Pytanie na śniadanie
Facebook
Newsy

Nowa para prowadzących "Pytanie na śniadanie". To spore zaskoczenie! Oni zastąpią Joannę Racewicz!

Sprawdzą się?

 

Po tym jak Joanna Racewicz pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie", cały czas nie było następczyni i nowej pary prowadzących, którzy wypełniliby lukę po dziennikarce. W zastępstwie pojawiła się pogodynka Marzena Kawa lub, w różnych konfiguracjach, stali prowadzący śniadaniówkę.

W końcu Telewizja Polska zdecydowała się zatrudnić nową i to dość egzotyczną parę "PnŚ"!

 

Dziennikarz sportowy Robert El Gendy, który już bywał prowadzącym "Pytania na śniadanie" oraz blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl. Blogerka była do tej pory częstym gościem na kanapach "PnŚ", teraz przyszła pora na zamianę ról!

 

Macademian Girl, ikona polskiej mody, dziennikarka, blogerka i stylistka dołączyła do zespołu „Pytania na Śniadanie” w TVP2. Program poprowadzi w duecie z Robertem El Gendy. Nowa para pojawi się na ekranie już latem. - czytamy w komunikacje prasowym TVP

 

Jak Wam się podoba Robert El Gendy i Macademian Girl jako nowi prowadzący? Dobra zamiana?

 

Zobacz także: Szokujące wyznanie Macademian Girl o rasizmie w szkole. Dziś jeden z jej prześladowców jest znanym politykiem!

 

Macademian Girl nową prowadzącą Pytanie na śniadanie.

Macademian Girl pod studiem TVP

 

Robert Sharif El Gendy

Robert Sharif El Gendy
Instagram

 

Robert Sharif El Gendy nowym prowadzącym Pytanie na śniadanie.

Robert Sharif El Gendy
Facebook

Newsy
Marcelina Zawadzka zalała się łzami w "Pytaniu na śniadanie"!
Marcelina Zawadzka zalała się łzami w "Pytaniu na śniadanie"!

To wzruszające!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie"!
ONS/Instagram
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie"! Wiemy, kogo zastąpią
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie"! Wiemy, kogo zastąpią

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie" ! To zupełnie nowa para prowadzących program śniadaniowy TVP2 - takiej pary jeszcze nie było. Kogo zastąpią? Wiadomo, że wejdą na antenę zamiast Macademian Girl i Roberta El Gendy'ego.  Macademian Girl odniosła się do decyzji władz Telewizji Polskiej w jednym z postów: (.. .) To prawda, że nie będziesz już w PnŚ?  - dopytywała fanka. Tak, to prawda  - odpisała Macademian Girl. A dlaczego nie jesteś już w PnŚ?  - zapytała internautka. Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi  - odpowiedziała Tamara. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno pod uwagę był brany gwiazdor "M jak miłość", Mikołaj Roznerski . Jak dotąd, informacja ta nie została potwierdzona ani przez Mikołaja Roznerskiego, ani władze TVP. Zobacz także:  Złote sandały na lato w stylu Katarzyny Cichopek z "M jak miłość". Znaleźliśmy niemal identyczne 40 proc. taniej Uważacie, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski sprawdzą się w roli nowych prowadzących "Pytanie na śniadanie"? To dla nich zupełna nowość! Będą lepsi od Roberta El Gendy i Macademian Girl? Jak myślicie?

Pytanie na śniadanie
East News
Newsy
Robert El Gendy wraca do "Pytania na śniadanie"! Z kim wystąpi?
Robert El Gendy wraca do "Pytania na śniadanie"! Z kim wystąpi?

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Roberta El Gendy! W mediach społecznościowych "Pytania na śniadanie" pojawiła się informacja, że prezenter wraca do śniadaniówki! Fani nie kryją radości, że już niedługo ponownie zobaczą sympatycznego dziennikarza w popularnym programie śniadaniowym. Kto zatem będzie współprowadził "Pytanie na śniadanie" z Robertem El Gendy? Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Tomasz Kammel o krytyce po debiucie Małgorzaty Opczowskiej w "Pytaniu na Śniadanie": "Widziałem ją w akcji!" Robert El Gendy wraca do "Pytania na śniadanie"! Pod koniec sierpnia tego roku media obiegła informacja, że z "Pytaniem na śniadanie" żegna się uwielbiany przez widzów duet prowadzących - Tamara Gonzalez Perea oraz Robert El Gendy. Fani byli mocno niepocieszeni tą wiadomością, a w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od rozgoryczonych widzów.  To prawda, że nie będziesz już w "PnŚ?" - zapytała jedna z internautek.  Blogerka odpowiedziała na ten komentarz:  Tak, to prawda. Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi - przekazała Tamara Gonzalez Perea. Miejsce blogerki i Roberta El Gendy zajęli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski . Fani apelowali, aby mimo wszystko przywrócić jednak do śniadaniówki poprzedni duet i wygląda na to, że po części ich prośby zostały wysłuchane. Już od środy, 18. września, w "Pytaniu na śniadanie" ponownie zobaczymy Roberta El Gendy! Na Facebooku śniadaniówki właśnie pojawił się komunikat w tej sprawie. Z kim wystąpi? To jednak na razie jest tajemnicą. -Robert El Gendy wraca do Pytanie na śniadanie! Tak, czytamy Wasze opinie....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner