Angelina Jolie w sukni ślubnej na okładce People
Newsy

Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna

Gwiazdy sprzedały fotografie dwóm magazynom

O ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta mówiło się od dawna, a od kilkunastu już miesięcy trwał remont ich francuskiej posiadłości, w której mieli się w przyszłości pobrać. Mimo tego, oficjalna informacja o ceremonii gwiazd była prawdziwym zaskoczeniem i rozgrzała światowe media do czerwoności. Przypomnijmy: To była bajkowa ceremonia. Znamy szczegóły ślubu Brada i Angeliny

Prasa kolorowa rozpoczęła prawdziwe polowanie na zdjęcia paparazzi z tego wydarzenia, ale żadnemu fotografowi po prostu nie udało się ich zrobić. Na szczęście, Jolie i Pitt udokumentowali swój ślub, a fotorelacja znajdzie się w najnowszym numerze "People". Na okładce widzimy Angelinę w zjawiskowej sukni ślubnej, a także zdjęcie pary młodej z dziećmi. 15-stronicową relację zamieści również brytyjskie "Hello", na którego froncie widzimy całujące się gwiazdy.

Magazyny nie ujawnił jeszcze wprawdzie żadnych szczegółów, ale spekuluje się, że tradycyjnie już Brad i Angelina honorarium za zdjęcia przeznaczyli na wsparcie jednej z fundacji charytatywnych.

Poniżej pierwsze zdjęcia ze ślubu gwiazd. Jak wam się podoba suknia Angeliny?

Zobacz: Brad Pitt wrócił już do pracy po ślubie z Angeliną. Błysnął obrączką na planie reklamy

Angelina Jolie w sukni ślubnej na okładce People

Zdjęcia ze ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta

Ślubna sesja Angeliny i Brada:

Angelina Jolie o ślubie z Bradem Pittem
ONS
Newsy
Donatella pokazała projekt sukni ślubnej Angeliny. Bardzo różni się od efektu końcowego?
Została wykonana z najlepszych materiałów

Angelina Jolie i Brad Pitt potrafią zaskoczyć jak mało kto. Kilka dni temu w Paryżu w tajemnicy przed mediami odbyła się ich ceremonia ślubna. Para długo nie kazała nam czekać na sesję zdjęciową z tego wydarzenia, która ukazała się w dwóch zagranicznych pismach. Spekuluje się, że  zdjęcia do prasy sprzedali w celach charytatywnych. Przypomnijmy:  Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna Najwięcej emocji budzi oczywiście suknia ślubna Angeliny. Gwiazda zaskoczyła wszystkich, bowiem wybrała prosty, ale klasyczny fason. Kreacja pochodzi z domu mody Versace i została stworzona przez Donatellę Versace , która niedawno udostępniła projekt. Suknia została uszyta z najlepszej jakości jedwabiu oraz satyny. To jednak welon aktorki przykuwał największą uwagę . Znalazły się bowiem na nim rysunki wykonane przez jej dzieci, a wyhaftowane przez Lugi Massi. Całość komponowała się pięknie. A jak wam się podoba ten projekt? Zobacz: Brad Pitt wrócił już do pracy po ślubie z Angeliną. Błysnął obrączką na planie reklamy Zdjęcia ze ślubu Angeliny i Brada:

Żarty z sukni ślubnej Angeliny Jolie
ONS
Newsy
Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej
Zamiast zachwytów stała się obiektem drwin

Po ujawnieniu informacji o cichym ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta , wszyscy czekali na ujawnienie pierwszych zdjęć z ceremonii. Para zdecydowała się sprzedać fotografie dwóm magazynom - w Stanach Zjednoczonych popularnemu "People", na świecie zaś "Hello". Mały podgląd na uroczystość gwiazd zadziwił chyba każdego. Przypomnijmy: Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna Najwięcej uwagi poświęcono oczywiście sukni ślubnej Angeliny. Aktorka zdecydowała się na projekt Versace, ale postanowiła dodać do niego coś bardzo osobistego. Na welonie znalazły się kolorowe rysunki jej dzieci, naniesione specjalną techniką. Pomysł ten podzielił internautów - początkowo wzbudził zachwyt i został uznany za piękny gest. Z drugiej strony nie brakuje głosów krytyki i żartów. W sieci pojawiły się już pierwsze memy porównujące kreację ślubną Jolie do... lodówki czy choinki. Trzeba przyznać, że ich autorom nie brakuje wyobraźni. A wam co przypomina suknia Angeliny? Zobacz: Donatella pokazała projekt sukni ślubnej Angeliny. Bardzo różni się od efektu końcowego? Ślub Angeliny i Brada w magazynach:

Angelina Jolie, Brad Pitt
ons.pl
Newsy
Brad Pitt zdradzał Angelinę Jolie ze znaną aktorką?! To dlatego się rozwodzą?!
"Angelina czuła się oszukiwana przez Brada..."

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się! Prawnik Angeliny Jolie poinformował prasę, że jego klientka nie będzie zabierała w tej sprawie głosu. Oficjalnie decyzja o rozwodzie "została podjęta dla zdrowia rodziny". A nieoficjalnie...   Brad Pitt miał według medialnych doniesień zdradzać Angelinę Jolie z Marion Cotillard!  Angelina ponoć była zrozpaczona tym, że jej ukochany jest niewierny i podobno, dlatego tak strasznie schudła w ostatnim czasie. Według "Hollywood life" romans między Bradem Pittem a Marion Cotillard rozpoczął się na planie filmu "Five Second of Silence", do którego zdjęcia kręcone były w Anglii. Pomimo odwiedzin Angeliny Jolie i dzieci na planie, Pitt czuł się samotny, dlatego zbliżył się do francuskiej aktorki. Jolie miała ponoć wynająć prywatnego detektywa, który przeprowadził śledztwo. Angelina czuła się oszukiwana przez Brada i niestety okazało się, że tak było (...) Angie miała dość - podaje Page Six. Poza tym już wcześniej pisano, że Angelinie przeszkadzało to, że Brad nadużywał alkoholu i miał problemy z napadami złości.   Przypomnijmy, Brad i Angelina   poznali się na planie komedii "Pan i pani Smith" w 2003 roku. Brad był wówczas mężem Jennifer Aniston (rozwiódł się z nią w 2005 roku). Jolie i Brad  pobrali się w sierpniu 2014 roku .  Decyzja o ślubie Jolie i Pitta była zaskoczeniem, ponieważ para długo nie mówiła o ślubie i nawet go nie planowała, ale kiedy "Brangelina" podjęła ostatecznie decyzycję, zapewniała, że ich miłość jest tak wielka, a ślub to przemyślana decyzja płynąca z głębi serca.   Przed ślubem, Angelina Jolie wywołała duże poruszenie w mediach - aktorka  poddała się prewencyjnej podwójnej mastektomii, żeby uniknąć ryzyka nowotworu piersi (wykryto u niej gen BRCA1 - który dawał 87-procentowe ryzyko raka piersi i 50-procentowe...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner