Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sylweste Wilk w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy

Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 

Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 

Sylwester Wilk opowiedział o swojej bolesnej przeszłości! Niepełnosprawny sportowiec w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że w dzieciństwie został adoptowany. Sylwester Wilk przed swoim występem opowiedział o przybranych rodzicach i zdradził, że zmagał się z uzależnieniem i był bezdomny! Wyznanie uczestnika show porusza do łez!

Sylwester Wilk o trudnościach w "Tańcu z gwiazdami". Jak ocenia go Hania Żudziewicz?

Sylwester Wilk o swojej przeszłości

Sylwester Wilk od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród wszystkich. Niepełnosprawny sportowiec nie boi się poruszać w programie naprawdę trudnych tematów. W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Sylwester Wilk opowiedział o trudnym dzieciństwie.

Nie pamiętam swoich biologicznych rodziców. Ale wiem, że byli uzależnieni- zdradził Sylwster Wilk. 

Sylwester Wilk przyznał, że został adoptowany. Dziś ma bardzo dobre relacje z przybranymi rodzicami, ale był czas kiedy ich relacje zostały wystawione na poważną próbę. Wszystko przez uzależnienie sportowca od alkoholu. To właśnie wtedy rodzice wyrzucili go z domu i został bezdomny. Na szczęście Sylwester Wilk postanowił walczyć o siebie i o rodzinę.

Wtedy zadzwonił, czy może wrócić - mówiła wzruszona mama Sylwestra.

A jak Sylwester Wilk poradził sobie w show? Tym razem sportowiec otrzymał 24 punkty.

Zobacz także: Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność

Sylwester Wilk opowiedział o bolesnej przeszłości.

Sylweste Wilk w Tańcu z Gwiazdami
East News

Sportowiec otrzymał 24 pkt.

Sylweste Wilk w Tańcu z Gwiazdami
East News

Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show
Sylwester Wilk o trudnościach w "Tańcu z gwiazdami". Jak ocenia go Hania Żudziewicz?
Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz zdradzają, jak radzą sobie z niepełnosprawnością sportowca w "Tańcu z gwiazdami"

Sylwester Wilk to uczestnik 11. edycji "Tańca z gwiazdami" . W pierwszym odcinku swoim tańcem wzruszył jurorów do łez. Iwona Pavlović i Michał Malitowski nie mogli uwierzyć, że Sylwester ma protezę nogi. Czy jego niepełnosprawność bardzo przeszkadza mu w programie? Jak sobie radzi podczas treningów? Zobaczcie, co powiedzieli nam Sylwester Wilk oraz jego taneczna partnerka, Hania Żudziewicz. Kibicujecie im w "Tańcu z gwiazdami"? Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Co dalej z "Tańcem z Gwiazdami" i innymi programami Polsatu?! Zapadła ważna decyzja! 

Sylwester Wilk Ninja Warrior
fot. Krystian Szczesny
Newsy
Sylwester Wilk zrezygnował z "Tańca z gwiazdami", ale pojawi się bez protezy na torze „Ninja Warrior Polska”!
Sylwester Wilk zrezygnował z "Tańca z gwiazdami", ale pojawi się bez protezy na torze „Ninja Warrior Polska”!

Sylwester Wilk w piątek, 11 września, zrezygnował z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami" ze względów zdrowotnych. Okazało się, że nie będzie mógł nosić protezy przez najbliższy miesiąc. Jednak mężczyzna po raz kolejny udowadnia, że jest prawdziwym fighterem i już 15 września razem z najodważniejszymi wojownikami w Polsce pojawi się w "Ninja Warrior Polska". Niepełnosprawny sportowiec po raz kolejny pokaże, jak przełamuje bariery! Da sobie radę bez protezy?  Sylwester Wilk bez protezy pojawi się na torze w „Ninja Warrior Polska”!  Sylwester Wilk już nie raz mówił o swojej bolesnej przeszłości. Jakiś czas temu wyznał, że został adoptowany, w młodości  przez jakiś czas był bezdomny . W 2019 roku trafił do szpitala po wypadku motocyklowym. Wtedy cudem udało mu się uniknąć śmierci, ale stracił nogę . Miał jedną prośbę do lekarzy, aby amputowali mu nogę w taki sposób, by mógł dalej biegać. Dziś mężczyzna udowadnia, że dla niego nie ma granic i pokazuje innym osobom niepełnosprawnym, że warto walczyć o swoje marzenia: Niecałe 2 miesiące po wypadku, w którym straciłem nogę, zacząłem prowadzić treningi polegające na pokonywaniu przeszkód. W trenowaniu nie przeszkadzały mi nawet śruby, które chwilowo miałem w łokciu. I tak zostało do dziś. Za każdym razem, kiedy prowadzę treningi, obiecuję sobie, że tylko pokażę moim uczniom, jak przez nie przejść. Kończy się jednak na tym, że biorę aktywny udział w treningu razem z nimi. Kiedy dziecko widzi plac zabaw, chce się na nim bawić. Jak widzę przeszkody, muszę przez nie przejść - wyznał szczerze Sylwester Wilk. Teraz znów pojawi się w programie "Ninja Warrior Polska", w który uczestniczył rok temu. Bardziej niż pokonanie toru interesuje go sam udział w...

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Sylwester Wilk z "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! "Jego stan okazał się bardzo poważny"
Sylwester Wilk z "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! "Jego stan okazał się bardzo poważny"

Dramatyczne informacje na temat jednego z uczestników wznowionej właśnie edycji „Tańca z gwiazdami” ! Jak informuje Polsat, kilkanaście godzin po występie, Sylwester Wilk trafił do szpitala. Według stacji jego stan okazał się bardzo poważny.  Jak czytamy w informacji od stacji, występ Sylwestra Wilka w ostatni piątek do samego końca stał pod znakiem zapytania. Sportowiec, który tańczy w protezie, mógł nie wyjść na parkiet z powodu silnego bólu. Miejsce po amputowanej nodze tak bardzo zostało przeciążone, że sportowiec nie mógł włożyć protezy. Dodatkowo ból był bardzo silny. Nie myśląc zbyt długo, Sylwester pojechał do protetyka, który dopasował mu protezę. Sportowiec wystąpił, nie dając po sobie znać – co więcej - rewelacyjnie wykonał foxtrora, zdobywając bardzo wysokie noty u jurorów - czytamy. Zobacz także:   Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show!  Sylwester Wilk trafił do szpitala Niestety, to nie zakończyło jego problemów. Stan zdrowia sportowca pogorszył się na tyle, że następnego dnia musiał pojechać do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale jest nadal opuchnięta. Czekam na informacje od lekarzy, co dalej – poinformował.  Jak informuje Polsat, Sylwester Wilk opuścił już szpital, ale nie wiadomo na razie czy będzie w stanie wystąpić w najbliższy piątek. Sylwek zawsze trenuje z całych sił. W jego przypadku on sam nie pozwala sobie na taryfę ulgową. Wymaga od siebie maksymalnie dużo – mówi Hania Żudziewicz, taneczna partnerka Sylwestra. – Bardzo przeżywałam jego stan zdrowia. Jestem szczęśliwa, że czuje się lepiej i dochodzi powoli do zdrowia - dodaje. Jak przypomina stacja, już 15...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner