Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub w Grecji
Instagram

Znamy szczegóły bajkowego ślubu Mariny i Szczęsnego w Grecji!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub w Grecji
Instagram

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny wzięli ślub w Grecji! Fakt dotarł do zdjęć z bajkowej uroczystości, podczas której piosenkarka i piłkarz powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Panna młoda wyglądała zjawiskowo! Marina wybrała szeroką, tiulową suknię w beżowym kolorze. Gorset ślubnej kreacji był wyszyty białą koronką, a na głowie gwiazdy pojawił się klasyczny długi welon. Pan młody wystąpił w jasnym garniturze.  Podczas składania przysięgi małżeńskiej nie zabrakło wzruszeń. Marina ocierała łzy, a jej świeżo upieczony mąż czule ją obejmował.

 

Uroczystość odbyła się nad jeziorem. Wśród gości nie zabrakło najbliższych pary młodej - na ślubie pojawił się nawet ojciec Wojtka Maciej Szczęsny, z którym piłkarz był w ostatnich latach skonfliktowany. Do Grecji wybrała się również Anna Lewandowska, która jak się okazuje nie złamała dress codu. Internauci krytykowali żonę Roberta Lewandowskiego za jej białą suknię, w jakiej pojawiła się na ślubie. Okazuje się jednak, że wszyscy goście byli ubrani dokładnie w tej kolorystyce.

 

Według informacji tabloidu zaproszeni goście jeszcze na lotnisku w Warszawie, nie wiedzieli dokąd zabierają ich Marina i Wojtek Szczęsny. Przyjęcie weselne odbyło się w ekskluzywnym klubie Island.

 

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 

Zobacz także: Kto przyszedł na ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego? Fani: "Szkoda, że Krychy i Lewego zabrakło"

 

Zobacz: Mamy zdjęcia ze ślubu Mariny! Jej suknia mogła kosztować nawet... Ta kwota zwala z nóg! ZDJĘCIA

 

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny wzięli ślub w Grecji.

Marina wybrała szeroką tiulową suknię.

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13