Sylwia Grzeszczak w Sopocie Top of the top festival Sopot 2019 Sylwia Grzeszczak w Sopocie Sylwia Grzeszczak w Sopocie
Sylwia Grzeszczak w Sopocie
ONS

Drugi dzień Top of the TOP Sopot Festival powoli dobiega końca! Na scenie zaprezentowali się już m.in. Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Cleo, Roksana Węgiel czy Kayah. Wciąż czekamy na pozostałe gwiazdy, jednak nie jesteśmy pewni, czy komuś uda się przebić występ Sylwii Grzeszczak! Piosenkarka na scenie zaśpiewała swoje największe hity. Które? Praktycznie większość! 

Jak Sylwia poradziła sobie na scenie? Zobaczcie zdjęcia! 

1/4
Sylwia Grzeszczak w Sopocie
ONS

Sylwia Grzeszczak w Sopocie wykonała kilka utworów. Piosenkarka zaśpiewała m.in. Pożyczony, Małe rzeczy, Sen o przyszłości, Księżniczka, Dobre myśli, Tamtą dziewczynę czy nowy singiel Rakiety. Teledysk do ostatniego utworu pokazał się w sieci 5 dni temu. Odtworzono go już blisko 700 tysięcy razem na YouTubie! 

2/4
Top of the top festival Sopot 2019
Eastnews

Gwiazda zjechała na linach na scenę!

3/4
Sylwia Grzeszczak w Sopocie
ONS

Sylwia na scenie zaprezentowała się w bardzo obcisłym kombinezonie. Niestety ciążowych krągłości nie było widać, a szkoda, bo fani czekali na potwierdzenie informacji o błogosławionym stanie artystki! Przypomnijmy, już za kilka miesięcy Sylwia Grzeszczak i jej mąż, Liber po raz drugi zostaną rodzicami. Małżeństwo ma jedną córkę. W 2015 roku Sylwia urodziła Bognę. 

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak i Liber spodziewają się drugiego dziecka. Czy wokalistka zrobi sobie przerwę w karierze?

 

4/4
Sylwia Grzeszczak w Sopocie
ONS

Co myślcie o występie Sylwii Grzeszczak? My jesteśmy zachwyceni! Piosenkarka pokazała, że jest królową sceny. Oby tak dalej!

 

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak