Anna Lewandowska pochwaliła się całą rodziną
ONS

Lewandowscy zorganizowali święta w swoim nowym domu. Pokazali zdjęcie całej rodziny

Anna Lewandowska pochwaliła się całą rodziną
ONS

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski dzięki ciężkiej pracy mogą pozwolić sobie na luksusowe życie. Piłkarz zafundował sobie ostatnio samochód za ponad milion złotych, a tabloidy doniosły o tym, że małżeństwo buduje piękną posiadłość na Mazurach. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji wokół tego tematu, a piłkarza posądzano o złamanie prawa. Zobacz: Lewandowski złamał prawo? Nowy dom mógł przynieść poważne problemy

Na szczęście okazało się, że wszystko odbyło się zgodnie z procedurami i Lewandowscy mogli spokojnie urządzić tam święta. Do nowego domu przyjechali najbliżsi pary i wszyscy wspólnie świętowali w ten wyjątkowy czas. Trenerka pochwaliła się zdjęciem n aInstagramie, gdzie pokazała całą rodzinę, a większość ubrana była w koszulki Bayern Monachium, drużyny, w której gra Robert. Te kilka wspólnie spędzonych dni bez wątpienia były dla nich bardzo ważne zwłaszcza, że już za chwilę wszyscy powrócą do swoich obowiązków zawodowych. 

Zobacz: Lewandowska pochwaliła się świąteczną stylizacją. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy
 Anna Lewandowska na pokazie La Manii w Soho Factory

 

Romantyczna sesja Lewandowskich w Vivie!:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33