańskich reality show, Tila Tequila. Celebrytka umieściła post na Facebooku, w którym twierdzi, że Paul Walker padł ofiarą... rytualnego mordu!

Zobacz: "Oficjalne powody jego śmierci nie są prawdziwe"

Skąd taki pomysł? Tila napomknęła o śmierci Paula przy okazji omawiania sprawy innej tragicznie zmarłej osoby - Elisy Lam z Kanady, którą w lutym tego roku znaleziono martwą wewnątrz zbiornika na wodę na dachu Cecil Hotel w Los Angeles. Tequila twierdzi, że podobnie jak w przypadku Walkera, był to rytualny mord, o którym wie bardzo dużo, ale nie chce zdradzać szczegółów w trosce o swoje bezpieczeństwo.

Dla nas wygląda to bardziej na próbę taniego lansu niż rzeczywiste rozwiązanie zagadki. Wierzycie w takie spiskowe teorie?

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera

 

Fani Paula Walkera opłakują jego śmierć w miejscu wypadku: