Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Pogrzeb Paula Walkera
ONS
Newsy

Łzy i żal na pogrzebie Paula Walkera. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktora

Równo dwa tygodnie po jego śmierci

Dwa tygodnie temu w tragicznym wypadku zginął Paul Walker. Śmierć amerykańskiego aktora wstrząsnęła nie tylko Hollywood, ale i całym światem. Od tego czasu na jego temat ukazało się tysiące publikacji, a fani z całego świata analizowali doniesienia dotyczące wypadku. Najnowsze wyniki śledztwa zdają się przynosić ostateczną odpowiedź. Przypomnijmy: Jest nowy trop w śledztwie Walkera. Znamy przyczynę tragicznego wypadku

Dziś odbył się także długo oczekiwany pogrzeb gwiazdora. Rodzina Walkera zorganizowała bardzo skromną i prywatną uroczystość, do której dość długo się przygotowywano. Wczoraj skremowano szczątki zwłok Paula, a prochy rozdzielono. Część z nich trafiła do pogrzebowej urny, którą dziś umieszczono w grobie Forest Lawn Memorial Park na wzgórzach Hollywood. W ceremonii wzięła udział najbliższa rodzina i przyjaciele, w tym 15-letnia córka Meadow.

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera

Ceremonię pogrzebową poprzedziło wyjątkowe spotkanie najbliższych w La Cañada Flintridge, podczas którego obejrzeli ostatni film z udziałem Walkera "Hours". Rola w tym dramacie wiele dla niego znaczyła i rodzina uznała, że to najlepszy moment na taką projekcję i perfekcyjny hołd tuż przed jego pogrzebem.

Jednocześnie na oficjalnym Facebooku poinformowano, że planowana jest publiczna uroczystość dla fanów, podczas której będzie można uczcić jego pamięć.

Zobacz: "Śmierć Paula Walkera to wynik rytualnego mordu"

Pogrzeb Paula Walkera

Galeria zdjęć Paula Walkera:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pogrzeb Paula Walkera
ONS
Newsy
Pogrzeb Paula Walkera już w ten weekend. Będzie bardzo skromnie
Rodzina wpuści media na uroczystość?

Nie ustają doniesienia dotyczące Paula Walkera , tragicznie zmarłego gwiazdora Hollywood. Policja wciąż bada okoliczności jego wypadku, rodzina przygotowuje się do pogrzebu, a produkcja jego ostatniego filmu robi wszystko, aby mimo niedokończonych scen z udziałem aktora, wypuścić go do kin. Przypomnijmy: Co z rolą Walkera w "Szybkich i Wściekłych 7"? Jest decyzja produkcji Najważniejszy teraz jest jednak pogrzeb Walkera. Początkowo jego rodzina rozważała dwie ceremonie - publiczną, otwartą dla mediów i prywatną. Z uwagi na 15-letnią córkę aktora te plany się zmieniły. Najbliżsi obawiają się, że sytuacja okaże się zbyt ciężka dla dziewczynki i chcą jej oszczędzić dodatkowych przykrości czy konieczności przeżywania śmierci ojca dwukrotnie czy na oczach kamer. Zobacz: "Śmierć Paula Walkera to wynik rytualnego mordu" Rodzina Paula podjęła decyzję, że pogrzeb odbędzie się w najbliższy weekend w Hollywood. Szczątki gwiazdora zostaną skremowane, a ceremonia będzie miała miejsce w Forest Lawn Memorial Park na słynnych hollywoodzkich wzgórzach. Weźmie w niej udział tylko rodzina Walkera, ale zostanie zorganizowana też druga z udziałem jego przyjaciół - wyłącznie na zaproszenia. Media będą miały zaś bezwzględny zakaz wstępu. Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie będziemy świadkami medialnego spektaklu. Rodzina podjęła słuszną decyzję? Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera   Galeria zdjęć Paula Walkera:

Akt zgonu Paula Walkera
tmz.com
Newsy
Do sieci wyciekł akt zgonu Walkera. Jakie były przyczyny jego śmierci?
Oficjalna ocena specjalistów

W weekend odbył się skromny rodzinny pogrzeb Paula Walkera . Aktora żegnała rodzina, przyjaciele i koledzy z planu filmowego. Wśród gości ceremonii znalazła się również polska aktorka i piosenkarka, w której teledysku Walker zagrał tuż przed tragiczną śmiercią. Przypomnijmy: "Tonęliśmy we łzach, to był wspaniały człowiek" Zwłoki aktora zostały skremowane, a kilka dni wcześniej specjaliści i patolodzy wykonywali ostateczne badania, które miały pomóc ustalić oficjalne przyczyny śmierci. Amerykański serwis TMZ.com dotarł nawet do aktu zgonu Walkera, który potwierdza plotki pojawiające się od dnia wypadku. Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera Paul poniósł śmierć w wyniku urazów termicznych i obrażeń wewnętrznych, ale zgon nie nastąpił od razu. Oznacza to, że gwiazdor spłonął żywcem, podobnie jak jego kolega, który siedział za kierownicą. W akcie zgonu naturalnie nie zostały ujęte przyczyny samego wypadku, a nad ich wyjaśnieniem wciąż pracuje amerykańska policja. Rodzina i przyjaciele oczekują teraz na ostateczne wyniki śledztwa. Zobacz: "Śmierć Walkera jest wynikiem rytualnego mordu" Tak wyglądał pogrzeb Paula Walkera:

Tila Tequila o powodach śmierci Paula Walkera
ONS
Newsy
Szokujące wyznanie celebrytki: Śmierć Walkera to wynik rytualnego mordu
Brzmi jak kiepski żart?

Śmierć Paula Walkera nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jego tragiczny wypadek wciąż jest analizowany przez specjalistów i po badaniach toksykologicznych ma zostać ujawniony szczegółowy i przede wszystkim oficjalny raport. Rodzina aktora zaś planuje pogrzeb. Przypomnijmy: Rodzina i przyjaciele Paula Walkera szykują mu wyjątkowy pogrzeb Zgodnie ze wstępnym raportem policji, śmierć Walkera była nieszczęśliwym wypadkiem. Są jednak zwolennicy innych teorii, ale dotychczas nikt nie wypowiadał ich głośno. Do czasu. Na odważne wyznanie zdecydowała się gwiazdka amerykańskich reality show, Tila Tequila . Celebrytka umieściła post na Facebooku, w którym twierdzi, że Paul Walker padł ofiarą... rytualnego mordu! Zobacz: "Oficjalne powody jego śmierci nie są prawdziwe" Skąd taki pomysł? Tila napomknęła o śmierci Paula przy okazji omawiania sprawy innej tragicznie zmarłej osoby - Elisy Lam z Kanady, którą w lutym tego roku znaleziono martwą wewnątrz zbiornika na wodę na dachu Cecil Hotel w Los Angeles. Tequila twierdzi, że podobnie jak w przypadku Walkera, był to rytualny mord, o którym wie bardzo dużo, ale nie chce zdradzać szczegółów w trosce o swoje bezpieczeństwo. Dla nas wygląda to bardziej na próbę taniego lansu niż rzeczywiste rozwiązanie zagadki. Wierzycie w takie spiskowe teorie? Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera   Fani Paula Walkera opłakują jego śmierć w miejscu wypadku:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner