Pogrzeb Paula Walkera
ONS

Łzy i żal na pogrzebie Paula Walkera. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktora

Pogrzeb Paula Walkera
ONS

Dwa tygodnie temu w tragicznym wypadku zginął Paul Walker. Śmierć amerykańskiego aktora wstrząsnęła nie tylko Hollywood, ale i całym światem. Od tego czasu na jego temat ukazało się tysiące publikacji, a fani z całego świata analizowali doniesienia dotyczące wypadku. Najnowsze wyniki śledztwa zdają się przynosić ostateczną odpowiedź. Przypomnijmy: Jest nowy trop w śledztwie Walkera. Znamy przyczynę tragicznego wypadku

Dziś odbył się także długo oczekiwany pogrzeb gwiazdora. Rodzina Walkera zorganizowała bardzo skromną i prywatną uroczystość, do której dość długo się przygotowywano. Wczoraj skremowano szczątki zwłok Paula, a prochy rozdzielono. Część z nich trafiła do pogrzebowej urny, którą dziś umieszczono w grobie Forest Lawn Memorial Park na wzgórzach Hollywood. W ceremonii wzięła udział najbliższa rodzina i przyjaciele, w tym 15-letnia córka Meadow.

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera

Ceremonię pogrzebową poprzedziło wyjątkowe spotkanie najbliższych w La Cañada Flintridge, podczas którego obejrzeli ostatni film z udziałem Walkera "Hours". Rola w tym dramacie wiele dla niego znaczyła i rodzina uznała, że to najlepszy moment na taką projekcję i perfekcyjny hołd tuż przed jego pogrzebem.

Jednocześnie na oficjalnym Facebooku poinformowano, że planowana jest publiczna uroczystość dla fanów, podczas której będzie można uczcić jego pamięć.

Zobacz: "Śmierć Paula Walkera to wynik rytualnego mordu"

Pogrzeb Paula Walkera

Galeria zdjęć Paula Walkera:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22