Sylwia Grzeszczak w fioletowym garniturze Sylwia Grzeszczak w fioletowym garniturze Sylwia Grzeszczak w Sopocie Sylwia Grzeszczak na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019
Sylwia Grzeszczak w fioletowym garniturze

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka. Wokalistka oficjalnie nie potwierdziła jeszcze tych doniesień, ale zdradzili to jej przyjaciele: 

To dopiero pierwsze miesiące ciąży - mówiła "Fleszowi" osoba z otoczenia Sylwii i Libera

Gwiazda na razie nie zamierza jednak robić sobie przerwy w karierze i koncertowaniu. Niedawno dała koncert na imprezie zamkniętej, podczas którego... odsłoniła brzuch! Zobaczcie, czy widać ciążowe krągłości!

1/4
Sylwia Grzeszczak w fioletowym garniturze

Sylwia Grzeszczak w miniony weekend była gwiazdą podczas prezentacji nowych modeli auta znanej marki. Gwiazda na scenie pojawiła się w fioletowym garniturze i... odsłoniła zupełnie płaski brzuch! 

 

2/4
Sylwia Grzeszczak w fioletowym garniturze

Ciążowych krągłości na razie nie widać! Wiele jednak kobiet ma tak, że brzuszek widać dopiero pod koniec ciąży, tak jak m.in. u Ewy Mrozowskiej, która długo musiała się tłumaczyć, dlaczego nie widać  u niej brzucha.  

3/4
Sylwia Grzeszczak w Sopocie
ONS

Podobnie było podczas festiwalu w Sopocie, na którym wystąpiła. Grzeszczak miała na sobie obcisły kombinezon, podkreślający jej świetną figurę.

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak