Nowy teledysk Dawida Podsiadło
YouTube
Newsy

Klip Dawida Podsiadło "Trójkąty i kwadraty" - pierwsza taka produkcja w Polsce

Będzie przebój?

Dawid Podsiadło długo milczał po wygranej w drugiej edycji "X-Factora", ale wszystko wskazuje na to, że warto było czekać. Wydał album chwalony przez krytyków i obiecał teledysk zrealizowany pionierską metodą. Przypomnijmy: Podsiadło nagrał teledysk na światowym poziomie

Dziś na oficjalnym kanale YouTube swoją premierę miał klip do singla "Trójkąty i kwadraty" i trzeba przyznać, że Dawid stanął na wysokości zadania - teledysk jest dynamiczny, stworzony ciekawą i niespotykaną w Polsce techniką, a sam utwór szybko wpada w ucho. Reżyserem obrazu jest Jacek Kościuszko, a zgodnie z zapowiedziami samego Podsiadło, już niebawem w internecie powinna pojawić się interaktywna wersja klipu, w której to oglądający będzie mógł sterować kamerą. Zapowiada się interesująco!

Poniżej teledysk Dawida Podsiadło do "Trójkątów i kwadratów". Osiągnie taki sukces, jak choćby Monika Brodka?


Zobacz też galerię zdjęć Dawida ze studia nagraniowego:

Dawid Podsiadło opowiada o nowym teledysku
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Podsiadło nagrał teledysk na światowym poziomie
Pierwsza taka produkcja w Polsce

Dawid Podsiadło długo milczał po zwycięstwie w drugiej edycji X-Factora, ale w końcu wydaje płytę, a jego poczynaniami zachwycają się nie tylko, ale również krytycy. Przypomnijmy: Dawid Podsiadło z nowym singlem Utworem promującym debiutancki album Dawida został numer "Trójkąty i kwadraty", do którego powstał również teledysk. Okazuje się, że młody wokalista postanowił zaskoczyć swoich odbiorców nie tylko brzmieniem, ale też techniką, która posłużyła do realizacji klipu. W rozmowie z AfterParty.pl Podsiadło zdradził, że będzie to pierwszy taki teledysk w Polsce i na czym polega nowatorska metoda jego realizacji: Używaliśmy kamery, która potrafi kręcić obraz 360 stopni i powstaną dwie wersje teledysku. Jedna, którą będziemy starali się puszczać w różnych programach i telewizji, ale będzie też wersja dla odbiorców w internecie i tam będą mogli oni dowolnie obracać kamerą w czasie rzeczywistym trwania teledysku.     Szykuje się zatem premiera na miarę wielkiego zwycięzcy talent-show. Czekacie na teledysk i płytę Dawida? Zobacz też galerię zdjęć Dawida Podsiadło ze studia nagraniowego:

Gwiazdy "X-Factor 2" mają tajną grupę na Facebooku
ONS
TV-Show
Podsiadło, Lisowska i Spenner mają tajną grupę na Facebooku
O czym w niej rozmawiają?

Dawid Podsiadło to obok Eweliny Lisowskiej najpopularniejszy obecnie wokalista, którego wylansował polski X-Factor. Dawid wydał niedawno innowacyjny teledysk, a jego debiutancka płyta sprzedaje się ponoć świetnie. Przypomnijmy: Zabrakło w sklepach płyt Dawida Podsiadło W drugiej edycji programu, oprócz wspomnianych Dawida i Eweliny, pamiętamy jeszcze kilka ciekawie zapowiadających się nazwisk m.in. Marcin Spenner , Biba czy zespół The Chance . Często zastanawiamy się, czy przyjaźnie z show mogą przetrwać po jego zakończeniu. Zapytaliśmy więc Dawida Podsiadło, czy ma wciąż kontakt z kolegami z programu - okazuje się, że pomocnym narzędziem okazał się dla nich... Facebook. Zobaczcie wideo: Mamy taką tajną grupę na Facebooku, gdzie są tylko uczestnicy drugiej edycji. Tam piszemy do siebie, składamy sobie życzenia urodzinowe, zapraszamy się wzajemnie na koncerty. Więc mamy kontakt, ale nie nachalny - wyznał w rozmowie z AfterParty.pl Dawid.   Zobaczcie też zdjęcia Dawida Podsiadło ze studia nagraniowego:

Dziewczyna Dawida Podsiadło
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Dawid Podsiadło ma dziewczynę. Jak długo są razem?
Tylko nam Dawid opowiedział o swojej ukochanej

Dawid Podsiadło od czasów występu w X-Factorze ma liczne grono fanek, które z zapartym tchem czekało na jego debiutancką płytę. Oczekiwanie zostanie wynagrodzone, bo oprócz albumu, dostaną też innowacyjny teledysk. Przypomnijmy: Podsiadło nagrał teledysk na światowym poziomie Mamy niestety złą wiadomość dla tej części publiczności, która wzdycha do Dawida nie tylko ze względu na jego muzykę. W rozmowie z AfterParty.pl Podsiadło wyznał, że od 3 lat jest w szczęśliwym związku z dziewczyną o imieniu Ewelina i jest ona dla niego niesamowitym wsparciem w tym momencie jego kariery.   Jestem szczęśliwy i mam nadzieję, że moja dziewczyna też jest szczęśliwa. Przyjechała do Warszawy mnie wspierać, spędzamy miło chwile i Ewelina bardzo mi pomaga w "show-biznesie". Wspiera mnie, gdy jestem zmęczony to mówi mi miłe rzeczy i fajnie, że trafiłem na taką osobą tak wcześnie - powiedział w rozmowie z nami wokalista. Wygląda na to, że Dawid Podsiadło jest niezłym szczęściarzem - kariera, nowa płyta, kochająca dziewczyna u boku... Tylko pozazdrościć! Zobacz też zdjęcia Dawida ze studia nagraniowego:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner