Pogrzeb Paula Walkera
ONS
Newsy

Łzy i żal na pogrzebie Paula Walkera. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktora

Równo dwa tygodnie po jego śmierci

Dwa tygodnie temu w tragicznym wypadku zginął Paul Walker. Śmierć amerykańskiego aktora wstrząsnęła nie tylko Hollywood, ale i całym światem. Od tego czasu na jego temat ukazało się tysiące publikacji, a fani z całego świata analizowali doniesienia dotyczące wypadku. Najnowsze wyniki śledztwa zdają się przynosić ostateczną odpowiedź. Przypomnijmy: Jest nowy trop w śledztwie Walkera. Znamy przyczynę tragicznego wypadku

Dziś odbył się także długo oczekiwany pogrzeb gwiazdora. Rodzina Walkera zorganizowała bardzo skromną i prywatną uroczystość, do której dość długo się przygotowywano. Wczoraj skremowano szczątki zwłok Paula, a prochy rozdzielono. Część z nich trafiła do pogrzebowej urny, którą dziś umieszczono w grobie Forest Lawn Memorial Park na wzgórzach Hollywood. W ceremonii wzięła udział najbliższa rodzina i przyjaciele, w tym 15-letnia córka Meadow.

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera

Ceremonię pogrzebową poprzedziło wyjątkowe spotkanie najbliższych w La Cañada Flintridge, podczas którego obejrzeli ostatni film z udziałem Walkera "Hours". Rola w tym dramacie wiele dla niego znaczyła i rodzina uznała, że to najlepszy moment na taką projekcję i perfekcyjny hołd tuż przed jego pogrzebem.

Jednocześnie na oficjalnym Facebooku poinformowano, że planowana jest publiczna uroczystość dla fanów, podczas której będzie można uczcić jego pamięć.

Zobacz: "Śmierć Paula Walkera to wynik rytualnego mordu"

Pogrzeb Paula Walkera

Galeria zdjęć Paula Walkera:

Pogrzeb Paula Walkera
ONS
Newsy
Pogrzeb Paula Walkera już w ten weekend. Będzie bardzo skromnie
Rodzina wpuści media na uroczystość?

Nie ustają doniesienia dotyczące Paula Walkera , tragicznie zmarłego gwiazdora Hollywood. Policja wciąż bada okoliczności jego wypadku, rodzina przygotowuje się do pogrzebu, a produkcja jego ostatniego filmu robi wszystko, aby mimo niedokończonych scen z udziałem aktora, wypuścić go do kin. Przypomnijmy: Co z rolą Walkera w "Szybkich i Wściekłych 7"? Jest decyzja produkcji Najważniejszy teraz jest jednak pogrzeb Walkera. Początkowo jego rodzina rozważała dwie ceremonie - publiczną, otwartą dla mediów i prywatną. Z uwagi na 15-letnią córkę aktora te plany się zmieniły. Najbliżsi obawiają się, że sytuacja okaże się zbyt ciężka dla dziewczynki i chcą jej oszczędzić dodatkowych przykrości czy konieczności przeżywania śmierci ojca dwukrotnie czy na oczach kamer. Zobacz: "Śmierć Paula Walkera to wynik rytualnego mordu" Rodzina Paula podjęła decyzję, że pogrzeb odbędzie się w najbliższy weekend w Hollywood. Szczątki gwiazdora zostaną skremowane, a ceremonia będzie miała miejsce w Forest Lawn Memorial Park na słynnych hollywoodzkich wzgórzach. Weźmie w niej udział tylko rodzina Walkera, ale zostanie zorganizowana też druga z udziałem jego przyjaciół - wyłącznie na zaproszenia. Media będą miały zaś bezwzględny zakaz wstępu. Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie będziemy świadkami medialnego spektaklu. Rodzina podjęła słuszną decyzję? Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera   Galeria zdjęć Paula Walkera:

Akt zgonu Paula Walkera
tmz.com
Newsy
Do sieci wyciekł akt zgonu Walkera. Jakie były przyczyny jego śmierci?
Oficjalna ocena specjalistów

W weekend odbył się skromny rodzinny pogrzeb Paula Walkera . Aktora żegnała rodzina, przyjaciele i koledzy z planu filmowego. Wśród gości ceremonii znalazła się również polska aktorka i piosenkarka, w której teledysku Walker zagrał tuż przed tragiczną śmiercią. Przypomnijmy: "Tonęliśmy we łzach, to był wspaniały człowiek" Zwłoki aktora zostały skremowane, a kilka dni wcześniej specjaliści i patolodzy wykonywali ostateczne badania, które miały pomóc ustalić oficjalne przyczyny śmierci. Amerykański serwis TMZ.com dotarł nawet do aktu zgonu Walkera, który potwierdza plotki pojawiające się od dnia wypadku. Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera Paul poniósł śmierć w wyniku urazów termicznych i obrażeń wewnętrznych, ale zgon nie nastąpił od razu. Oznacza to, że gwiazdor spłonął żywcem, podobnie jak jego kolega, który siedział za kierownicą. W akcie zgonu naturalnie nie zostały ujęte przyczyny samego wypadku, a nad ich wyjaśnieniem wciąż pracuje amerykańska policja. Rodzina i przyjaciele oczekują teraz na ostateczne wyniki śledztwa. Zobacz: "Śmierć Walkera jest wynikiem rytualnego mordu" Tak wyglądał pogrzeb Paula Walkera:

Górniak wspomina Paula Walkera
ONS
Newsy
Górniak przeżywa śmierć Walkera: Wysyłam kondolencje dla jego rodziny
Edyta umieściła wpis po angielsku

Tragiczna śmierć 40-letniego Paula Walkera była szokiem nie tylko dla Hollywood, ale i całego świata. Miliny fanów serii "Szybcy i wściekli" nie mogą uwierzyć, że nie żyje ich ulubiony aktor, który miał pojawić się w kolejnej części filmów o gangach samochodowych. Zobacz: Jest oficjalne wideo z tragicznego wypadku z Paula Walkera Tragiczna śmierć gwiazdora dotknęła również Edytę Górniak . Piosenkarka na swoim Facebooku dziś w nocy podzieliła się swoimi refleksjami w tym temacie. Tym razem swój otwarty list z kondolencjami dla rodziny i bliskich Walkera napisała po angielsku. - Znam wszystkie części "Szybkich i wściekłych". Oglądałam je jakiś czas temu z moimi mężczyznami. Uwielbiam te filmy z kilku powodów. Jednak jeden jest najważniejszy. Ten, który mówi o tym, że braterstwo nigdy się nie dewaluuje. Tak jak motto oddziałów Marine: "Sempre Fi - Zawsze Wierni". Dlaczego dobre dusze odchodzą tak szybko? Będziemy pamiętać Paula Walkera na zawsze. Piękny, wspaniały i utalentowany aktor. Wysyłam swoje kondolencje dla jego rodziny i przyjaciół - napisała w poście Edyta. Nic dziwnego, że śmierć gwiazdora tak poruszyła Górniak. Piosenkarka miesiąc temu była pogrążona w żałobie po śmierci swojego przyjaciela i pierwszego menadżera, z którym odnosiła wielkie sukcesy. Zobacz: "Moje serce przykryte jest żałobą" Fani opłakują śmierć Paula Walkera:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner