Magda Gessler

"Tęsknię za Waldemarem, nie widzieliśmy się pół roku!" mówi Magdalena Gessler. Co się stało?

Magda Gessler

Na pełnych obrotach – tak Magda Gessler obchodziła 67. urodziny! W ten wyjątkowy dzień gwiazda robiła to, co kocha: pracowała, tym razem na planie „MasterChefa”, a potem czekały ją niespodzianki. Czy Gessler spędziła wieczór z ukochanym? Niestety na urodzinową uroczystość nie mógł przylecieć partner restauratorki Waldemar Kozerawski.

Nie mamy szans się zobaczyć do końca lipca, bo loty jeszcze są zawieszone, a granica z Kanadą zamknięta – mówi „Fleszowi” gwiazda, której ukochany mieszka za oceanem.

Ich rozłąka trwa już pięć miesięcy, jak Gessler ją znosi?

Mamy w tym wprawę, nasza najdłuższa przerwa trwała 23 lata. Tęsknię za Waldemarem bardzo, bo jest wyjątkowym mężczyzną. Umie o mnie zadbać i otoczyć spokojem, troszczy się o mnie. Ta rozłąka nic między nami nie zmienia, tylko potęguje nasze uczucie! – dodaje Magda.

Dopiero w sierpniu będzie mogła spędzić romantyczne chwile z ukochanym tylko we dwoje. Może odwiedzą swoje ulubione miejsca na Sycylii lub na Karaibach?

– Zobaczymy, wiem, że ci najlepsi przewoźnicy dbają o bezpieczeństwo pasażerów. Staram się żyć normalnie, ale nadal bardzo uważam, by nie stwarzać zagrożenia sobie i innym. Martwi mnie, że ludzie przestali nosić maski, a nad polskim morzem, gdzie byłam niedawno, w hotelach jest tłoczno. Pewnie poszukamy z Waldemarem bardziej ustronnego miejsca – mówi Gessler.

Magda Gessler
Instagram

Magda Gessler w białym płaszczu

 

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01